Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Rudej Huty: Będziemy chodzić do skutku

Utworzony przez Buzon, 10 kwietnia 2013 o 12:09 Powrót do artykułu
Chyba "Rudy-Huty", a nie "Rudej-Huty"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie. Huta nie jest ruda, tylko Rudy-Huty, gdyż obok jest wieś Ruda.Żenada dziennikarzu.
0
nie zamierzam codziennie stac w korkach bo wiesniactwo nie stac na bilet mpk. Ja jak jade np. do Lublina to nie rzadam aby bus/pks itp woził mnie na jednym bilecie po całym mieście i KROPKA.
0
Dokładnie. Huta nie jest ruda, tylko Rudy-Huty, gdyż obok jest wieś Ruda.Żenada dziennikarzu.
0
Gość napisał:
nie zamierzam codziennie stac w korkach bo wiesniactwo nie stac na bilet mpk. Ja jak jade np. do Lublina to nie rzadam aby bus/pks itp woził mnie na jednym bilecie po całym mieście i KROPKA.
A po co jedziesz autobusem do Lublima jak masz samochód burżuju? Woź dupę samochodem, to będziesz bardziej zatrówał środowisko!!!
0
Czy ktoś zna wynik złożonego pisma przez wójtów do Pani Prezydent?
0
Wielkomiejska gOSIU -Twoje insynuacje intelektualne nie obligują do dalszych konwersacji merytorycznych. Pozdrawiam -Wieśniak z Rudy-Huty nie Rudej ,bo ruda to może być Cipka:P
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: