Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkaset osób wzięło udział w \"Marszu po zdrowie”

Utworzony przez Justyna, 29 czerwca 2008 r. o 22:11 Powrót do artykułu
Warto było uczestniczyć w marszu po zdrowie.Szkoda tylko, że niektórzy idący w stronę os. Zachód palili papierosy.Miała być promocja zdrowego trybu życia a moim udziałem stało się bierne palenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sprawa prosta: na starcie trzeba rozdawać talony, które na gadżety zamienią się na mecie!! Pomysł fajny, ale niestety nie mogłem pójśc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo świetny pomysł. Szkoda tylko, że niektórzy przyszli nie po to, bo zdrowo spędzic czas, a jedynie po darmowe prezenty. Gdy je już otrzymali wsiadali do swoich aut i do domu. Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy tyle osób pojawiło sie na placy, gdyby nie było tych wszystkich "prezentów"? Niektórzy są dziwni, jak nie dostana nic "materialnego" to nie chca uczestniczyć w imprezach, a tu przecież chodziło o zdrowie. Ale oby tym wszystkim, co wzięli parasole i uciekli, deszcz często padał, żeby choc pożytek z parasoli mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...