Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dokładnie!!!! Pytania.. Samochód jechał na nas, nie uderzylismy w niego. Skipi skręcił mocno w lewo aby uniknać zdeżenia, niestety wpadlismy w poslizk i zaczelismy koziołkować. Tak Pasy mieliśmy zapiete. Niestety Skipi tego wypadku nie przeżył.. Proszę abyście juz nie komentowali na tym forum nic.. Z Szacunku do Skipiego i do tej całej sytuacji. Bartosz Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli go nie znaliście to nie wypowiadajcie sie na ten temat ....Skipi był moim przyjacielem i nie był złym człowiekiem a wy wyzywacie go od baranów i deb***i. Nigdy go nie zapomne zawsze zostanie w mojej pamięci i dziekuje mu za wszystko co dla mnie zrobił. Nie Rancie swoimi głupimi wypowiedziami jego rodziny i znajomych bo napewno nie chcielibyscie znalezc sie w takiej sytuacji... SKIPI NIGDY CIE NIE ZAPOMNE NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOJEJ PAMIECI...SPOCZYWAJ W POKOJU PRZYJACIELU [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jest mi was zal Bo nie znaliscie Piotrka A gadacie sam głupoty Przyjamniej 5 min rozmowy z nim by zmieniło wasze zdanie o nim ! Moze czasami jezdziła tak a nie inaczej ale on był odpowiedzialnym Kierowcą. Wiec moze zamknecie sie wreszcie a nie wypisujecie same głupoty o nim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znaliscie go ...a wyzywacie go od najgorszych deb***i czy baranów...Piotrek był Moim dobrym przyjacielem...i nie życze sobie zeby w takiej chwili Kiedy on stracił życie wyzywac go... Troche rozumu i wspólczucia Skipi bedziemy Cie pamietac...i mam nadzieje ze twoja wola o której niedawno Nam mówiłes spełni się...Pamietamy! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z nim jechałem ostatnio i sie bałem z nim jechąć głupeka 150 kmh nie znał trasy a jechał jak wariat brak dobrych swiateł amortyzatory rozwalone tak to jest jak swierzak dorwie prawko niech spoczywa w pokoju szkoda chłopaka ale to przestroga dla innych pozdro nie był odpowiedzialnym kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROŚBA!!! Słuchajcie dla osób które nie dotknął bezpośrednio wczorajszy wypadek to forum jest tylko pisaniem i oczernianiem kogoś kto już nie ma prawa się obronić. Do tych ludzi nie wiem czy dotrę tym postem... Ale do was ludzi znających piotrka i bartka apeluję uszanujcie słowa wyżej przez bartosza wypowiedziane NIE PISZCIE TU JUŻ NIC!!! Mam nadzieję że moja wypowiedź będzie tą ostatnią w tym temacie, że już dacie spokój tej sprawie i uszanujecie maksymę że o zmarłych mówi się tylko dobrze albo w ogóle. Jeszcze raz powtórzę to jest ZIMA nie ma przeproś! Nikomu tego nie życzę ale to mógł być każdy z nas! Podejrzewam że nie miał wpływu na przebieg tego zdarzenia. Tez miałem wypadek tyle że ja z własnej głupoty i prędkości więc wiem że czas płynie nie ubłagalnie w tej chwili i jak samochód zacznie nam "uciekać" to nie mamy już na niego wpływu! A eksperci którzy twierdzą że wszystko da się "wyprowadzić" twierdzą tak do pierwszego wypadku! Kondolencje dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Suchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie się... bez obrazy ale sami jesteście deb***ami!!!! jak możecie w ogóle pisać jakieś głupoty i wypowiadać się na Skipiego temat(chodzi mi tutaj o tych, którzy Go nie znali lub obrażali w jakikolwiek sposó. Jeżeli macie tak pisać to lepiej się nie wypowiadajcie... Znałam Skipiego i Jego rodzinę, moi bracia się z nim kolegowali i nie życzę sobie takich beznadziejnych komentarzy!!! Jesteście zwykłymi gówniarzami, i nic nie wiecie... Nie wiecie co teraz przeżywają najbliżsi i przyjaciele...Szkoda mi takich ludzi jak wy...nie macie wstydu ani serca... Jest mi bardzo przykro, że są na świecie takie chamy!!! To był super chłopak... każdy w okolicy go znał... Wesoły, zabawny...Skipi zawsze będziemy Cię pamiętać[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem świadkiem tego wypadku. ALE Przykre jest to, że część komentujących ten artykuł używa wyzwisk na kogoś kto nie żyje... Mógł nie dostosować prędkości, ale trochę szacunku mu się należy. Tym bardziej, że ratował się przed czołówką.
