Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwałciciel i zabójca 11-latka wyszedł na wolność. \"Boimy się o życie\"

Utworzony przez zbulwersowany obywatel, 20 listopada 2012 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Powiedzcie - W JAKIM NORMALNYM KRAJU ZA OKRUTNE ZABÓJSTWO DZIECKA WYCHODZI SIĘ NA WOLNOŚĆ ?! panie TUSK - Odpowiedz pan do jasnej cholery!!!!!! Co to ma być?!!! Jestem w szoku. Tu traktuje się ludzi jak w jakiejś III Rzeszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, podajcie namiary na tego cwela i zbierzemy się w pare osób i wyrwiemy chwasta. Nie zasługuje na życie ten śmieć. Moim zdaniem za coś takiego powinna rodzina zabic przed procesem, ja bym tak zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat podajesz zly przyklad.W III Rzeszy za takie rzeczy byla kara smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś MASKARA co sie dzieje w tym kraju. To jest poniżające dla jego obywateli. Jeżeli wymiar sprawiedliwości sobie nie radzi, to ludzie powinni sprawiedliwość wymierzyć - powinni go złapać i zrobić mu to samo co on zrobił temu dziecku. Tak powinno się stać. Tacy ludzie jak on nie powinni chodzić po ulicach. I nikt mi nie przetłumaczy, że powinno bbyć inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to dopiero początek. w ciągu najbliższych 2-3 lat wyjdzie około setki morderców, zwyrodnialców i innych chwastów na wolność. ludzi, którym się upiekło bo zmienił się system, zawieszono wykonywanie kary śmierci a dożywocia nasz wymiar sprawiedliwości jeszcze wtedy nie znał! nie wiem jak to zrobi wymiar sprawiedliwości z policją na czele, ale będą musieli stanąć na głowie aby włos z głowy zwykłym ludziom nie spadł kiedy ci zwyrodnialcy wyjdą na wolność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważmy, że chłopak-zabójca miał wtedy 15 lat. Zwykle takich nazywa się dziećmi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszedł za dobre sprawowanie bo w więzieniu nie zabił.ale czy on się zmienił??????? za śmierć dziecka powinna być śmierć.co to za kraj że mordecy i gwałciciele pedofile maja prawa większe niż ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za przywróceniem kary śmierci dla zwyrodnialców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten drugi? chyba już dawno jest wolny. I wtedy nie było problemu? Trochę to pachnie nagonką. Został skazany na maksymalny i wtedy i teraz wymiar kary. Odsiedział. Nie ma innej możliwości, jak go zwolnić i ostrożnie dać szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna resocjalizacja nie pomoże czy tez 10, czy 20 lat w wiezieniu, jeżeli juz raz to zrobił to nie zawacha się zrobic tego jeszcze raz, zero tolerancji dla takich zbrodniarzy. dla takich powinna byc kara śmierci, nie więzienie za podatnika pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wora go , obciążyć kamieniami i utopić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowany obywatel napisał:
Powiedzcie - W JAKIM NORMALNYM KRAJU ZA OKRUTNE ZABÓJSTWO DZIECKA WYCHODZI SIĘ NA WOLNOŚĆ ?! panie TUSK - Odpowiedz pan do jasnej cholery!!!!!! Co to ma być?!!! Jestem w szoku. Tu traktuje się ludzi jak w jakiejś III Rzeszy...
Znajdzie cichą przystań w ruchu palikota. eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam sami tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu ojca zamordowanego chłopca cieszyłbym się. Nadarza się okazja do wyświadczenia społeczeństwu przysługi. Bez wątpienia sprawcy zasłużyli na śmierć. Nie chodzi o zemstę, ale o ochronę dzieci przed takimi zwyrodnialcami. Muszą mieć świadomość, że są osoby, które nie wybaczą i nie spoczną póki takie coś chodzi po ziemi - niech się boją w każdej chwili swojego nędznego, mam nadzieje że krótkiego, żywota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie powinien ktoś samosąd wprowadzić, zebrac się skopac kolesio d*** ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...