Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Białe: Para pływała na materacu, oboje utonęli

Utworzony przez gumes, 13 sierpnia 2010 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Czy to prawda, że w jeziorze Białym są teraz jakieś bakterie i kąpiel jest zabroniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że w jeziorze Białym są jakieś bakterie i nie można się kąpać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda. Najczyściejsza i najlepsza woda, którą można pić to jest w jeziorze Firlej. Polecam tylko tam wypoczywać i się kąpać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK, W JEZIORZE BIAŁYM JEST TZW. BAKTERIA WÓJTA. WYLĘGA SIĘ SAMOISTNIE Z POWODU BRAKU TOY-TOY .....W OSTATNICH DNIACH SIERPNIA JEJ STĘŻENIE WZRASTA PROPORCJONALNIE DO ILOŚCI TURYSTÓW SZUKAJĄCYCH UBIKACJI .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po h** tam popłynęli? Zapewne piepszyć się chciało z atrakcjami na materacu - deb***e ! Poziom kretynizmu ludzkiego przerasta wszystko. Jak widać, selekcja naturalna działa i redukuje takie jednostki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni czytelnicy ,w ubiegłym tygodniu po 12 latach odwiedziłem Okuninkę i Białe Jezioro.To co zobaczyłem jest przerazające. Wszechwładny bałagan i brud. Masa ludzi zdecydowanie przerasta służby odpowiadające za porządek. bandy pijanych g...niarzy panoszą się praktycznie wszędzie. O jakimkolwiek wypoczynku w godzinach nocnych można zapomnieć.Polecam służbom sanitarnym ,,lokale gastronomiczne"-szczególnie bar colorado w którym można przylepić się do stolika i krzesła.Ludziom ceniącym prawdziwy wypoczynek zdecydowanie odradzam pobyt nad Białym Jeziorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yogi napisał:
Szanowni czytelnicy ,w ubiegłym tygodniu po 12 latach odwiedziłem Okuninkę i Białe Jezioro.To co zobaczyłem jest przerazające. Wszechwładny bałagan i brud. Masa ludzi zdecydowanie przerasta służby odpowiadające za porządek. bandy pijanych g...niarzy panoszą się praktycznie wszędzie. O jakimkolwiek wypoczynku w godzinach nocnych można zapomnieć.Polecam służbom sanitarnym ,,lokale gastronomiczne"-szczególnie bar colorado w którym można przylepić się do stolika i krzesła.Ludziom ceniącym prawdziwy wypoczynek zdecydowanie odradzam pobyt nad Białym Jeziorem
Bo to każdy wie, że Jezioro Białe to miejsce wypoczynku dresiarzy, zlodzieji, ćpunów oraz prostaków i nowobogackich z Lublina i Chełma, ktorym andropauza zmniejsza siurdaka i musza się popisać jeżdzeniem w tą i z powortoem jak pojeby po centrum okuninki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha, ostatnio jakis maly penis wozi sie po okunince BMW X6 i mysli ze mu sie powiekszy - deb***e. Porsche Cayenne "HUGO" to też konkretny festyn . . . Boże co za ludzie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ostnio byłam nad białym. ogolnie nie było zle.zacznijmy od tego, ze nie kazdy jedzie spedzic tam czas na odpoczynku i rekreacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-latek i 23-latek pływali na materacu" a to pedały były??? piszecie, że para;) dziennikarstwo w Polsce zeszły na psy (nie obrażając czworonogów). Czytacie to,zanim wrzucicie na stronę, czy e tam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malenka napisał:
hehe ostnio byłam nad białym. ogolnie nie było zle.zacznijmy od tego, ze nie kazdy jedzie spedzic tam czas na odpoczynku i rekreacji.
a jak po tym wypadzie twoje nogi wróciły już do pozycji chodzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie takie pierdoły...utopiła się młodziutka dziewczyna i chłopak. Moment w którym wyciągali ich zwłoki z wody był przerażający. Twarz tej dziewczyny, jej oczy ...koszmar. Wiele osób widziało tę akcję policji , pogotowia i ratowników. Dwa ciała leżące na plaży. Czy wy macie pojęcie jak się teraz czują rodzice tych ludzi??? Każdy taki mądry póki jakaś tragedia się nie wydarzy bezpośrednio. Akurat po tej stronie jeziora gdzie to się wydarzyło nie ma imprez, zabaw pijackich tak jak w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robin napisał:
Piszecie takie pierdoły...utopiła się młodziutka dziewczyna i chłopak. Moment w którym wyciągali ich zwłoki z wody był przerażający. Twarz tej dziewczyny, jej oczy ...koszmar. Wiele osób widziało tę akcję policji , pogotowia i ratowników. Dwa ciała leżące na plaży. Czy wy macie pojęcie jak się teraz czują rodzice tych ludzi??? Każdy taki mądry póki jakaś tragedia się nie wydarzy bezpośrednio. Akurat po tej stronie jeziora gdzie to się wydarzyło nie ma imprez, zabaw pijackich tak jak w centrum.
Szkoda młodych ludzi i współczuję ich rodzinom. Myślę jednak, że to brak wyobraźni, zdrowego rozsądku etc. Tyle niepotrzebnych ludzkich nieszczęść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po h** tam popłynęli? Zapewne piepszyć się chciało z atrakcjami na materacu - deb***e ! Poziom kretynizmu ludzkiego przerasta wszystko. Jak widać, selekcja naturalna działa i redukuje takie jednostki.
Sam jesteś deb***, skoro masz czelność mówić takie rzeczy o ludziach, którzy już nie żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinga napisał:
Sam jesteś deb***, skoro masz czelność mówić takie rzeczy o ludziach, którzy już nie żyją.
Moja droga, pelna intelektu Kobieto . . . jak sie nie umie pływać, to się pływa przy brzegu, a nie z dala od ludzi! Puknij się w łeb zanim odezwiesz jadaczkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! Gdzie się to w końcu wydarzyło? Na plaży głównej OSIR, czy gdzie? I jak to w koncu bylo, długo oni w wodzie byli? BTW - popieram że jak sie nie potrafi pływac to sie brodzi w wodzie przy brzegu, ale malolaty mają wodę zamiast mózgu i takie sa tego skutki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robin napisał:
Moment w którym wyciągali ich zwłoki z wody był przerażający. Twarz tej dziewczyny, jej oczy ...koszmar.
Czepiasz się innych a sam szukałeś taniej sensacji patrząc się na tą tragedię - nie ma jak porządne społeczeństwo tylko gapić się. Kiedyś byłam świadkiem wypadku i do pomocy przed przyjazdem karetki przystąpiłam tylko ja i jakiś chłopak. Reszta ludzi potrafiła zrobić tłum naokoło i komentować że krew, straszne itp. Nie chcesz/ nie możesz pomóc to się nie gap to naprawdę sprawia przykrość osobie z wypadku (czasami potem dodatkowo przeżywają właśnie jakieś durne komentarze). Przykre.... Drugi przykład - rok temu dookładnie 15 sierpnia wypadek śmiertelny i znowu tłum gapiów patrzących kolegów osoby co zginęła i te komentarze.... Ludzie uszanujcie innych....przecież ten komentarz Robina, ze koszmar - to aż nasuwa się pytanie PO CO SIĘ GAPIŁEŚ na tą dziewczynę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Czepiasz się innych a sam szukałeś taniej sensacji patrząc się na tą tragedię - nie ma jak porządne społeczeństwo tylko gapić się. Kiedyś byłam świadkiem wypadku i do pomocy przed przyjazdem karetki przystąpiłam tylko ja i jakiś chłopak. Reszta ludzi potrafiła zrobić tłum naokoło i komentować że krew, straszne itp. Nie chcesz/ nie możesz pomóc to się nie gap to naprawdę sprawia przykrość osobie z wypadku (czasami potem dodatkowo przeżywają właśnie jakieś durne komentarze). Przykre.... Drugi przykład - rok temu dookładnie 15 sierpnia wypadek śmiertelny i znowu tłum gapiów patrzących kolegów osoby co zginęła i te komentarze.... Ludzie uszanujcie innych....przecież ten komentarz Robina, ze koszmar - to aż nasuwa się pytanie PO CO SIĘ GAPIŁEŚ na tą dziewczynę??
na cycki i szparke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na cycki i szparke
chyba twojej mamuśki prymitywie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...