Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino \"Zorza” w Chełmie znika z horyzontu

Utworzony przez chełmianin, 20 października 2011 r. o 15:15 Powrót do artykułu
Zabrać Kino, zlikwidować szkoły, pozamykać zakłady.. W Chełmie już nic nie ma, czarna dziura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kino zostaje zmienia się obsługa ! Może w końcu zniknie z kina pan Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą po mieście Chełmie informacje ,że pracownik kina w latach PRL współpracował z reżymowymi służbami i obecnie wykonał polecenie służb demokratycznego państwa by zniszczyć przeciwników politycznych Platformy Obywatelskiej w Chełmie.Nawet ma występować jako świadek prowokacji.Czytałem o tym na forum .Ponoć w sprawę prowokacji są włączeni planem operacyjnym inne osoby związane z kinem.Ta prowokacja będzie miała dalszy ciąg coś o tym pisał Andrzej S. w komentarzu dot.radnej Pani Sokół na stronie echelm.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, już się nie mogłem patrzeć na tego deb***a w okularach który traktował kino jak prywatny folwark, nie mówiąc już o premierach opóźnionych do innych kin po kilka miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze się stało,że madejowi w końcu to kino odebrali. Brał tylko kasę za podnajmowanie pomieszczeń innym podmiotom. A czy on to kino wybudował? Nie dość,że proponowali tam chamską rozrywkę - to nawet to... robili żle.Weż się panie madej do uczciwej roboty w końcu. Ale chyba pan już zapomniał co to jest uczciwa robota...Tyle lat było miło i sympatycznie...mógł się pan odzwyczaić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...