Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Sokół powalczy o fotel prezydenta Chełma?

Utworzony przez urzedas, 27 czerwca 2010 r. o 19:16 Powrót do artykułu
niech sie ta pani wyniesie z Urzedu Marszałkowskiego - wszyscy urzednicy co nie mają legitymacji przynależnosci do szajki zwanej PLATFORMĄ OBYWATELSKA odetchnie z ulgą dosć arogancji Chełmofonów z PełO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia dla Pani Małgorzaty, słuszna decyzja. Ludzie co z nią pracowali w Urzędzie Miasta Chełm, poprą z wielką nadzieją, bo zdają sobie sprawę że byłaby to zmiana na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Barbara~ napisał:
Powodzenia dla Pani Małgorzaty, słuszna decyzja. Ludzie co z nią pracowali w Urzędzie Miasta Chełm, poprą z wielką nadzieją, bo zdają sobie sprawę że byłaby to zmiana na lepsze.
Znowu niewypał a z PO. Taki sam jak GrabY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D R A MA T !!! Chyba nigdy ten urząd ni był tak upolityczniony jak za kandencji tych pseudo urzędników. burakowski,sokół, franaszek dramati porażka brak merytorycznego przygotowania, brak podejscia do procedur tylko szkolenia i szkolenia bez tych szkoleń to by miejsca pracy nie byli ws tanie poprawnie powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PO już zaczeło kampanię zaklejając plakaty konkurenta na ul. Lubelskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale babsztyl i ktoś taki ma zamiar kandydować? Jej nigdzie nie chcą, a już jako prezydent Chełma nie ma nawet prezencji. Społeczeństo Chełma pokaże jej gdzie raki zimują. Wybierajmy ludzi z prezencją, reprezentujących sobą godność sprawowanego urzędu, przepraszam, aleta "pani" nadaje się, a nie ważne na jakie stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś napisać - jakie są osiągnięcia tej pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm juz ma Prezydenta najlepszego w dziejach naszego miasta. Nikt i nic nie dorówna naszej Agatce Fisz. Młoda, ładna, zaradna, bystra dba o miasto za to chełmianie szanują i kochają Panią Prezydent i niech tak zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chełmianin~ napisał:
Chełm juz ma Prezydenta najlepszego w dziejach naszego miasta. Nikt i nic nie dorówna naszej Agatce Fisz. Młoda, ładna, zaradna, bystra dba o miasto za to chełmianie szanują i kochają Panią Prezydent i niech tak zostanie.
Chyba powinieneś podpisać się Chełmianie? I jeszcza dodać: NIECH ŻYJE!, NIECH ŻYJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na codzień w Wawie i widzę jak to miasto pod rządami PO kwitnie. A to wszystko dzięki trafnemu wyborowi Mieszkańców. Tu nie chodzi o to kto personalnie Bedzie rządziła ta babka czy inna tylko jaka jest Koniunktura polityczna w POLSCE. Chełmianie pod tym względem byli na opak . jak w 2002 roku w Polsce rządziło SLD, a Prezydentem był Kwaśniewski to w Chełmie wybrali polityka PO w rezultacie zabrali nam strefę ekonomiczną i ucinali dotacje. A w 2006 jak w Polsce rządziła prawica to wybrali Kandydatkę z SLD- w rezultacie małe dotacje Unijne(i niby coś sie robi , jakieś remonty ulic i chodników to Nasze miasto się cofa w rozwoju) wystarczy Chełm porównać z np. Krasnymstawem ( Stadion, szkoły starówka itp). Teraz mamy niepowtarzalna szanse to zmienić!!! wystarczy tylko odpowiednio wybrać. FAKTY. w Polsce rządzi PO, Prezydent też pewnie będzie z PO , w urzędzie Marszałkowskim(dotacje UE) też rządzi PO. jeżeli wybór będzie inny jak Kandydat PO to wcale sie nie zdziwię jak przez kolejne 4 lata będą nam zabierać kolejne urzędy, dotacje itp. P.S. i niech mi tu nikt nie pisze ze jestem z jakiejś partii bo nie jestem, szkoda mi tego miasta bo zamiera i zostaje w tyle a ja wyjechałem 7 lat temu i przyjeżdżam tu czasami do brata i widzę jak się męczy prowadząc działalność gospodarczą. Serdeczności IGOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich! Znam Panią Małgorzatę Sokół z tego, iż ubiegała się o fotel senatora, a takze z tego, ze jest dyrektorem gabinetu marszałka w woj. Lubelskim. Uwazam ze jest to osoba kompetentna, a takze potrafi sie wypowiedziec, swietnie sie prezentuje. A osoby ktore pisza na ta pania obrazliwe komentarze sa po prostu zazdrosne bo sami nie moga nic osiagnac(tępaki). Powodzenia Pani Małgosiu!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igor WAWA napisał:
Mieszkam na codzień w Wawie i widzę jak to miasto pod rządami PO kwitnie. A to wszystko dzięki trafnemu wyborowi Mieszkańców. Tu nie chodzi o to kto personalnie Bedzie rządziła ta babka czy inna tylko jaka jest Koniunktura polityczna w POLSCE. Chełmianie pod tym względem byli na opak . jak w 2002 roku w Polsce rządziło SLD, a Prezydentem był Kwaśniewski to w Chełmie wybrali polityka PO w rezultacie zabrali nam strefę ekonomiczną i ucinali dotacje. A w 2006 jak w Polsce rządziła prawica to wybrali Kandydatkę z SLD- w rezultacie małe dotacje Unijne(i niby coś sie robi , jakieś remonty ulic i chodników to Nasze miasto się cofa w rozwoju) wystarczy Chełm porównać z np. Krasnymstawem ( Stadion, szkoły starówka itp). Teraz mamy niepowtarzalna szanse to zmienić!!! wystarczy tylko odpowiednio wybrać. FAKTY. w Polsce rządzi PO, Prezydent też pewnie będzie z PO , w urzędzie Marszałkowskim(dotacje UE) też rządzi PO. jeżeli wybór będzie inny jak Kandydat PO to wcale sie nie zdziwię jak przez kolejne 4 lata będą nam zabierać kolejne urzędy, dotacje itp. P.S. i niech mi tu nikt nie pisze ze jestem z jakiejś partii bo nie jestem, szkoda mi tego miasta bo zamiera i zostaje w tyle a ja wyjechałem 7 lat temu i przyjeżdżam tu czasami do brata i widzę jak się męczy prowadząc działalność gospodarczą. Serdeczności IGOR
Chłopie prosty wniosek PO to zło - niszczą ludzi i całe środowisko dla stołka. Czas zniszczyć POpaprańców kumpli Rycha Zbycha i innych cmentarnych hien !!! dla dobra kraju dla dobra POLSKI !!! bo Polska i Polacy są najważniejsi a nie stołki i układy koleżeńskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
``Chełmianin`` widze , ze sie znasz na polityce i ta twoja formacja pewnie sld w Polsce juz nie istnieje !!!jedynie w stolicy PRL sie pruje ratowac. Ale przyszlość bedzie taka , ze w POLSCE na arenie politycznej zostana góra dwie partje i pewnie to bedzie pis i po. A komuchom w Chełmie juz dziekujemy pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
``Chełmianin`` widze , ze sie znasz na polityce i ta twoja formacja pewnie sld w Polsce juz nie istnieje !!!jedynie w stolicy PRL sie pruje ratowac. Ale przyszlość bedzie taka , ze w POLSCE na arenie politycznej zostana góra dwie partje i pewnie to bedzie pis i po. A komuchom w Chełmie juz dziekujemy pa pa
Gość jasnowidz znalazł się Tak się składa gościu , że nie jestem z SLD ale wolę kulturalną lewicę niż POpapraną prawicę z wibratorem i świńskim ryjem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chelmianin pewnie masz stołek u pani prezydent , że tak jej bronisz i jej partii. i z Twoich wpisów jasno wynika , że jesteś ``partyjniakiem`` he heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chelmianin pewnie masz stołek u pani prezydent , że tak jej bronisz i jej partii. i z Twoich wpisów jasno wynika , że jesteś ``partyjniakiem`` he heh
Przyjacielu - jestem normalnym człowiekiem w przeciwieństwie do Ciebie bo jak widać cierpisz na fobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BINGO 100% jesteś urzedasem. !!! to sie chłopie bierz za papierki he heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie PO już było w Chełmie i co namacalnego po sobie zostawili ? ? ? Chełm nie może kolejny raz przespać czterech lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Panie i Panowie PO już było w Chełmie i co namacalnego po sobie zostawili ? ? ? Chełm nie może kolejny raz przespać czterech lat.
przeczytaj lepiej co napisał igor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Panie i Panowie PO już było w Chełmie i co namacalnego po sobie zostawili ? ? ? Chełm nie może kolejny raz przespać czterech lat.
Jak to nie wiesz co?- długi i najpiękniejsze rondo u zbiegu Lubelskiej Hrubieszowskiej i Pocztowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...