Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dopóki nie bedzie prawdziwej kary to strach bedzie wychodzic w nocy z domu. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Normalny człowiek nie chodzi o pólnocy po galeriach handlowych. Katolik mówi wieczorem pacierz i idzie spać a nie szwenda sie po mieście. Sam sobie winien, wcale mi go nie szkoda. Podobno coś mu tam w czaszce się połamało. Może jak dojdzie do przytomności to teraz zmądrzeje.
0
Wiesiek wez ty sie jebnij w ten pusty łeb
0
Wiesiek... jak już tak bronisz swojego kolegi, brata czy znajomego to weź tak trochę chociaż pozorów zachowaj, że to faktycznie ktoś obcy pisze.   Twojego komentarza nie warto nawet czytać. W czaszce to Ty chyba masz poprzestawiane skoro takie głupoty wypisujesz. Żal Cię, lecz się ! 
0
Posiadasz złe informacje.Ta cała przykra sytuacja wydarzyła się pod klubem Oktagon,mieszczącym się w budynku galerii.Idiotami są ci,którzy biją i doprowadzają do śmierci inne osoby...  
0
szkoda ze wszyscy zrzucaja wine na "sprawce" 
0
szkoda ze wszyscy zrzucaja wine na "sprawce" 
Ale co pier.dolisz?Ja z Wrocławia piszę i jakie ma być moje zdanie?Może zdarzyć się,że ktoś uderzył,kopnął i nieszczęście.Nie w tym przypadku.Jeżeli bijesz,to musisz mieć świadomość,że może upaść i uderzyć głową o kamień.Zawsze gdy widzę bójkę to myślę,,oby nie uderzył głową w chodnik,, 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: