Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyta postrzelił z wiatrówki niepełnosprawnego

Utworzony przez Animek, 4 października 2012 o 09:34 Powrót do artykułu
Czegoś tu nie rozumiem. Ktoś strzelił do człowieka i grozi mu grzywna za używanie broni poza strzelnicą a gdyby trafił w serce to też byłaby grzywna?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Zabezpieczyliśmy też wiatrówkę - dodaje asp. Żur. - Postępowanie toczy się w kierunku używania broni pneumatycznej poza strzelnicą. Grozi za to areszt lub grzywna - kończy." To "postępowanie" raczej można sobie darować, bo mało prawdopodobne jest, żeby owa wiatrówka była bronią pneumatyczną w rozumieniu Ustawy o Broni i Amunicji. Dla ułatwienia: Art. 8. W rozumieniu ustawy broni ą pneumatyczn ą jest niebezpieczne dla ż ycia lub zdrowia urz ą dzenie, które w wyniku dzia ł ania spr ęż onego gazu jest zdolne do wystrzelenia pocisku z lufy lub elementu j ą zast ę puj ą cego i przez to zdolne do ra ż enia celu na odleg ł o ść , a energia kinetyczna pocisku opuszczaj ą cego luf ę lub element j ą zast ę puj ą cy przekracza 17 J.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: