Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek przekazał wojewodzie wołyńskiemu maseczki i respiratory

Utworzony przez ~about_criminals~, 3 listopada 2009 r. o 15:49 Powrót do artykułu
TAK WYGLĄDA ZDRAJCA, CO ODDAŁ OSTATNIE MASECZKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można oddać Zapaśnika razem z maseczkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze jakis gloryfikator Bandery i OUN/UPA zaraził Crissa grypą na amen i w Chełmie będzie pogrzeb PełoWca a ja jak kiboce Legii zaspiewam JESZCZE JEDEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wiem,dlaczego w Polsce brakuje maseczek i trąbi się o tym w TV, nasze władze wolą oddać za darmo Ukraińcom niż sprzedać Polakom. Tak się dba o własny naród!!Rozliczymy Pana Panie Grabczuk przy następnych wyborach (mam nadzieję...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten występ? Z własnej kieszeni Grabczuk wyłożył na podarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan Grabczuk zapytałby sie Romaniuka, dlaczego Ukraińcy nie pozwalają na postawienie na Wołyniu zwykłych krzyży w miejscach w których leżą pomordowni Polacy przez morderców z tzw. upa ( stoją one w jedynie 10 % miejsc ! ). Ukraińcom natomiast przypominam, że najwazniejsza jest profilaktyka czyli np. częste i dokladne mycie rąk gorącą wodą ( są z tym pewne w tym państwie problemy!). Panu Grabczukowi podkreślam, że podstawowym jego bowiązkiem jest dbałośc o zdrowie Polaków, a nie Ukraińców ( często nastawionych antypolsko !) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A W CAŁYM POWIECIE CHEŁMSKIM BRAKUJE MASECZEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...