Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy rynek i nowa organizacja ruchu

Utworzony przez kstaw, 17 października 2008 r. o 08:24 Powrót do artykułu
To dla kogo w takim razie jest ten urząd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te śmieszne znaki od strony apteki to tylko do tvn turbo przy wjeździe zakaz ruchu a na końcu ulicy nakaz skrętu ha, ha ale mamy inżynierów ruchu zapewne po jakiejś renowanej wyższej uczelni np PWSZ w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o miejscach parkingowych to jakby zapomniano, albo nawet żeby wypłacic pieniądze z bakomatu PKO BP to najpierw trzeba opłacic się plebanowi przed kościołem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
a te śmieszne znaki od strony apteki to tylko do tvn turbo przy wjeździe zakaz ruchu a na końcu ulicy nakaz skrętu ha, ha ale mamy inżynierów ruchu zapewne po jakiejś renowanej wyższej uczelni np PWSZ w Zamościu
Dokładnie,byłem w niedzielę w Krasnymstawie i za nic nie mogłem zrozumieć o co chodzi ,przed pocztą.Kto ma nakaz skrętu jak nikt nie może tam wjechać ,chyba,że przez park.Co do tych pozwoleń to też należałoby napisać ,że nie dotyczy .. i w takich godzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano był tu komentarz "Dla kogo ten urząd" (zniknął- czyżby cenzura?) dodam od siebie, nie można również dojechać do najstarszej apteki w mieście. Teraz już praktycznie nie ma gdzie zaparkować. Całe szczęście, że nie zamknięto ruchu całkowicie. Wówczas byłoby wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko o miejscach parkingowych " zapomniano" przy okazji remontu - do bezplatnego WC trzeba sie udać do burmistrza ... lub nad ... Wieprz. A nowa organizacja ruchu, po paru dociagnieciach, będzie lepsza od braku możliwosci przejazdu. Najbardziej brakuje przejazdu z pod kosciola do Poniatowskiego i Kościuszki, dalej objazd, albo wycieczka za most.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...