Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego nie dostała pieniędzy z 500 plus? Jest powód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 07:52 Powrót do artykułu
cyt. ,,Dyrektor Kozioł podkreśla, że w każdym z zachodnich krajów Unii Europejskiej to świadczenie jest wyższe niż w Polsce, a więc nie warto z niego rezygnować na rzecz 500+.'' nic dodać nic ująć, kwota wolna od podatku jest dokłądnie na odwrót. Tanie państwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie tu sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w Holandii, pobiera zasiłek na dzieci i jeszcze mało!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jak pobiera w Holandii to dlaczego jeszcze tu chce, od początku mówione było iż jak ktoś pobiera podobne świadczenie za granicą RP to pieniędzy z 500+ nieotrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam sytuacje taka ze jest grudzien 2016 i nadal nie pobieram świadczenia bo ojciec dziecka który z nami nie utrzymuje kontaktów pieniadze na dziecko sobie pobierał od 2015 roku za granica w tajemnicy przed nami! Teraz mój wniosek mops przekazał do rops i bóg jeden wie gdzie jeszcze i nie pobiera teraz świadczenia ani ojciec ani matka! A ojciec od maja 2016 juz bezrobotny w Polsce siedzi! I wniosku rozpatrzyć nie potrafią! Do Komisji Europejskiej poszedł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...