Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawdziwe buraki. Ale w wyborach PSL będzie miał 4-5 % więc długo teraz nie poruchaja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wieś tańczy i śpiewa...
0
Miszcze , prawdziwe miszcze ! :)
0
e, to dobra ona w łóżku jak tylko najdłużej dwa dni wytrzymuje bez seksu, a jak on wyjedzie poza dom więcej jak na dwa dni to chyba sąsiedzi ją zaspokajają
0
a przy tym brzydota, jak z nią uprawiać seks
0
zenada.pl
0
Patrzta ludziska one jeszcze naprawdę mają  nadzieje ze lud  ich pośle do sejmowego koryta??!!
0
Nigdy nie głosuj na "przedstawicieli" psl - u do sejmu - obłuda !
0
wszystko było zaplanowane i wyrezyserowane.Jak to mówi Hetman prazes PSLnie ważne jak i co ważne że piszą.A swoją droga to ostatnio Hetman i Sosnowski gościli u Panstwa Deniszczuków w zagrodzie .Ustalali kolejnośc kandydatów do sejnu. Wykonawcę z dożynek to pani bożenka zna z płyt i barachołek na których się trzęsała niegdyś. A dziś no cóz woda sodowa do głowy dobija jej i męzowi .SWkonczą pewnie jak renata beger bo coś z te samoobrony ma w sobie
0
Tylko PSL:-)
0
brudas i w domu zagrodzie i ubranie ciągle nieświeże.Jak tam ludzie jedzą bee .........
0
Żadnej zmarszczki na czole - co to może być ?
0
ALE BURACTWO !!!   WSTYD !!!
0
Psl powinien ją wycofać z kandydowania .Wstyd
0
a kto by chcial z nia seksu stare pruchwo a propos tenPSL to dobra dziw a
0
Jednak Gorczyca się pomylił - ich oboje trzeba do psychiatry i to szybko!!
0
PSL to klan
0
Czy to są jakieś jaja ...
0
a kto by ją chciał pukać fui fui diabeł jakiś
0
mój owczarek pewnie by ją puknął .ja nie miałbym tyle odwagi nawet po pijaku,z wyglądu tak jebie wiochą i prostakiem że tylko na wymioty mnie bierze jak sobie o seksie z kimś takim pomyślę.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: