Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyci w kominiarkach napadli na staruszkę w jej własnym domu

Utworzony przez lolo, 11 października 2009 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Od razu bandyci! Przecież to normalni kibice Chełmianki. Czego możecie od nich oczekiwać - dla nich to standard. Dla tego bydła w zielone paski już miasta za mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ścierwo z tatuażem nike powinno być odrazu zutylizowane. Po co takie coś trzymać w pierdlu na nasz koszt ?? Ani to ładne ani społeczeństwu potrzebne. No chyba że jego nerka albo serce uratuje komuś życie. Jestem za karą śmierci dla takiego bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Chełmianki szmacianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głąb....wytatuował sobie znak nike na szyji z numerem heheehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYPOWE CHEŁMSKIE BURAKI WSCHODNIEJ WIOSKI JAKA DZIARA NA KARKU TYPOWY deb*** HAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to sku***ele szkoda ze mnie tam nie było - pałowałbym ile wlezie szmaciarzy za kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki i cwaniaki wielkie, napadają na bezbronną staruszkę, czego nie wejdą do mieszkania, gdzie dwóch studentów mieszka, dostaliby by w pier.... i tyle by było. Facet, który bije kobietę to damski bokser, a jeszcze staruszkę...? W głowie się nie mieści. Gdybym to widział to sam bym was skopał, kiedyś tak zrobiłem gościowi, który wyrwał starszej kobiecie torebkę. Głąby...!!! W dodatku burak stawia chełmiankę (ma na sobie jej koszulkę) w złym świetle. Kibice...dojebać mu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...