Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fajsławice: Śmiertelny wypadek, utrudnienia w ruchu na drodze nr 17

Utworzony przez Bartosz Z, 25 października 2010 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Gdzie Ty człowieku widziałeś w zachodniej Europie słupki na drodze międzynarodowej? Tam kamery powinny być i Policja co krok, a nie słupki głupki ale GDDKiA wprowadza nowe europejskie standardy
Głupkiem to ty jesteś, takie słupki można spotkać na drogach we Francji czy Wielkiej Brytanii. A póki co u nas zamiast kamer są słupki i bardzo dobrze, bo dla takich kretynów za kierownicą to znaczne utrudnienie w łamaniu przepisów, wyprzedzaniu na trzeciego na podwójnej ciągłej. Najbardziej krzyczą ci co im się wiecznie spieszy, kierowcy pożal się Boże. Tam powinni ustawić bariery betonowe a nie słupki jako bat na piratów. Słupki takie poprawiają znacznie bezpieczeństwo i nie my je wymyślilismy. Niektórym to niedługo nawet wysepki czy krawężniki zaczną przeszkadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie obrażaj mojego miasta Zamość, nie każdy jest burakiem jak Ty.
oczywi scie, że nie każdy, ale większość szczególnie LZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie czołowe zderzenie?? Może zanim coś napiszecie to się zastanówcie. Na zdjęciu widać, że osobówka ma rozbity cały bok, a przód nawet jest nie tknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś Cie się czepili tych słupków, wypadek był w miejscu, gdzie te słupki nie stoją, wiec czemu tak wrzeszczycie? czyli w tym przypadku to nie słupki spowodowały wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Z napisał:
Słucham?! Jeźdze 2/3 razy w tygodniu 17-ką, Miałem w suchododałach wypadek z kolegą (art: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091217/CHELM/342134175) a wiecie przez co? Przez pier***one słupki, nie każdy wie że sa one PLASTIKOWE... Nalezy je wypier***ić.
kolego w suchodołach po 1 niema slupkow po drugie to nie 17 stka... suchodoły to miejscowość po skręceniu w fajsławicach w kierunku rybczewic!!!! a wypadku zapewne byscie nie mieli gdybyscie jechali przepisowo i nie wyprzedzali w niedozwolonym miejscu nawet mimo to ze staly tam slupki!!!!!!! akurat to moja okolica i wiele wiem na ten temat pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobówka jechała od Zamościa, kierowca pochodził z kujawsko-pomorskiego, jechał dość szybko, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas - stąd boczne uderzenie i tak duże zniszczenia. Kierowca ciężarówki nie miał szans na reakcję. Nie wiem co do tego miały pachołki czy LZA - nic tylko ludzie pierwotni mogą nie znając sprawy tak wymyślać. Niech zastanowią się jak zareagowaliby po takim wypadku czytając podobne do swoich komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie dość, że burak to jeszcze analfabeta. Przez takich durniów jak ty giną przypadkowi ludzie bo wam się wydaje, że jesteście panami szos jeździcie bezmyślnie i za szybko i jeszcze wam przeszkadza, że ktoś chce poprawiać bezpieczeństwo na drodze. Dla mnie możecie się sami powybijać ze słupkami lub bez ale nie zabijajcie innych.
Właśnie widać doskonale, że Ty masz problemy ze zrozumieniem, pytam Cię buraku gdzie tu napisałem o słupkach? Naucz się czytać a potem pisz głupoty. Napisałem TYLKO żebyś nie obrażał miasta!!! Co za deb*** z Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
oczywi scie, że nie każdy, ale większość szczególnie LZA
I tu się nie zgodzę panie baton, jeżdżę codziennie często na Lubelszczyźnie i powiem Ci, że najwięcej powtarzam najwięcej nie umieją prowadzić Ci, którzy mają tablicę rej.: LU, LBL, LTM, LUB, LSW, LHR no i oczywiście warszawskie ale to takie cwaniaki, którzy stwarzają niebezpieczeństwo na drodze oczywiście nie każdy ale większość. Dziękuje za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Ty pewnie masz samochód służbowy z tablicami LU,a wieśniak jesteś jakich mało,nie mierz ludzi swoją miarą,jak znam życie to w swoim prywatnym autku masz jeszcze czarne plastikowe tablice............