Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gratem przez tory na chwilę przed nadjechaniem pociągu

Utworzony przez Axymenes, 5 września 2010 o 21:37 Powrót do artykułu
I taki deb*** będzie miał kiedyś żonę a z tego związku urodzą sie małe deb***E lub deb***KI i jak ma w naszym kraju ma być dobrze :-(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Axymenes napisał:
I taki deb*** będzie miał kiedyś żonę a z tego związku urodzą sie małe deb***E lub deb***KI i jak ma w naszym kraju ma być dobrze :-(
Przyjdzie taki moment w jego nędznym życiu że kiedyś nie zdąży i tylko trzeba mieć nadzieję że sam będzie w samochodzie i nikt więcej nie ucierpi bo w takim przypadku szkoda było by nawet lokomotywy !do niego już nic nie dotrze .
0
Ja tez nie mogę pojąć jak można być takim deb***em. Nie dość że jełopowi zabrali prawko za jazdę po wódzie, to jeszcze wpieprza się na migających światłach na tory... Jezu co za jełop...
0
Niech mnie ktoś przekona że Polska wieś wnosi coś więcej do życia Polaków niż historyjki tego typu...powodzenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: