Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Rudej Huty: Będziemy chodzić do skutku

Utworzony przez Buzon, 10 kwietnia 2013 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Chyba "Rudy-Huty", a nie "Rudej-Huty"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Huta nie jest ruda, tylko Rudy-Huty, gdyż obok jest wieś Ruda.Żenada dziennikarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zamierzam codziennie stac w korkach bo wiesniactwo nie stac na bilet mpk. Ja jak jade np. do Lublina to nie rzadam aby bus/pks itp woził mnie na jednym bilecie po całym mieście i KROPKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Huta nie jest ruda, tylko Rudy-Huty, gdyż obok jest wieś Ruda.Żenada dziennikarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie zamierzam codziennie stac w korkach bo wiesniactwo nie stac na bilet mpk. Ja jak jade np. do Lublina to nie rzadam aby bus/pks itp woził mnie na jednym bilecie po całym mieście i KROPKA.
A po co jedziesz autobusem do Lublima jak masz samochód burżuju? Woź dupę samochodem, to będziesz bardziej zatrówał środowisko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zna wynik złożonego pisma przez wójtów do Pani Prezydent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkomiejska gOSIU -Twoje insynuacje intelektualne nie obligują do dalszych konwersacji merytorycznych. Pozdrawiam -Wieśniak z Rudy-Huty nie Rudej ,bo ruda to może być Cipka:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...