Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mój Kraśniczyn

Utworzony przez ELKA, 11 listopada 2010 o 09:06
Kraśniczyn gmina zapomniana przez świat, wspominana w filmie przez mieszkańców. (wideo!) zdjęcie Redakcja powiatkrasnystaw.pl otrzymała film zrealizowany przez mieszkańców gminy Kraśniczyn, w którym mieszkańcy przedstawiają swoją okolicę. Jednak wcale nie można określić, że jest to film promocyjny a wręcz odwrotnie. Film umieściliśmy na naszym koncie YouTube.com (www.youtube.com/powiatkrasnystawpl), zobaczyć można go również poniżej. Pierwsze sceny przedstawiają zaniedbane chodniki w Kraśniczynie, które wyglądają jak gdyby ich zupełnie nie było. W kolejnych scenach możemy zobaczyć miejsce spotkań mieszkańców, starą zaniedbaną remizę strażacką oraz przystanek autobusowy dookoła którego leżą śmieci. Kolejnym miejscem jest Eden, budynek, który wcale nie przypomina rajskich klimatów, a ruderę w środku której prowizoryczne kotły służą za ogrzewanie dla przebywającej tam młodzieży. W filmie oczywiście nie zabrało ujęć zaniedbanych dróg, po których jazda samochodem nie jest ani bezpieczna ani przyjemna. Być może właśnie tą drogą realizatorzy jechali na boisko, na którym stoją "szatnie" ( o ile można nazwać baraki odpowiednim miejscem dla drużyny piłkarskiej, która chce się przebrać i odpocząć po meczu) . Barak Tatran Kraśniczyn usytuowany jest w pobliżu sterty śmieci, rozsypanych butelek i worków. Urządzenie do malowania linii, nie jest zabezpieczone, tylko czekać aż ktoś, ukradnie sprzęt i odda na złom. Później przenosimy się kilkadziesiąt metrów od boiska gdzie ukazany jest teren na biogazownię. Lokalizacja ciekawa? Z pewnością nie dla pobliskich mieszkańców jak również zawodników drużyn piłkarskich i i ich kibiców. Dalej przedstawione jest miejsce na zbiornik wodny, po rozmowie redakcji otrzymaliśmy informację od mieszkańców, że chcieli pokazać zbiornik, który powinien istnieć już od kilku lat, na pewno nie omieszkamy tego sprawdzić. Następnie możemy zobaczyć "amfiteatr", czyli stare drewniane ławki usytuowane przy placu pełnym błota. Na koniec pada informacja, że Kraśniczyn nie musi być na końcu świata. Redakcja zaprasza do obejrzenia filmu. Na pewno skontaktujemy się z władzami lokalnymi w celu uzyskania odpowiedzi, co sądzą o filmie i dlaczego ich zdaniem mieszkańcy pokazują właśnie te miejsca i czy można coś zrobić aby wszyscy poczuli się, że ich gmina nie jest na krańcu świata. polecam obejrzenie tego filmiku-tam przynajmniej Wójt ma opozycję która potrafi coś zrobić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
(www.youtube.com/powiatkrasnystawpl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: