Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brud, chamstwo i prostactwo to cechy rozpoznawalne tzw. polski B Jej stolicą od dzisiaj jest Chełm
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widać ze w Chelmie nie mają mediamarkt )))
0
rumunom to wszystko przeszkadza, jak kazdy bluzga to ok
0
Nie wiem kto jest większym zasciankiem - ten kto używa wulgaryzmów czy ten , ktorego one oburzają. To Warszawka - kupa gnoju i zadufanych w sobie Peudo-Prezsow bez podstaw przyzwoitości- Żenada.
0
to samo wisi w Krasnymstawie...
0
Nie rozumiem tego całego zamieszania.Jeśli to są wulgaryzmy ,to jak nazwać tzw.łacinę podwórkową??? Komuś się baaaardzoooo nudzi w tych miasteczkach.A przecież wszyscy wiemy,że reklama dźwignią handlu jest. Jak widać ta okazała się też kością niezgody.Polakom to nigdy nic nie pasuje.
0
Firma, która w taki sposób reklamuje się na pewno straci klientów tych kulturalniejszych. Ma to jak w banku i dobrze. Ja sama nigdy nie korzystam z takich firm bo boję się, że mnie też obrzucą niewybrednymi słowami gdyż innych po prostu nie znają.
0
b napisał:
Nie rozumiem tego całego zamieszania.Jeśli to są wulgaryzmy ,to jak nazwać tzw.łacinę podwórkową??? Komuś się baaaardzoooo nudzi w tych miasteczkach.A przecież wszyscy wiemy,że reklama dźwignią handlu jest. Jak widać ta okazała się też kością niezgody.Polakom to nigdy nic nie pasuje.
Każdemu też wiadomo, że dobry towar nie potrzebuje reklamy. Jak widać jaki towar taka reklama.
0
100 g. napisał:
brud, chamstwo i prostactwo to cechy rozpoznawalne tzw. polski B Jej stolicą od dzisiaj jest Chełm
A ty z jakiej to metropolii jestes cwelku?
0
spam ------ inteligentne wyszukiwanie
0
to reklama która odzwierciedla psychikę człowieka, musi on być kur.... zajebiście "fajny" i tym chce zwrócić na siebie uwagę."Chyba nikt nie chce się z nim bawć w piaskownicy" - nie pomogą nowe grabki i łopatka.Nikt cie nie wpuści na nasz rynek - możesz kląć jak chcesz.
0
poławiacz głupoty najwyrażniej ma przykre doświadczenia z pierdla i obrażjąc innych mysli że w ten sposob zdejmie odium z siebie
0
to PARTNER AGD RTV Sp. z o.o.
0
i we Włodawie tez
0
i jestem zbulwersowany
0
jak jest taka zaje... to my też tacy bądźmy i nie kupujmy tam !!!!!!!!!!!!!!
0
Ale średniowiecze.
0
Mnie to razi i nie chcę takiej reklamy. Wystarczy mi tv i polska ulica. Dlaczego wulgarne upodobania mają nas zdominować ? Co chcemy sobie udowodnić?
0
Aneta napisał:
Firma, która w taki sposób reklamuje się na pewno straci klientów tych kulturalniejszych. Ma to jak w banku i dobrze. Ja sama nigdy nie korzystam z takich firm bo boję się, że mnie też obrzucą niewybrednymi słowami gdyż innych po prostu nie znają.
Jest reklama "nie dla idiotów", więc nie byłem tam ani jeden raz i nie pójdę.Właśnie nie wiadomo,co może spotkać zwykłego klienta na terenie takiego markietu.Wpodobnych przypadkach będę postępował w ten sam sposób. BOJKOT. Do tego zachęcam innych kulturalnych rodaków.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: