Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na forum kuriera ktoś zamieścił ciekawe linki o samobójstwach ksieży jeden szczególnie warty polecenia http://ekai.pl/wydar...bojstwa-ksiezy/ inne łatwo znajdziecie ... ale nie wiadomo w sumie jeszcze czy to samobójstwo było
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2012 r. o 13:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imka napisał:
JA ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ ŻE ZASZCZUTO CZŁOWIEKA, TY TWIERDZISZ TO SAMO, JEDNOCZEŚNIE MNIE CYTUJĄC I WYZYWAJĄC OD GŁUPKÓW??? OJ, CHYBA CZAS WRÓCIĆ DO SZKOŁY I NAUCZYĆ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM (NAUKA KULTURY TEŻ BY SIĘ PRZYDAŁA) :-D
ORTOGRAFII TEŻ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
nie jestem ratuję cię przed efektem Wertera
Wybacz, ale nie potrzebuję pomocy, a na pewno nie od Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech w GwL piszą o liście księdza... policja i prokuratura treści nie ujawniają. jednak schemat samobójczy bardzo to uprawdopodabnia ... cóż tak czy siak dobrze się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Wybacz, ale nie potrzebuję pomocy, a na pewno nie od Ciebie.
nie ma sprawy masz wybaczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już na Onecie wrzeć zaczyna... Łopiennik Nadrzeczny na Zamojszczyźnie... brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wre bo wre... jak zwykle przecie wre tylko że nic się z tego wrzenia zapewne nie ostanie sensownego ... Radio eR podaje że sekcja zwłok w przyszłym tygodniu pewnie http://radioer.pl/informacje/2/21373/ http://radioer.pl/informacje/2/21372/ cóż więcej się zapewne nie dowiemy dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wiecznie wszyscy nagłaśniają o molestowaniu przez księży a nic się nie mówi o molestowniu przez prawników ,lekarzy itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onet jako siedlisko ludzi lekko innych snuje teorie spiskowe, jakoby to czarni rycerze w kominiarkach, wysłannicy stolicy [apostolskiej] dopełnili czynu samoosądu ... a jeszcze inni spekulują, że to okoliczni mieszkańcy załatwili sprawę po swojemu ... to też jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ak napisał:
Dlaczego wiecznie wszyscy nagłaśniają o molestowaniu przez księży a nic się nie mówi o molestowniu przez prawników ,lekarzy itp.
Poniewaz zadna inna grupa zawodowa nie kreuje sie na szlachetnych, uczciwych, prawych, itp., itd., posrednikow boskich, zbierajacych mamone i bogactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[***]
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2012 r. o 14:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdny napisał:
Cofnijcie się troszkę w czasie. Ile samobójstw ostatnio w mediach? Politycy..., wojskowi, którzy strzelają sobie w twarz w przerwie konferencji prasowej (!). A mało to takich wisielców bo go panna nie chciała? Ksiądz też człowiek.
To niech zyje jak czlowiek, w/g waszego prawa naturalnego chlop z kobieta.Celibat ustanowiono w XI wieku,bo majatki przejmowali coraz liczniejsi spadkobiercy / dzieci / duchownych, a nie FIRMA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To niech zyje jak czlowiek, w/g waszego prawa naturalnego chlop z kobieta..
Wytłumacz to ludziom innej orientacji... Którzy też uważają się za człowieka. I jak człowiek chcą być traktowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich moherów już nie ma ... już tak nie bronią księży http://youtu.be/Us6cJC1ckwc
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2012 r. o 14:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że inni księża w Polsce wezmą z niego przykład i też zostawią list pożegnalany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Proszę o modlitwę za tego kapłana. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ak napisał:
Dlaczego wiecznie wszyscy nagłaśniają o molestowaniu przez księży a nic się nie mówi o molestowniu przez prawników ,lekarzy itp.
Jezeli molestował cię jakiś prawnik czy lekarz to zgłoś to. Ja słyszałem o wielu przypadkach molestowań i z mediów to słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłoną ze wstydu jak się wszyscy dowiedzieli ze wsadzał palca w pupe ministrantom:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaszczuli człowieka ,KSIĘDZA .Jak się czują Ci co oskarżyli ? Judasze ? Też czym prędzej powinni się popalić ,oni w stodole ,bo cmentarz dla normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ideowy człowiek. Sam się ukarał i zesłał do piekła żywcem. Więcej takich pasterzy potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...