Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awizo zamiast przesyłki

Utworzony przez daniel, 11 października 2007 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze, że poruszyliście ten temat. Zostawienie awizo podczas obecności odbiorcy korespondencji w domu to nie są odosobnione przypadki. Listonosze z ul. Obywatelskiej również tak robią. Gdy zapytałem Pani na poczcie dlaczego tak jest, otrzymałem pytanie na pytanie "a na którym piętrze Pan mieszka?". Mieszkam na drugim piętrze i nie sądzę, aby to były za wysokie progi dla Pana listonosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo chętnie bo wie, że dostanie parę złotych za to że raczył przynieść należne ci świadczenie. Spróbuj tylko raz mu nie dać, a następnym razem znajdziesz w skrzynce awizo. Z przesyłki poleconej nie ma nic a więc po co ma się trudzić i biegać po piętrach za darmochę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy was to ucieszy , ale w Lulinie tez takie praktyki sa stosowane, a priorytet dochodzi po 5 dniach, a zwykły moze wogóle niedotrzeć. Dochodza tylko polecone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na osiedlu Bazylany również listonoszowi nie chce się chodzić po piętrach. Niee raz byłem w domu i zamiast przesyłki znajdowałem awizo w skrzynce na listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafię zrozumieć listonosza, że jest mu ciężko wejść na III lub IV pietro z ciężką torbą i to kilka klatek w jednym bloku, ale to co wyprawiają listonosze na osiedlu Zachód odbiega od jakiejkolwiek normy. W większości bloków są domofony. Czy to tak trudno zadzwonić i sprawdzić czy adresat jest w domu ?!? Wygodniej jest włożyć awizo do skrzynki. Jestem skłonna przypuszczać, że listonosze jeszcze na poczcie wypisują awiza i zamiast listów w torbie noszą awizo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 rozumie mial paczka ponad 6,5kg okale drugi koperta z markowymi tuszami to troche sie zloszczeale najwazniejsze ze obie do mnie trafilynie zazdroszcze tyle dzwigacpowinni dac im wieksza pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście ze tak jest! wielokrotnie zdaryło się tak ze byłam w domu a mimo to listonosz zostawiał awizo-tylko nie był juz na tyle bezczelny i nie wpisał godziny o której rzekomo nie było mnie w domu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam identyczne zdanie na temat działania poczty lub raczej niedziałania.Mieszkam na osiedlu Zachód i praktyki niedoręczaniaPrzesyłek są nagminne, nawet awiza nie są dostarczane lub rzucane byle gdzie co jest jednoznaczne.Oczekiwałem przesyłki z allegro po dwóch tygodniach już miałem podejmować stosowne kroki gdy nadeszło awizo i jak na nim pisało kolejne a ja się pytam gdzie było pierwsze.Zwykłych listów to juz nie ma co wysyłac bo i tak nie dojdą .Priorytet idzie trzy , cztery dni to jaki to priorytet.Nie wiem co ostatnio stało sie na Poczcie ale takiej sytuacji to dawno nie było. Totalny bałagan.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że u sąsiadów nie zostawiają paczek tak jak u mnie, już kilka x osoba doreczająca paczki zostawiała je u sąsiada, a co gdyby sąsiad nie oddał, bo i tak moze się zdarzyć? Kto poniesie odpowiedzialność? Kolejna sprawa to kradzieże paczek, mi zaginęła paczka wartości 400zł, oczywiscie poczta przeprowadziła "dochodzenie" i ujawniono, że...zaginęła. Odszkodowanie w tym wypadku wyniosło 70 zł. Uważam, że wartościowe przedmioty nalezy wysyłać kurierem, to nic, że drożej ale przynajmniej ma się pewnosć, ze nikt jej nie ukradnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...