Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krzych napisał:
Wszyscy tam pewnie byli na bani. Małolaty jeżdżące na dyskoteki jarające się starszymi kolesiami i ich wspaniałymi furami niestety często tak kończą. Kolesiowi powinni zabrać kluczyki i obić gębę przed dotknięciem chociażby klamki drzwi. A teraz wielka tragedia- pytanie gdzie wcześniej byli Ci wszyscy mądrzy?
Gdzie byli rodzice? Przecież wiadomo, że ten wiek jest najgorszy bo dzieciaki myślą, ze dą "dorosłe", a tak naprawdę do dorosłości jeszcze długa droga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dejzi napisał:
dlaczego miala byc w domu? sa wakcje. nawet młodsi o tych porach nie sa w domu. sama jestem od niej młodsza i często jezdze na dyskoteki. ale mam swoja glowe i nie wsiadam z pijanymi
Tak, są wakacje, co nie znaczy że młodociani mogą się pałętać gdzie i z kim chcą.Nie sądzę, by towarzystwo 30-latka było odpowiednie dla szesnasto i siedemnastolatki. Takie jest moje zdanie, co nie znaczy, że nie współczuję bliskim. A dla pijanych kierowców-zabujców powinno być dożywocie, poza tym każdemu pijakowi za kółkiem powinno zabierać się prawko dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Gdzie byli rodzice? Przecież wiadomo, że ten wiek jest najgorszy bo dzieciaki myślą, ze dą "dorosłe", a tak naprawdę do dorosłości jeszcze długa droga...
Prawda. Powinni pilnować takich małolatów, ale nie. Przecież na te wiejskie dyskoteki same 16 latają a później wszyscy się dziwią, że jest tak czy inaczej. Masz 16 lat??(Nieśmiertelność włączona) Szczególnie po dwóch piwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie rodzice...to chyba oni powinni ich pilnować... Zresztą one na 100% też były pod wpływem więc nie zastanawiały się jakie mogą być konsekwencje więc niech za to płacą. Zastanawia mnie jeszcze fakt co one robiły z 30letnimi, pijanymi facetami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze wam powiem, że wiedziała, że z tego faceta nic dobrego nie będzie. Tylko jak się wprowadził to narobił kłopotów. Nie chce wspominać, że on posiada partnerkę w wieku Ewelin (17 lat) które pradopodobnie był przyjaciółkami, ciekawe co się teraz wydarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi ich i jestem w szoku bo chodziłam z nimi do szkoły, ale ich wina... Zapłaciły i to bardzo za tą zabawę... A ja słyszałam jeszcze że Ilona jednak też nie żyje, to prawda????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona!? Nie to raczej plotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z dwóch źródeł słyszałam że Ilona też... ma ktoś jakieś potwierdzone info???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież napisali tutaj, że jedna osoba zginęła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do której szkoły chodziły dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzych napisał:
Przecież napisali tutaj, że jedna osoba zginęła.... [/quote] [quote name='Krzych' timestamp='1342090737' post='648314'] Przecież napisali tutaj, że jedna osoba zginęła....
A nie sądzisz,że istnieje coś takiego jak śmierć w szpitalu?Rzadko podają do wiadomości,że z tego i tego wypadku w szpitalu umarło jeszcze tyle i tyle osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilona ma tylko nogi potluczone i dzis do domu wraca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, ale nie wyobrażam sobie co ona musi teraz przeżywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina to chodziła do Głowackiego w Krasnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie też myślałam o tej śmierci w szpitalu ale nie wiem... A Ewelina chodziła do ZS w Siennicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy w tigrze powinni zginąć 4 głupców mniej bybyło,pewnie nie wiedzieli że z pijanym jadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
wszyscy w tigrze powinni zginąć 4 głupców mniej bybyło,pewnie nie wiedzieli że z pijanym jadą
Poje.bało Cię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że żyje ale ona bd przez ten jeden wypadek cierpieć przez całe życie, bo przecież Ilona to chyba była jej najlepsza przyjaciółka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A nie sądzisz,że istnieje coś takiego jak śmierć w szpitalu?Rzadko podają do wiadomości,że z tego i tego wypadku w szpitalu umarło jeszcze tyle i tyle osób.
Często właśnie podają. Uaktualniają wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ludzie się dziwią po co są te słupki od Piask do Łopiennika...... Tam by do czegoś takiego nie doszło bo nie da się wyprzedzić. A TEN PIJANY JOŁOP NIESTETY NAJWYRAŹNIEJ JECHAŁ W TEJ CZĘŚCI ŁOPIENNIKA GDZIE NIE MA TYCH SŁUPKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...