ggga napisał:
Moze czasami jezdziła tak a nie inaczej ale on był odpowiedzialnym Kierowcą.
sam/sama sobie zaprzeczasz... Normalne jest to, że jeśli coś zdarzy się bliskiej nam osobie, to zawsze będzie się jej bronić możliwymi sposobami, tak jak wyżej. Nawet psycholodzy o tym mówili, ale bądźmy szczerzy - pisanie o kimś, że był odpowiedzialnym kierowcą, ale czasami jeździł tak a nie inaczej - jedno z drugim się kłóci. Niestety. Sam kiedyś wylądowałem na drzewie, na szczęście nie jechałem szybko i NIC mi się nie stało. Od tamtej pory jeżdżę wolniej, mniej ufam innym kierowcom itd. Szkoda, że ten kierowca nie będzie mógł mieć nauczki.. Może gdyby jechał wolniej, to przy zjechaniu do rowu by nie odniósł takich obrażeń? R.I.P [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wszystkich o nie pisanie już na Forum. Zostawcie sobie wszyscy swoje komentarze dla siebie. Piotrek byłem super kolegą i jest nadal. Bo dla nas (MY KTÓRZY GO ZNALIŚMY) Był super kolega, zawsze uśmiechnięty i radosny. Kochał życie, kochał wszystko i wszystkich, Eczoraj wydazyłą sie tragedia... Jechalismy mieliśmy wypadek, Piotrek niestety nie przeżył. Ale dla nas dla przyjaciół zawsze będzie z nami. Szanujemy go i napewno nie zaponimy. Bo wiem o tym że Nikt nie wierzy w to że Skipi nie żyje, ze to nie prawdopodobne, ale to niestety jest prawda. Jechałem z nim wczoraj próbował wszystko zrobić abysmy wyszli cało z tego. Dziękuję Piotrek za wszystko, Dziękuję że mnie uratowałeś, bo wie że nie chciał byś nikogo zabić. Szanuję cie, i będe pamietał na zawsze. Byłeś i Jestes moim przyjacielem na zawsze! Uszanujmy Piotrka, i nie piszmy juz na tym Forum. Przyjdźmy wszyscy na jego pogrzeb i pożegnajmy go z Honorem!! Żegnaj Piotrek, dozobaczenia w Niebie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim zadajcie sobie takie pytania: - czy wy go znaliście ?? - czy byliście wtedy jak wydarzyło się to nieszczęście - zapewne nie to dlaczego tak pieprzycie. Nie znaliście go a wierzcie mi był bardzo miłym sympatycznym i pomocnym przyjacielem i na pewno byście chcieli mieć takiego przyjaciela!!! Był moim jednym z najlepszych przyjaciół a na takie miano trzeba zasłużyć. Dlaczego obrażacie osobę, która już nie żyję i która jest dla mnie bardzo bliska i która nie może się obronić z waszych zarzutów. Zastanawialiście się co teraz czują jego rodzice i rodzina zapewne nie a co mogą czuć jak przeczytają wasze brednie, które krzywdzą ich syna zapewne nie bo wy nie macie co robić i szukacie atrakcji którą trzeba skomentować . Wiec zamiast współczuć jego rodzinie to krzywdzicie ją, nie macie nic do roboty?? odnoszę wrażenie ze nie . Jak byście się czuli jak by ktoś obrażał was albo bliska waszą osobę - ciekawe bo Ja byłbym zdołowany i nie było by mi do śmiechu. Brak mi słów do was mógłbym was obrażać ale to mi nic nie da wiec po przeczytaniu tego zastanówcie się i nie piszcie głupot. To forum krzywdzi osoby i moim zdaniem powinno być usunięte. Za pewne i tak będziecie to komentować wiec zamiast pisać głupoty napiszcie coś co byście chcieli i wy usłyszeć i nie piszcie takich głupot tylko dajcie słowa otuchy dla jego rodziny wtedy może po przeczytaniu waszych wypowiedzi polepszy im się bo zauważą ze ich syn był szanowany wśród przyjaciół a wierzcie mi był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie bałes to po co z nim jezdziles? jesli jechal za szybko to bylo mu zwrocic uwage albo powiedziec zeby sie zatrzymal i wysiasc z samochodu!!! teraz go oczerniasz? bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnosnie "gośc"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fooled napisał:
RACJA ! Natura sama eliminuje baranów za kierownicą.
Ludzie zastanówcie się o czym wy wogóle mówicie... Zginął człowiek, Młody człowiek i zamiast wypisywać publicznie takie oszczerstwa to lepiej zastanówcie się. Kultura osobista tego wymaga bo o zmarłych nie należy mówic źle. Jeżeli nie znaliźcie Piotrka to nie wypisujcie takich "głupot" bo krzywdzicie tych co go kochali, zachowajcie to dla siebie jeżeli macie odrobinę godności. Ja nie znałam go zbyt dobrze, i nie oceniam bo był on człowiekiem jak wy. Niech odpoczywa w pokoju [*] I już zostawcie to w spokoju bo nie wiadomo co wam może się zdarzyć, albo komuś z waszego otoczenia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
odnosnie "gośc"
wezcie idźcie wpiz*u ! nie znacie go to nie pier..lcie głupot na niego! jeździł bardzo dobrze. nie znacie chłopaka to nie wypisujcie tych bredni! Ukażcie mu troche szacunku! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie . dajcie spokój .. nie znaliście Piotrka i co na niego nawalacie ... to nie jego wina . jeździł ostrożnie . okażcie mu należyty szacunek . był dobrym kolegą . SKIPI NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI !!! [*] [*] .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ilu się takich znajdzie co nigdy nie przekroczyli prędkości a teraz wypisują takie rzeczy na jego temat SKIPI DLACZEGO TY ?! ;((((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Najważniejsze,że nikogo nie zabił i już nie zabije...
ciekawe jak by sie tobie takie nieszczescie przytrafilo czy bys tak pisal ,za drogo cene musial zaplaci , los mogl potraktowac go lagodniej . WIDZE ZE ZBYT PLYTKO TRAKTUJESZ CZYJOS TRAGEDIE ,NAJWIDOCZNIEJ NIEMASZ SERCA ANI UCZUC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przeczytałem wszystkie komentarze i stwierdzam że wszyscy jesteście hipokrytami. Skoro nie znam sprawy ani szczegółów wypadku, nie znam zmarłego więc na zdrowy rozsądek nie komentuję. Proste. Teraz pytanie kieruje to Pana B.Z. nawołujesz do zaprzestania pisania komentarzy na owy temat, a prawda jest taka że sam napędzasz machinę za / przeciw. Jaki masz problem chłopie wystosować oficjalne pismo do redakcji / administracji dziennika wschodniego o zablokowanie możliwości komentowania artykułu i usunięcie postów. Grzmisz nie piszcie ale i tak nikt Cię nie słucha, wystarczy jeden telefon albo oficjalne pismo, żeby zablokować dla dobra rodziny i zmarłego i po problemie. Myślę, że dla uszanowania osoby i bliskich raczej dziennik nie będzie robił problemów. PS. Pozostaje mi tylko współczuć rodzinie i mieć nadzieję, że dojdą do siebie. Podobno czas leczy rany ale takie rany nigdy się nie goją. Pozdrawiam wszystkich komentujących tych za i przeciw. Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni ... . Resztę znacie z kazania i lekcji religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja z nim jechałem ostatnio i sie bałem z nim jechąć głupeka 150 kmh nie znał trasy a jechał jak wariat brak dobrych swiateł amortyzatory rozwalone tak to jest jak swierzak dorwie prawko niech spoczywa w pokoju szkoda chłopaka ale to przestroga dla innych pozdro nie był odpowiedzialnym kierowcą
To po co z nim jechales?Żal mi Ciebie.Co z Ciebie za kolega?? Taki kozak jesteś to się podpisz,żeby wszyscy wiedzieli jaki dwulicowy jesteś! Skipi był dobry jak trzeba było gdzieś zawieść albo przywieść ,tak? A jak już nie żyje to do niczego się nie przyda to można po nim pojeździć,nie?? Nawet jeśli jeździł za szybko czasami to akurat nie to spowodowało wypadek jak Bartosz napisał wyżej!! Więc nie pier*** głupot kolego od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja z nim jechałem ostatnio i sie bałem z nim jechąć głupeka 150 kmh nie znał trasy a jechał jak wariat brak dobrych swiateł amortyzatory rozwalone tak to jest jak swierzak dorwie prawko niech spoczywa w pokoju szkoda chłopaka ale to przestroga dla innych pozdro nie był odpowiedzialnym kierowcą
Gdybyś był odpowiedzialnym pasażerem to wróciłbyś pieszo do chałupy i nie zawracał w inmternecie du..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...