Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci w wieku 9 i 10 lat zmasakrowały ciężarną kotkę

Utworzony przez Gość, 12 marca 2015 r. o 14:55 Powrót do artykułu
kim sa rodzice tych bachorow?!bo chyba czysta patologia ,moje dzieci w zyciu by krzywdy zwierzeciu nie zrobily wrecz przeciwnie,przygarnely by wszystkie,jak nie jestem za biciem dzieci tak takim bachorom wpier*** sie nalezy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha , pomysłowość naszch milusińskich nie zna granic ale policja i sądy za takie wykroczenie to chyba już spora przesada. W końcu to był tylko kot.
ty franco, żeby tak po tobie jeździli rowerem... w końcu jesteś tylko głupią francą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALI ZBRODNIARZE CO WYROŚNIE Z TAKICH BESTYJEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bydlaki złapałbym takiego gnoja i zrobiłbym to samo!!! Podać nazwiska rodziców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty franco, żeby tak po tobie jeździli rowerem... w końcu jesteś tylko głupią francą...
co w tym śmiesznego i jacy z nich ,,miluśińscy'' mali zbrodniarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakaś Patologia !!!!.Kiedyś lekarstwem na takie zachowanie był po prostu przysłowiowy -WPIERDOL od rodziców.!!!!Lub od nauczyciela w szkole !!.Teraz wychowuje się takie Dżender -Faje na ,które nawet krzyknąć nie można. I tego są oto takie efekty-ZERO EMPATII ,kultury,wychowania!!!Brak mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty szmato zebyś zdechła!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha , pomysłowość naszch milusińskich nie zna granic ale policja i sądy za takie wykroczenie to chyba już spora przesada. W końcu to był tylko kot.
Ty szmaciaro żebyś zdechła, mam nadzieje ze w życiu też cie to spotka niech ktoś cię przekopie jak bedziesz w ciązy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal d.. sciska jak sie czyta wasze komentarze, ze to tylko zwierze. Od razu widac jakim narodem burakow jestesmy. Ciekawe jakby to sie stalo z waszym psem lub kotem,tez byscie tylko mowili ze to przeciez tylko zwierzak..??!A tamte bachory powinny isc do poprawczaka, tam by dostaly w dupsko.Glupote trzeba karac. Nie wolno tego tak zostawic. I tak w oczach calej Europy mamy opinie prostakow. I to sie niestety potwierdza. A z dzieci rosnie kolejne pokolenie psychopatow..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tylko zastanawiam czy "rodzice" tych małych sqrwysynków cokolwiek zrozumieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA TERENIE SZKOŁY?! Gdzie pracownicy szkoły? Co by było, gdyby któremuś z tych młodocianych bandytów coś sie stało?! Afera na całą Polskę!!! A tak - cisza. Pamiętajmy jednak (i mam nadzieję, że w składzie Sądu znajdzie się ktoś, kto potrafi wyobrazic sobie cierpienie tej biednej kotki), że "czym skorupka za młodu nasiąknie..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dorosną, to w najlepszym przypadku będą się znęcać nad swoją rodziną/otoczeniem, w najgorszym będą zabójcami (niewykluczone że seryjnymi), i ta druga opcja wydaje się chyba bardziej prawdopodobna. Nie wiem, co by trzeba zrobić, żeby stało się inaczej. Nie chce mi się wierzyć, że jakaś "resocjalizacja" tu pomoże. Najlepiej zamknąć to w jakimś mniej czy bardziej rygorystycznym zakładzie i poczekać aż zdechnie albo wysłać na wojnę jako mięso armatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dorosną, to w najlepszym przypadku będą się znęcać nad swoją rodziną/otoczeniem, w najgorszym będą zabójcami (niewykluczone że seryjnymi), i ta druga opcja wydaje się chyba bardziej prawdopodobna. Nie wiem, co by trzeba zrobić, żeby stało się inaczej. Nie chce mi się wierzyć, że jakaś "resocjalizacja" tu pomoże. Najlepiej zamknąć to w jakimś mniej czy bardziej rygorystycznym zakładzie i poczekać aż zdechnie albo wysłać na wojnę jako mięso armatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestaje wierzyć w ten kraj, komentarze siegają poziomu dna. Nie, to nie jest tylko zwierze to jest życie, istota, czująca, mająca potrzeby, uczucia w stosunku do swoich ludzi, nastepnie instynkt macierzyński do małych których nie było jej dane pokazać światu. Szanujmy się, sznujmy życie (!!!) zarówno ludzkie jak i życie zwierzaków. Niestety tej wrażliwości niektorzy są pozbawieni co później wychodzi w przełożeniu na nasze życie społecznenasze i naszych dzieci. Dzieci i tak nie zostana ukarana ze wzgledu na swoj wiek (podstawówka!!!), ale rodzice może zwrócą uwagę na właściwe wartości jakie powinny przekazać swoim dzieciom. Kara absolutnie jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kościół naucza,że zwierzęta nie mają duszy więc o co chodzi? Nic się nie stało,spytajcie biskupa Budzika. Nawet jego świętość Kremówkowy tak nauczał.
 
Przecież kościół naucza,że zwierzęta nie mają duszy więc o co chodzi? Nic się nie stało,spytajcie biskupa Budzika. Nawet jego świętość Kremówkowy tak nauczał.
Słyszałes o św. Franciszku z Asyżu, biedny, bezduszny nieuku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nie do pomyślenia jak takie małe dziecko może być tak wredne szkaradne i okrótne widać że z patologicznej rodziny i źle wychowane mnie od zawsze uczono że każde stwożenie ma prawo żyć i bym  nie zabiła ani pająka ani winniczka a co dopiero taką słodką kotką i w dodatku w ciąży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym tylko takiej frajerce ja ty to samo zrobiła. Mała strata mojej energii a jak wielki zysk dla świata. Jednego chwasta mniej. I powietrza więcej i przestrzeni do życia i ludzie szczęśliwsi i zwierzęta bezpieczne. I zabieraj swoich "milusińskich" ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal d.. sciska jak sie czyta wasze komentarze, ze to tylko zwierze. Od razu widac jakim narodem burakow jestesmy. Ciekawe jakby to sie stalo z waszym psem lub kotem,tez byscie tylko mowili ze to przeciez tylko zwierzak..??!A tamte bachory powinny isc do poprawczaka, tam by dostaly w dupsko.Glupote trzeba karac. Nie wolno tego tak zostawic. I tak w oczach calej Europy mamy opinie prostakow. I to sie niestety potwierdza. A z dzieci rosnie kolejne pokolenie psychopatow..
zgadzam sie w 100% polska schodzi na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba rodzic małych morderców głos zabiera. "Gratuluje" potomka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola, Kościół naucza, że dręczenie zwierząt, zgodnie z V przykazaniem, jest grzechem. Te dzieciaki zrobiły to, czego nauczyli ich rodzice w domu. Swoim zachowaniem wykazali demoralizację, co więcej najwidoczniej rodzice są niewydolni wychowawczo. Przydałby się kurator...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...