Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Pieszy zginął w wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 o 11:39 Powrót do artykułu
co ty gościu? linki wstawiasz pod takimi tragicznymi wiadomościami, jełop z ciebie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pechowa ta Hrubieszowska ostatnio, trzeba tam Szyszke z pilarką wpuścić.
0
A co parę metrów jest tam przejście. Ach ten pośpiech. No, cóż zdarza się. Kłopot dla obu stron, no i pewnie tragedia.
0
Zdążyć to sie pisze prze "z" z kropka. Czas na powrót do szkoły
1
A przez z z na końcu ;) Ten i tak nie wali takich byków, jak absolwent chełmskiego dziennikarstwa. Tamten wszystkie odmiany "ktury"... dokładnie tak pisał. O interpunkcji nie wspomnę. Dobry ubaw miałem, jak licencjata mu przepisywałem.
0
Nie wiem jak było, ale słyszałem, że tak zwane wtargnięcie na jezdnie to najczęściej lenistwo policjanów, którzy nie angażują się w sprawę, bo w końcu kierowca jechał tylko 10 km/godz za szybko i to wszytko wina pieszego...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: