Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja patriotyczna

Utworzony przez Danuta, 9 maja 2013 r. o 09:07
Mam takie wrażenie, że Polacy nie chcą wspierać swego państwa. Wiadomo, że kupujemy rzeczy które mniej kosztują, lecz może powinniśmy więcej uwagi zwracać na rzeczy polskie? Jest taka mądra akcja Patriotyzm Zakupowy. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danuta napisał:
Mam takie wrażenie, że Polacy nie chcą wspierać swego państwa. Wiadomo, że kupujemy rzeczy które mniej kosztują, lecz może powinniśmy więcej uwagi zwracać na rzeczy polskie? Jest taka mądra akcja Patriotyzm Zakupowy. Pozdro!
Ty chyba zarty sobie stroisz z genetycznych patriotow. Wspomniana akcja moze byc swoistym zaczynem do dzialan, ale nie w Polsce B-C. My nie jestesmy jeszcze przygotowani do postrzegania swiata zewnetrznego inaczej niz gornolotne hasla, geby pelne frazesow, wskazywanie wrogow i kierunkow zagrozenia, ktore nam grozi. Nie zastanawiamy sie nad faktem, ze podniesienie zalegajacego trotuar papieru i wrzucenie do kosza jest wiekszym aktem patriotyzmu niz udzial w wiecu.... Nie rozumioemy, ze skarpetki o dwa zlote drozsze, ale wyprodukowane w kraju za jakis czas zaowocuja kilkoma miejscami pracy dla nas.... Eh...zreszta....temat niewyczerpalny, ale ja sie poddaje. Potrafilem stworzyc wlasny swiat i nie mam zamiaru wskazywac wektorow postepowania ludziom z niska samoocena. Oni musza drzec buzie i szukac wrogow. A ze robia to zza stesow brudu,nie gra zadnej roli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...