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, o co chodzi koledze wysywajacemu od burakow osoby, ktore te slupki krytykuja. Mysle, ze jechanie za tirem przez kilometr nikomu nie szkodzi. Natomiast jechanie za traktorem 15-20 na godzine powoduje, ze wszyscy po tych kilku minutach odruchowo dusza na gaz, zeby zdazyc powyprzedzac wszystko przed nastepnymi durnymi slupkami i tu pojawia sie problem. Dojezdzam do lublina codziennie i przyznaje ze ten odcinek jest poprostu denerwujacy. Nie chodzi mi o scigania sie, jak sugeruje pan zwolennik slupkow. Chodzi o to, ze jak jest podwojna ciagla to logiczne ze nie mozna wyprzedzac, ale spotkanie z traktorem na tej drodze jest dosc frustrujace, awlaszcza jak zalezy komus na czasie i jednoczesnie na plynnej (powtarzam: plynnej a nie szalenczej) jezdzie. Poza tym kilka razy w poprzednia zime bylem swiadkiem, jak komus zdazylo sie wjechac do rowu i samochody mialy duzy problem z ominieciem wystajacego na jedyny pas ruchu auta,, bo jak wiadomo, miedzy slupkami nikt nie odsnieza...wiec przebijalismy sie przez zaspy, czesto zlodowaciale, dobrze jak ktorys z kierowcow mial lopate to miedzy slupkami kopalismy zeby przejechac. Dlatego jestem goracym ich przeciwnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalem rano ta droga, widzialem ten wypadek, wyrazy wspolczucia dla rodziny ofiary Moim zdaniem te slupki to byl bardzo dobry pomysl, dlaczego? bo poprawiaja one bezpieczenstwo. Wczesniej gdy ich nie bylo to bardzo czesto dochodzilo do wyprzedzania przez kierowcow innych samochodow bezposrednio przed wzniesieniem. A wzniesien na trasie Lublin - Zamość nie brakuje. Bardzo czesto jadac swoim pasem bylem zmuszony tuz za wzniesienem zjezdzac prawie w las bo jakis baran wyprzedzal nie patrzac na podwojna ciagla. Dzis jade o wiele badziej pewnie bo wiem ze sa slupki i tylko baran moglby je zignorowac. Slupki to byl bardzo dobry pomysl! Brawo dla pomyslodawcow! I nie jestem wcale niedzielnym kierowca, bo miesiecznie robie ok. 2 tys. km. Przeciwko slupkom sa ci ktorzy na moment musza zwolnic ze 150 do 90, a tam wystarczy jechac te 90 km/h nie ma potrzeby szybciej. A chcecie szybciej jezdzic to sie zapiszcie na tor wyscigowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się wiejscy chłopaki rozpisali,zamiast złożyć rodzinie kondolencje to dyskutują o słupkach ,Kołki.!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał zjechać na prawo ale mu się nie udało i wpad w tira współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Jechalem rano ta droga, widzialem ten wypadek, wyrazy wspolczucia dla rodziny ofiary Moim zdaniem te slupki to byl bardzo dobry pomysl, dlaczego? bo poprawiaja one bezpieczenstwo. Wczesniej gdy ich nie bylo to bardzo czesto dochodzilo do wyprzedzania przez kierowcow innych samochodow bezposrednio przed wzniesieniem. A wzniesien na trasie Lublin - Zamość nie brakuje. Bardzo czesto jadac swoim pasem bylem zmuszony tuz za wzniesienem zjezdzac prawie w las bo jakis baran wyprzedzal nie patrzac na podwojna ciagla. Dzis jade o wiele badziej pewnie bo wiem ze sa slupki i tylko baran moglby je zignorowac. Slupki to byl bardzo dobry pomysl! Brawo dla pomyslodawcow! I nie jestem wcale niedzielnym kierowca, bo miesiecznie robie ok. 2 tys. km. Przeciwko slupkom sa ci ktorzy na moment musza zwolnic ze 150 do 90, a tam wystarczy jechac te 90 km/h nie ma potrzeby szybciej. A chcecie szybciej jezdzic to sie zapiszcie na tor wyscigowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma znaczenia czy to jest LZA, LU, LSW czy LBL, w kazdym z tych miast sa madrzy kierowcy i glupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłócicie się nie wiadomo na co o jakichś słupkach jak ktos ma łeb i wie ze są ograniczenia to się jeździ zgodnie z przepisami to mu słupki nie przeszkadzaj fakt jest taki ze są mało oznakowane wcześniej. a co do tego zdarzenia to akurat to było ono w samych fajsławicach i tam jest ograniczenie do 50 w dodatku nie ma zadnych słupków o których mowa , pyzatym była ranna godzina gościu za pewno przysnął i po sprawie mieszkam 100 m dalej od tego miejsca i już nie pierwszy wypadek jak ktoś przysypia jadąc od Zamościa i zjeżdża na przeciwny pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Fajsławicach i jakoś nie zauważyłam, żeby co kilka dni byly wypadki jak tu ktoś napisał. Słupki to już inna sprawa, ale wypadek był w miejscu gdzie nie ich nie ma- 'w centrum fajsławic' Prawdopodobnie kierowca osobówki zasnął (było to przed 5) wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma znaczenia czy to jest LZA, LU, LSW czy LBL, w kazdym z tych miast sa madrzy kierowcy i glupi Zgadzam się w 100% z tym stwierdzeniem. A Ci, co przyporządkowują daną rejestrację do kierowcy i sposobu jego jady niech odwiedzą psychologa, bo to CHORE MYŚLENIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi powiny być dwujezdniowe a nie słupki głupki - brak czołowego zderzenia zdecydowanie ogranicza liczbę ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle znałem tego człowieka osobiście jest to ojciec mojego kolegi ze szkoły i na pewno to nie była jego wina. Niejednokrotnie podwoził mnie do domu i nigdy nie przekraczał ustawowej 50. Wyrazy kondolencji dla Ciebie M. oraz całej Twojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...