Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupcy z Chełma: Tyle płacić nie będziemy!

Utworzony przez mach, 15 września 2011 r. o 22:12 Powrót do artykułu
ostatni miesiąc to seria podwyżek wszelakiego rodzaju opłat... w całej Polsce gminy wprowadziły nowe stawki, czy to przedszkole, strefa parkowania czy opłaty dla handlujących... do tego słynna akcja "weź paragon" i mamy obraz polityki finansowej państwa, szukanie pieniędzy gdzie się da... o oszczędnościach w administracji nie słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliśmy głosować na P. FISZ to to mamy co chcieliśmy. Miasto ma zapewne wielką dziurę w budżecie to chce ją załatać pieniędzmi najbiedniejszych. Żyć na kredyt długo się nie da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie są nowe miejsca pracy w Chełmie?!!! Rozwalmy to co jest a co tam, podwyższajmy podatki i opłaty. Ściągajmy kasę od kogo popadnie, najlepiej od najbiedniejszych bo oni nie pisną. Tak ma wyglądać zarządzanie przez Chełmskie władze miastem?? TO JA DZIĘKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ostatnio w Chełmie, przy Zamościu to ubogi kuzyn:) Zamość zmienił się całkowicie dzięki pieniędzy z Unii, a Chełm prawie nic nie zrobił. Płaczcie i płaćcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...