Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inwestycja jak wiele innych potrzebna w Chełmie i regionie chełmskim. Pamiętam jak budowano halę sportową ile było krytyki, a dzisiaj jest wspaniale wykorzystywana przez mieszkańców Chełma. Uwazam, że chełmianie zasługują na prządne warunki rekreacji i wypoczynku oraz uprawiania sportu. Wiem, że chełmscy radni Platformy Obywatelskiej bardzo nalegali i wprost wymuszali na Pani Prezydent tę inwestycję. Prawie na każdej sesji przewodniczący klubu radbych PO Pan Mariusz Kowalczuk zadawał pytanie w tej sprawie i krytykował za niepodejmowanie przez Prezydent Miasta działań w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierozsądne inwestycja i bardzo droga w utrzymaniu, ciekawe z czego miasto planuje utrzymać aquapak? Skoro nawet na naprawę dróg nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio napisał:
Uwazam, że chełmianie zasługują na prządne warunki rekreacji i wypoczynku oraz uprawiania sportu.
Zgadza się, ale po warunkiem żę mieszkańcy mają pracę, jesli pracy nie mają to i funduszy brak na wyjście do aquaparku i koło zamyka się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz szbyko i legalnie zarobić ? wejdź na www.egazetka24.pl Ja w ostatnim miesiącu zarobiłem 850 zł, siedząc z w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy realizacja planów sprzed kilku lat ma DZIŚ sens?????????????????????????????? Są nowe realia, brak pracy, ludzie oszczędzają na kosztach egzystencjalnych, aby stykło od 1 do 1. Kogo DZIŚ będzie stać, aby zapłacić za skorzystanie z dobrodziejstw aquaparku????? ...jeśli dziś ludzi nie stać na chleb z masłem. Ja sugeruje Pani Prazydentowej przełożyć realizację budowy aquaparku na lepsze czasy, gdy mieszkańcy Chełma i okolic będą bardziej zamorzni. A pieniądze z budowy Aquaparku - przeznaczyć na walkę np z bezrobociem - prace interwencyjne lub inne ciekawe pomysły, które realnie zmiejszą liczbę bezrobotnych, chociaż przez jakiś czas. A może ktoś potrafi połączyć prace interwencyjne z funkcją tworzenia długotrwałych miejsc pracy - np remont infrestruktury, tak aby przyszły inwestro mógł bez kombinacji i marnowania czasu stworzyć nowe miejsca pracy rozpoczynając taki czy inny biznes. Pozdrawiam decydentów Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomAsz napisał:
Tylko czy realizacja planów sprzed kilku lat ma DZIŚ sens?????????????????????????????? Są nowe realia, brak pracy, ludzie oszczędzają na kosztach egzystencjalnych, aby stykło od 1 do 1. Kogo DZIŚ będzie stać, aby zapłacić za skorzystanie z dobrodziejstw aquaparku????? ...jeśli dziś ludzi nie stać na chleb z masłem. Ja sugeruje Pani Prazydentowej przełożyć realizację budowy aquaparku na lepsze czasy, gdy mieszkańcy Chełma i okolic będą bardziej zamorzni. A pieniądze z budowy Aquaparku - przeznaczyć na walkę np z bezrobociem - prace interwencyjne lub inne ciekawe pomysły, które realnie zmiejszą liczbę bezrobotnych, chociaż przez jakiś czas. A może ktoś potrafi połączyć prace interwencyjne z funkcją tworzenia długotrwałych miejsc pracy - np remont infrestruktury, tak aby przyszły inwestro mógł bez kombinacji i marnowania czasu stworzyć nowe miejsca pracy rozpoczynając taki czy inny biznes. Pozdrawiam decydentów Chełma.
Każdy ma prawo do wyrażania opinii. Trzeba jednak robić to bez błędów ortograficznych; pisze się zamożni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy realizacja planów sprzed kilku lat ma DZIŚ sens?????????????????????????????? Są nowe realia, brak pracy, ludzie oszczędzają na kosztach egzystencjalnych, aby stykło od 1 do 1. Kogo DZIŚ będzie stać, aby zapłacić za skorzystanie z dobrodziejstw aquaparku????? ...jeśli dziś ludzi nie stać na chleb z masłem. Ja sugeruje Pani Prazydentowej przełożyć realizację budowy aquaparku na lepsze czasy, gdy mieszkańcy Chełma i okolic będą bardziej zamorzni. A pieniądze z budowy Aquaparku - przeznaczyć na walkę np z bezrobociem - prace interwencyjne lub inne ciekawe pomysły, które realnie zmiejszą liczbę bezrobotnych, chociaż przez jakiś czas. A może ktoś potrafi połączyć prace interwencyjne z funkcją tworzenia długotrwałych miejsc pracy - np remont infrestruktury, tak aby przyszły inwestro mógł bez kombinacji i marnowania czasu stworzyć nowe miejsca pracy rozpoczynając taki czy inny biznes. Pozdrawiam decydentów Chełma.
 
Zgadza się, ale po warunkiem żę mieszkańcy mają pracę, jesli pracy nie mają to i funduszy brak na wyjście do aquaparku i koło zamyka się....
W tym aquapraku bedą potrzebni ludzie do pracy i to całkiem sporo ich będzie trzeba ;)  To będzie takie dobre z pożytecznym. Na pewno dużo młodych (jak i starszych) osob znajdzie tam prace ..tylko wystarczy chciec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem was ludzie. Jeden pisze "kto zapłaci", a drugi "spoko, będzie dużo miejsc pracy". Więc tłumaczę. Miejsc pracy będzie tylko tyle, ile będzie konieczne, bo za miejsca pracy ktoś musi zapłacić. Ciągle wszyscy myślicie schematami z PRLu. Zarządcą jest teraz miejska spółka i robią wsxzystko, żeby do projektu nie dopłacać. Nie bez powodu wybrano najbardziej doświadczonego projektanta basenowego w Polsce i w Niemczech. Nie bez powodu są tam rozbudowane sauny, które przyciągają najwięcej klientów. Klient = pieniądze. Przecież do opłacalności tej inwestycji było zrobione całe studium wykonalności. Jest tam pełno różnych funkcji, nie tylko aquapark, są wprowadzane modyfikacje do projektu, żeby przyciągnąć najemców. Tyle wszyscy macie na ten temat pojęcia, co nasz prezydent o protokole dyplomatycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby jakie pieniądze Pani prezydent ma przeznaczyć na coś innego, jak ich nie ma? Pieniądze na Aquapark daje bank, z kredytu, a za zarządzanie obiektem i spłatę kredytu odpowiada spółka, a nie Pani Prezydent. Kredyt jest na Park Wodny, wydany na podstawie projektów, analiz, biznesplanów, a nie na socjal dla nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...