Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda słow, szkoda pieniędzy. W regionie bieda az piszczy to buduja ludziom aquapark.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no niestety biedaku ty będziesz dupe moczyl na zoltancach albo na debowym lesie
0
O ile wogóle się myje, bo tu brudasów cała masa hehe
0
Jak obliczono, że 70 osób znajdzie pracę? :) Jak urząd miasta zatrudni 30 nowych urzędników to mówimy o wzroście zatrudnienia?
0
Tak dużo musi być macie duże rodziny
0
Aquapark to ostatnia rzecz, jaka potrzebna jest Chełmowi. W centrum miasta nie ma publicznego WC. Turyści biegają do kibla przy Sybiraków. Żenada, po prostu żenada.
0
Jestem zadowolony z inwestycji. Niech coś się dzieje i wreszcie powstaje w tym mieście
0
33100000 / 64625 = 512,19 zł, tyle z grubsza zapłaci każdy Chełmianin za ten wymysł. Dalsze wnioski pozostawiam dla was...  (kwota wzięta z artykułu, liczba ludności z wikipedii)
0
co płaczecie, a co w Chełmie się dzieje?? miasto trupów, emerytów i dziadostwa, przynajmniej tyle z tych rządów Pani Fisz
0
Dla mnie i dla moich dzieci to super inwestycja. Teraz chodzą na basen do I LO ale jak wybudują taki duży obiekt to i atrakcji pewnie będzie tam sporo. Wolę żeby moje dzieciaki chodziły na basen niż mają siedzieć przy gierkach, telefonach i facebookach. Jak nie zmienimy myślenia to wyrosną nam chore grube dzieciaki bez pasji. Jeśli coś robią dla ludzi to ja się cieszę, a moje dzieci już się doczekać nie mogą.
0
Tak, publiczne WC to dopiero atrakcja, nie to co jakiś tam aquapark: P
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: