Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm funduje woreczki i łopatki na psie odchody

Utworzony przez magda, 13 września 2010 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Co do woreczkow to sie zgadzam. Sama mam 2 psy i ich odchody zawsze zbieram. Co do lopatki to pomysl jest kiepski, gdyz po zebraniu kupy bedzie ona brudna !!!! SAM WORECZEK WYSTARCZY Wklada sie reke do woreczka, zbiera co jest do zebrania,przewraca sie woreczek na druga strone i zamyka kupe w woreczku. A dla tych ktorzy po swoich pupilach nie sprzataja powinny byc mandaty!!! Bo dosc juz wlazenia w psie gowna ! Ze wstydu bym sie pod ziemie zapadla gdyby ktos widzial ze zostawiam kupe mojego psa na trawniku czy na chodniku. Ale to pewnie kwestia wychowania i kultury osobistej?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zbierania psich kup polecam papierowe torebki z łopatką FEDOG. Są praktyczne tanie i ekologiczne. www.NaPsieKupy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te woreczki to na pewno woreczki na psie odchody PUCEK super sprawa! Wytrzymałe, zapewniają komfort sprzątania. Możecie mieć je wszędzie firma wysłała mi darmowe próbki na spróbowanie więc możecie o nie poprosić wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych stron z akcesoriami się namnożyło, ale ja od lat - napsiekupy.com. Aktualizują ofertę i obecnie mają u siebie tylko takie woreczki i torebki na psie nieczystości, które są przyjazne dla środowiska - FIBI, Animals... Fajna sprawa. Animals widziałam w takich puszkach w mieście - za darmo można się poczęstować i posprzątać po piesku... A woreczki FIBI wygodnie można schować, żeby były dyskretnie pod ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...