Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetna zabawa za nasze pieniądze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa i jemu podobnych podatników ... To nie jest zabawa, tylko uświadamianie. A co myślisz, że wyjazd policji, straży i karetki do wypadku, to nic podatników nie kosztuje ??? pomyśl najpierw, zanim coś napiszesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym, aby co kilometr na naszych drogach były takie "Happeningi" -może to chociaż na jakiś czas ostudziło by "nagrzane czachy" polskich szoferaków... -ale z czasem i tak by się do tego przyzwyczaili i zaczęli olewać takie "Happeningi" :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i była o beznadziejnie głupia akcja rozpraszająca uwagę kieujących !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wiadomo, że śmierć tak wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem o tym wielokrotnie! Nie jest istotne, kto pierwszy to wymyślił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć nie ma wyglądu., bo nie jest osobą. Analogicznie, nie istnieje "Życie" jako osoba w chwili narodzin. Przyjęty jest własnie taki obraz śmierci. Żartować można po 0,7l 40% na osobę w ciągu kilku godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta śmierć wygląda mi na araba i zamiast kosy detonator!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tym razem zwłoki to był manekin" Coooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta śmierć wygląda mi na araba i zamiast kosy detonator!
  Fajnie wiedzieć. Natchnąłeś mnie bardzo to informacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna robić co do niej należy, czyli bezlitośnie trzepać wszelkiej maści kaskaderów kierownicy, a nie zajmować się sztuką teatralną przydrożną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo głupi pomysł. Niebezpieczny. Taki widok może spowodować panikę i niekontrolowane zachowanie za kierownicą. Wiadomo, że niecodzienne obrazki przyciągają uwagę- a jednocześnie odciągają ją od sytuacji na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym jechał to prawdopodobnie bym nawet nie zwrócił uwagi na to, co to za akcja, czego dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast krytykować trzeba zobaczyć dobre strony tej akcji. Może niektórym da to do myślenia a niektórzy i tak będą jeździć jak wariaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu ! Słuchać hadko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym proponował ZAMINOWAĆ AŻ DO LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że są granice głupoty. Panie Tomku, udowodnił Pan, że można przekroczyć wszelkie granice. I że niektórzy są w stanie dużo zrobić żeby zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...