Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorohusk: wdarł się na posesję i skatował psa

Utworzony przez Gość, 16 października 2010 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Obrzydliwy zwyrodnialec, po co takie gówno żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***syn je***y ! Zabiłbym gnoja i jego matke sukę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu szubrawcowi piwinno się na żywca siekierą odrąbać obie zwyrodniałe ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinien w ten sposób tego zakończyć ale trochę go rozumiem, sam mam działkę nad jeziorem i pies sąsiadów nie pozwala mi żyć. Kiedy tylko wychodzę z domku na zewnątrz ten głupi zwierz ujada jak poparzony. Ma do tego tak irytujący głos, że jest nie do wytrzymania..A jego właściciele krzykną na niego raz czy dwa i na tym konczy sie ich reakcja a pies nadaje caly dzien..I to od pierwszego dnia do ostatniego mojego pobytu..dziekuje za taki wypoczynek..i to ktorys rok z rzedu..za rok chyba podrzuce mu jakas kielbaske wlasnej roboty jesli rozmowa z sasiadami nie poskutkuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne sa te przepisy "do 2 lat wiezienia\' czyli nic za to nie dostanie, co najmniej na 5 go wsadzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast do aresztu, to powinni go tak samo skatowac jak to niewinne zwierze, to moze by sie czego bydlak nauczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązał problem a jeszcze przy okazji powinien przywalić właścicielom. Te durne kundelki obszczekują wszystko co się rusza. W mieście deb***ni własciciele wystawiają psy na balkony i wtedy żegnaj ciszo ! Cały dzień w towarzystwie jazgotu ! I jeszcze te cholerne kupy stawiane wszędzie ! Tych hodowców domowego inwentarza powinno się wysoko opodatkować i może pod przymusem ekonomicznym zmniejszyłaby się ta populacja małych i dyżych zasrańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozwiązał problem"? Masz jakiś problem ze szczekającymi psami? Matka na Ciebie szczekała w dzieciństwie? Mi nie przeszkadza jak pies na mnie szczeka, to jego święte prawo. Jak jest jakiś trudny przypadek, to czasem sam mu coś powiem Ale takie "rozwiązanie problemu" znajdzie finał w sądzie i oby sprawcą w pierdlu zajęli się tak samo jak on tym biednym psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za skur..... powinni go tak skopac, skatowac. Brak slow na takich ludzi.... www.vivapulawy.eblog.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pies to mieszaniec bulteriera,byl uczepiony przy bydzie na lancuchu ,przy budynku gospodarczym ,bandzior wdarl sie na posesje pod oslona nocy i w brytalny sposob sprerzyna i kijem bejzbolowym oraz tepym narzedziem zadal ciosy w serce ,brutus zginal na miejscu mial rany na na calym ciele podziobane od sprerzyny,to do wiadomosci tych którzy mysla inaczej nie znajac faktow ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciebie powinni ku*** wlozyc ten twoj zaje***y pusty leb w cipe twojej starej i napier***ac kablem od prodziza je***a mendo bez mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo do pana adama bez mozgu niech cie policyjny pies wyrucha w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mi go w ręce. Zrobie porządek z tym sk*****, raz na zawsze. Wkurza mnie okropelnie, jak taki niedorobiony pokazuje swoja .. wyższość? sile? na istocie słabszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrozumiały napisał:
Nie powinien w ten sposób tego zakończyć ale trochę go rozumiem, sam mam działkę nad jeziorem i pies sąsiadów nie pozwala mi żyć. Kiedy tylko wychodzę z domku na zewnątrz ten głupi zwierz ujada jak poparzony. Ma do tego tak irytujący głos, że jest nie do wytrzymania..A jego właściciele krzykną na niego raz czy dwa i na tym konczy sie ich reakcja a pies nadaje caly dzien..I to od pierwszego dnia do ostatniego mojego pobytu..dziekuje za taki wypoczynek..i to ktorys rok z rzedu..za rok chyba podrzuce mu jakas kielbaske wlasnej roboty jesli rozmowa z sasiadami nie poskutkuje
może sam zjesz na próbę czy zadziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~wyrozumiały~ : Jego cała rodzina jest taka pierd*******. Jego ojciec zgrywa nie wiadomo kogo[sluzac do mszy]. A on [morderca] i cała jego poje**** rodzinka siadają zawsze w kościele w pierwszej ławce. szczyt bezczelności. Po prostu brak słów do takich ludzi.Tobie kur** pojebi* trzeba smycz, kaganiec i do drzewa przywiązać!!!!!!!!!!!! Do ~aneta~ : W całym województwie był szum o tym co zrobili psowi twoich rodziców. Powinien ten skur**** dozywocie załapać. Oni zawsze z kazdym zadzerają te pojeb*.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeżeli to pomyłka? Przecież często się tak zdarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Anety jeżeli tak to było jak opisujesz to moim zdaniem powinniście jakoś więcej to opisać bardziej szczegółowo . Ja przeczytałem ten artykół i co myślałem że będzie dalsza część ale sie zawiodłem, na forum też nie ma nic nowego. Do - tajemnicaa- nie wiem kim jesteś i nie chcę wiedzieć ale jak piszesz o kimś w kościele to znaczy że sam czy sama też chodzisz, używając takich słów w stosunku do innych osób świadczy nie najlepiej o tobie więc musisz podjąć decyzję po co ty tam wogóle chodzisz może lepiej stać na parkingu i plotkować.. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do - Aneta- nie znam faktów ale wczoraj je poznałem , miło że bronisz swoją rodzinę obwiniając kogoś innego cytuje / bandzior wdarł sie na teren posesji/ wczoraj w - interwencjach - polsat fakty ujrzały światło dzienne . Ojciec z synem zatłukli psa młotkami na oczach sąsiada . Mam nadzieję że dosięgnie ich reka sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Do Anety jeżeli tak to było jak opisujesz to moim zdaniem powinniście jakoś więcej to opisać bardziej szczegółowo . Ja przeczytałem ten artykół i co myślałem że będzie dalsza część ale sie zawiodłem, na forum też nie ma nic nowego. Do - tajemnicaa- nie wiem kim jesteś i nie chcę wiedzieć ale jak piszesz o kimś w kościele to znaczy że sam czy sama też chodzisz, używając takich słów w stosunku do innych osób świadczy nie najlepiej o tobie więc musisz podjąć decyzję po co ty tam wogóle chodzisz może lepiej stać na parkingu i plotkować.. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do obserwatora ,prosze sledzic media ta sprawa zostala naglosniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...