Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co myślicie o etyce dziennikarza?

Utworzony przez Gość, 5 września 2010 o 20:01
Jeden z dziennikarzy jest podejrzany / graniczy z pewnoscią/ wyzywania ludzi na forum Dziennika Wschodniego. Czy warto bliżej zająć się tą sprawą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie tylko warto, takie występki trzeba piętnować.
0
ja myślę że dziennikarz jest obiektywny i pisze prawdę a powyższy tekst napisała baba która notuje same porażki i pogonili ją z sąsiedniego tematu
0
Gość napisał:
Jeden z dziennikarzy jest podejrzany / graniczy z pewnoscią/ wyzywania ludzi na forum Dziennika Wschodniego. Czy warto bliżej zająć się tą sprawą?
KIM JEST JAK SIĘ NAZYWA ?
0
nie mogę zapodać bu straszy sundami ale w Rejowcu każdy wie o kogo chodzi
0
powyższy wpis dotyczy tej baby co założyła ten temat bo ona uważa że jest tylko jedna prawda -ta trzecie czyli g...no prawda
0
Twoja prawda będzie miała wymiar szerszy , nie tylko lokalny.
0
ZOBACZCIE JAK ZOSTAŁA TRAFIONA
0
babo nie rób nam obciachu
0
Halo kazdy ma prawo do subiektywnej oceny zdarzan.?dziennkarz mysi analizowac. Nie robi tego kty ktos go kupi jest jednarozowka. Etyka dziennikarska w naszyn krraju je st uluda,kpina.zludzeniem. Ryba psuje sie od glowy .a przyklad idzie z.......
0
To tak na początek. Nie jestem babą , obciach sam sobie zrobiłeś.
0
polak napisał:
Halo kazdy ma prawo do subiektywnej oceny zdarzan.?dziennkarz mysi analizowac. Nie robi tego kty ktos go kupi jest jednarozowka. Etyka dziennikarska w naszyn krraju je st uluda,kpina.zludzeniem. Ryba psuje sie od glowy .a przyklad idzie z.......
Brawo! Nie można dalej tego tolerować
0
każdy w Rio wie kim jesteś znowu trzymasz się tej 3 -ciej prawdy
0
Pisz prawdę, twoje paszkwile nikogo nie interesują, bronisz chuliganów. Dlaczego? pytam! O innych sprawach nie bedę pisać, nie jest to właściwe miejsce.
0
Gość napisał:
kto kogo wyzywał to czytaliśmy w gaziecie
0
Gość napisał:
kto kogo wyzywał to czytaliśmy w gaziecie
Właśnie, to co ty wyprawiasz to przechodzi ludzkie pojęcie. 3/4 wpisów to twoje! Jak ci nie wstyd!
0
Gość napisał:
Pisz prawdę, twoje paszkwile nikogo nie interesują, bronisz chuliganów. Dlaczego? pytam! O innych sprawach nie bedę pisać, nie jest to właściwe miejsce.
idąc twoim tokiem rozumowania to ty jesteś tym chuliganem lub z nimi trzymasz
0
Gość napisał:
Właśnie, to co ty wyprawiasz to przechodzi ludzkie pojęcie. 3/4 wpisów to twoje! Jak ci nie wstyd!
to dlaczego ciebie nazywają dyżurną forum?
0
Jak się ludzi wyzywa to ludzie sie bronią. Zrobiłeś cyrk z forum i z gazety.Opanuj się póki jeszcze czas!
0
Gość napisał:
idąc twoim tokiem rozumowania to ty jesteś tym chuliganem lub z nimi trzymasz
mój osąd że się opanujesz jest jednak złudny.Przestań manipulować bo każdy ma ograniczoną cierpliwość i spotkamy się w innym miejscu. Jak możesz ludzi oszukiwać!!!!!!!!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: