Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jechał, żeby dojechać. Nie był pod wpływem alkoholu, więc był odpowiedzialnym kierowcą. Sam zapłacił za przekroczenie prędkości. Nie znałam Go, ale pięknie pisze o Nim jego przyjaciel, który na szczęście przeżył. Śmierć kogoś bliskiego to strasznie trudna rzecz do przeżycia- uszanujmy żałobę tych, którzy Go opłakują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KurDE!!!! pRzykro mi że tak zaczynam zdanie ale jak czytam niektóre brednie to aż mi się to w głowie nie mieści ... Oczerniacie Barosza czepiacie się zastanówcie się co wy ku*** piszecie !!! Gdyby B.Z nie był jego prawdziwym przyjacielem i mu nie zależało to by mu nie pomógł a zauważcie to jak chłopak zareagował udzielił pierwszej pomocy , zadzwonił po karetke , strasz i policje ... ratował kolega !!! a jestem tego pewna że te osoby które mają na forum dużo do powiedzenia nie zareagowały tak szybko tylko by stały jak wryte !!! Stało się to jest wielka tragedia dla rodziny i przyjaciół jestem koleżanką jak i Bartosza tak też i [*] Piotrka który na zawsze będzie moim przyjacielem na którego można było liczyc i zostaje w moim sercu. Jeśli to czytasz Ziomuś pamiętaj że zawsze możesz na mnie i na A.P liczyć o każdej porze dnia i nic zarówno ty jak i M. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy nic nie wiecie a tak gadacie co wy ... wiecie o tym .. co tam sie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE Z WAS WSZYSTKICH LACHONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WEŹCIE ŚCIŚNIJCIE DUPY, BO AŻ MNIE K.U.R.W.I.C.A BIERZEZ NA TO WASZE GŁUPIE P.I.E.R.D.O.L.E.N.I.E!!!!!!!!!! ON NIE ŻYJE, A WY GO WYZYWACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚCIE NIEWYCHOWANYMI BEZMÓZGAMI!! KTO GO NIE ZNAŁ NIECH CIŚNIE DZBANA I STULI WARY!!!! MACIE NIE RÓWNO POD SUFITEM!!! NIE ZNALIŚCIE GO!! NIE BYLIŚCIE W TRAKCIE TEJ TRAGEDII!!!!!!!!!!!!!!!! BARANÓW TO SOBIE W RODZINIE POSZUKAJCIE.. ON BYŁ NAPRAWDE WPORZĄDKU.. DLATEGO ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ZNOWU NAPISZECIE COŚ GŁUPIEGO, A NAJLEPIEJ ZAMILKNIJCIE.. na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach!! [*] SkIpI [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.d.p.i.e.r.d.o.l.c.i.e się od niego ! NIECH SPOCZYWA W POKOJU ! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robocop napisał:
Witam, przeczytałem wszystkie komentarze i stwierdzam że wszyscy jesteście hipokrytami. Skoro nie znam sprawy ani szczegółów wypadku, nie znam zmarłego więc na zdrowy rozsądek nie komentuję. Proste. Teraz pytanie kieruje to Pana B.Z. nawołujesz do zaprzestania pisania komentarzy na owy temat, a prawda jest taka że sam napędzasz machinę za / przeciw. Jaki masz problem chłopie wystosować oficjalne pismo do redakcji / administracji dziennika wschodniego o zablokowanie możliwości komentowania artykułu i usunięcie postów. Grzmisz nie piszcie ale i tak nikt Cię nie słucha, wystarczy jeden telefon albo oficjalne pismo, żeby zablokować dla dobra rodziny i zmarłego i po problemie. Myślę, że dla uszanowania osoby i bliskich raczej dziennik nie będzie robił problemów. PS. Pozostaje mi tylko współczuć rodzinie i mieć nadzieję, że dojdą do siebie. Podobno czas leczy rany ale takie rany nigdy się nie goją. Pozdrawiam wszystkich komentujących tych za i przeciw. Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni ... . Resztę znacie z kazania i lekcji religii.
W jaki sposób Bartosz napędza machine za i przeciw????Tu nie ma żadnego za i przeciw!!!On pisze prawde!A nie jakies pier***enie ,ze za i przeciw.Jedyna osoba,która wie jak było!!Jedyna osoba ,która może obronić nieżyjącego kolegę przed tymi pajacami!!!Co go próbowali oczernić w jakikolwiek sposób!!! Coś tylko pierwsze komentarze były ,że niby baran.A teraz co??Głupio się zrobiło tym idiotom skończonym?????Już nie piszą głupot???? Bartosz trzymaj się i wracaj do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W jaki sposób Bartosz napędza machine za i przeciw????Tu nie ma żadnego za i przeciw!!!On pisze prawde!A nie jakies pier***enie ,ze za i przeciw.Jedyna osoba,która wie jak było!!Jedyna osoba ,która może obronić nieżyjącego kolegę przed tymi pajacami!!!Co go próbowali oczernić w jakikolwiek sposób!!! Coś tylko pierwsze komentarze były ,że niby baran.A teraz co??Głupio się zrobiło tym idiotom skończonym?????Już nie piszą głupot???? Bartosz trzymaj się i wracaj do zdrowia!
To jak było naprawdę to ustali komisja biegłych i ewentualnie potwierdzą jego wersję. Bo zeznania jednego świadka to trochę mało. Nadal jestem za tym żeby zamknąć ten wątek i po problemie i skończy się tak nagonka. Ale to nie mi już decydować o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając to forum ma się wrażenie że koledzy i koleżanki śp Zmarłego są na poziomie Zero głównie Ci pseudo obrońcy . [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chlopaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno mi czytając wszystkie obrazy wymawiane na Piotrka przez tych ludzi którzy go nie znali Był wzorowym kolega I z tej własnie strony bede go Pamiętał !!!! :( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLIKON napisał:
KurDE!!!! pRzykro mi że tak zaczynam zdanie ale jak czytam niektóre brednie to aż mi się to w głowie nie mieści ... Oczerniacie Barosza czepiacie się zastanówcie się co wy ku*** piszecie !!! Gdyby B.Z nie był jego prawdziwym przyjacielem i mu nie zależało to by mu nie pomógł a zauważcie to jak chłopak zareagował udzielił pierwszej pomocy , zadzwonił po karetke , strasz i policje ... ratował kolega !!! a jestem tego pewna że te osoby które mają na forum dużo do powiedzenia nie zareagowały tak szybko tylko by stały jak wryte !!! Stało się to jest wielka tragedia dla rodziny i przyjaciół jestem koleżanką jak i Bartosza tak też i [*] Piotrka który na zawsze będzie moim przyjacielem na którego można było liczyc i zostaje w moim sercu. Jeśli to czytasz Ziomuś pamiętaj że zawsze możesz na mnie i na A.P liczyć o każdej porze dnia i nic zarówno ty jak i M. ...
Ludzie Dajcie spokój już,naprawde. Rodzina i bliscy bardzo cierpia i boleja nad ta tragedia,nie piszcie juz glupot,nie wyzywacje Piotrka bo o zmarlych mowi sie tylko dobrze, albo nic. Ci ktorzy go nie znali niech nie pisza ze byl morderca,moze i jezdzil czasami nie odpowiedzialnie,ale zaplacil za to najwyzsza cene,ale szczerze mowiac czy kazdy z was jezdzi zawsze ostroznie,tyle na ile pozwalaja znaki ? czy nigdy nie przekroczyliscie predkosci ? Napewno niema tutaj nikogo kto tych zasad przestrzegal. Bardzo mi ciebie Skipi brakuje,Oby ci tam na gorze bylo dobrze,3maj sie. [*] Ziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wku***ają mnie te osoby co Go nie znali ... !!!!!!! Poznałam Skiepigo w niedziele 13 grudnia i z każdą minutą poznawałam Go coraz lepiej...Był super kolegą... Więc jeśli nie znaliście Piotka TO NIE pier***CIE GŁUOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jego kolege Bartosza też poznałam...Spoko Gość..Próbował go ratować..ale niestety się nie udało ;(( Bartosz wracaj do zdrowia.... A OD SKIEPIEGO SIĘ ODpier***CIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps. Skipi Nigdy o Tobie Nie Zapomnimy !! Kiedyś Się Spotkamy I Tak Jak Dawniej Ze Sobą Porozmawiamy ;(( Na Zawsze W Pamięci [*] ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac te wszystkie komentarze jedynie upewniam sie w przekonaniu iz nasz narod jest nieokrzesany,nietolerancyjny i niekulturalny. Karzdy co umiescil tu swoj komentarz kogos krytykuje! Ludzie opanujcie sie!!! Nie warzne jest to czy ktos znal Piotrka [*] czy nie tylko to w jaki sposob teraz o nim mowi! Na prawde kazdy z nas popelnia bledy jedni mniejsze drudzy wieksze. Kazdy sam powinien zastanowic sie gleboko nad swoim zachowaniem i nie chodzi mi o to jak kto jezdzi tylko o kulture osobista! Dlaczego potrafimy ponizyc,oczernic inne osoby a samych siebie uwazamy za ideal?! NIKT NIE JEST IDEALNY,NIKT!!! 21 letni chlopak nie zyje,a wy nie potraficie nawet uszanowac jego smierci! Byl mlody dopiero zaczyal zyc,moglo go jeszcze tyle spotkac. O tym nikt nie pomysli?! Nikomu nawet przez mysl nie przejdzie co czuja jego rodzice bo nikt z tych osob co tu pisza nie wie jak to jest pochowac swoje dziecko! Co czuje Bartek ktory byl swiadkiem smierci swojego przyjaciela?! Dajcie w koncu spokuj Piotrkowi [*]. Jesli nacie odrobine sumienia i jakich kolwiek uczuc to moja wiadomosc bedzie ostatnia a jesli nie to bedzie to po prostu mowilo o tej osobie! Wielkie wyrazy wspolczucia dla RODZICOW I CALEJ RODZINY! '''''[*]''''' P.S. Silikon widzimy sie na swieta siostra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek jechal z predkoscia 70 km/h, ratowal sie ucieczka przed czolowym zderzeniem z pijanym kierowca, ktory wyprzedzal na trzeciego i uciekl z miejsca wypadku. Piotrek wpadl w poslizg, wypadl z szosy i koziolkowal po wysokiej skarpie ok 50 metrow, nie byl pijany mial zapiete pasy, nie bronie swojego syna ale nie osadzajcie innych jezeli nie znacie prawdy, nie jestescie swiadkami wypadku. wyzej wymienione fakty potwierdzone sa przez naocznego swiadka policje i prokurature.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam zdanie wyżej osoby. Prawdziwą prawde/zdażenie jakie sie wydażyło w czwartek wieczorem zna tylko Piotrek i Bartosz. Wielka szkoda że nie udało się Piotrkowi:( Wiemy że Bartosz Z. próbował go uratować, udzielił pierwszej pomocy, przewrócił samochód na 4 koła, POMÓGŁ! Takich ludzi jak ty się ceni naprawde! Bartosz wracaj do zdrowia i kuruj się! ....Piotrek Byłas i Jestes z Nami...!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...