Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u franciszkanów. Śledztwa nie będzie

Utworzony przez Slawek "Kajo" W., 9 kwietnia 2011 o 12:09
Już wcześniej pisałem, ze i tak Was/nas wykoleguja. Czarne pasibrzuchy zawładnęły krajem i nawet prawo nie jest w stanie podważyć ich wyższości nad interesem społecznym! Chełm ze swoja klecho-mafią i tak jest oszczędzony w porównaniu do innych bardziej doświadczonych łupiestwem miast polskich. Kraków może być najlepszym przykładem bezprawia, kradzieży dóbr ogólnonarodowych i wspólnego majątku. Na szczęście rośnie nam młode pokolenie ambitnej i kształcącej się i głodnej wiedzy młodzieży! możemy mieć nadzieje, ze to właśnie Oni wezmą za pyski te kanalie i postawią w pionie! Pomału (zbyt wolno) zbliżamy się do sytuacji, gdzie będziemy mogli mówić o hiszpanizacji, czy tez nawet portugalizacji stosunków pomiędzy państwem i kościołem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Slawek "Kajo" W. napisał:
Już wcześniej pisałem, ze i tak Was/nas wykoleguja. Czarne pasibrzuchy zawładnęły krajem i nawet prawo nie jest w stanie podważyć ich wyższości nad interesem społecznym! Chełm ze swoja klecho-mafią i tak jest oszczędzony w porównaniu do innych bardziej doświadczonych łupiestwem miast polskich. Kraków może być najlepszym przykładem bezprawia, kradzieży dóbr ogólnonarodowych i wspólnego majątku. Na szczęście rośnie nam młode pokolenie ambitnej i kształcącej się i głodnej wiedzy młodzieży! możemy mieć nadzieje, ze to właśnie Oni wezmą za pyski te kanalie i postawią w pionie! Pomału (zbyt wolno) zbliżamy się do sytuacji, gdzie będziemy mogli mówić o hiszpanizacji, czy tez nawet portugalizacji stosunków pomiędzy państwem i kościołem.
Jakiem prawem chamie zucasz perly przed swinie??? Jak tak pisac o kosciele i ludziach oddanych parafiom i zwionzanymi z nimi wiernymi? Kosciul stoi na strazy moralnej poprawy komunizowanego spoleczentswa od lat. To co piszo o ojcach kosciola nasego jest zydoskim pohopen na prawdziwa wiare i na prawdziwych Polakow! Zamiast tak wypisywac chamstwo powinno sie edukowac i ksztalcic co by wyrozumiec sie na tym dobrym co to koscioly daja nam na codzien.
0
Poprzednik to pajac mocherowy. Czarnuchy tylko żerują na takich głąbów jak poprzednik i jak pasożyt wysysają kasę z ludzi. Prawo ma być równe wobec wszystkich ale u nas klecha ma najwięcej do powiedzenia. Dlatego będę zawsze tych darmozjadów i nierobów społecznych tępił jak stonkę. Ponadto klechy to pedały.
0
Swój napisał:
Poprzednik to pajac mocherowy. Czarnuchy tylko żerują na takich głąbów jak poprzednik i jak pasożyt wysysają kasę z ludzi. Prawo ma być równe wobec wszystkich ale u nas klecha ma najwięcej do powiedzenia. Dlatego będę zawsze tych darmozjadów i nierobów społecznych tępił jak stonkę. Ponadto klechy to pedały.
CIOTA jestes???
0
Całe szczęście, że nie może byc mowy o zadnych nieprawidłowościach przy zwrocie synagog.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: