Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmscy kupcy boją się hipermarketów

Utworzony przez Sylwester, 10 marca 2009 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Ania Chełm napisał:
Oto lista Radnych którzy byli przeciwni wielomilionowych inewstycji dla naszego Miasta; Gebal, Cios, Baranowski, Otkała, Jaszczuk, Bajko, No i ci co nie poparli; Mazurek, Gardziński, Siepsiak, Juszczuk, Grabczuk, SANTOR, Jaworski, Zbarachiewiczderlak, Kowalczuk. Wnioski niech wyciagną wyborcy czyli Chełmianie...
To kto był za, bo już nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny bez matury był za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za był Kisiel Osowski Kuśmierz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Radny bez matury był za.
Myślę że odpowiednie służby to sprawdzą czy miał czy nie te mature ale myslę też że powinni sprawdzic ich rozmowy telefoniczne. bo w tych decyzjach to nie widac zadnej logiki chyba ze jak ktos tu pisal ze to splata za wybory... Chociaz bardziej mi to wygląda na przedpłate bo wybory tuz tuż... Radzę przyszłym wyborcom na zapamietanie tych nazwisk, bo jak widac od tych osob zależy rozwój naszego miasta (Niedorozwuj i brak demokracji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja boje sie kupcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ogłaszam konkurs. Kto zrobi pierwszy zdjęcie jednemu z Radnych Rady Miasta Chełm, który robi zakupy w sklepach sieciowych (Cerrofur, Tesco, Biedronka, Stokrotka, Lidl) dostanie 100 zł. Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres email: centrum_21@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...