Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista pędził zygzakiem 164 km/h (wideo)

Utworzony przez schaboszczak, 7 maja 2014 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Kierowco, patrz w lusterka! Sprawdź 18 razy i pamiętaj: MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ich jak pedzili tylko jęk silników dobrze tak bydłu stwarzaja zagrożenie łajzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowco, patrz w lusterka! Sprawdź 18 razy i pamiętaj: MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE!!!
  Zamiast pisać durne posty w stylu "kierowco patrz w lusterka, motocykliści są wszędzie" może lepiej pisać MOTOCYKLISTO PATRZ NA ZNAKI DROGOWE, ZWŁASZCZA OGRANICZAJĄCE PRĘDKOŚĆ - ONE WAS TEŻ DOTYCZĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści też...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kierowcy... bydłem jesteście wy! ćwoki bez polotu w stylu tej kretynki, która spowodowała wypadek na S8-ce, bo "bała się jechać"! A opony w motocyklu TRZEBA rozgrzać, by miały lepszą przyczepność, np. w zakrętach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kierowcy... bydłem jesteście wy! ćwoki bez polotu w stylu tej kretynki, która spowodowała wypadek na S8-ce, bo "bała się jechać"! A opony w motocyklu TRZEBA rozgrzać, by miały lepszą przyczepność, np. w zakrętach!!!
 
do kierowcy... bydłem jesteście wy! ćwoki bez polotu w stylu tej kretynki, która spowodowała wypadek na S8-ce, bo "bała się jechać"! A opony w motocyklu TRZEBA rozgrzać, by miały lepszą przyczepność, np. w zakrętach!!!
I jeden człowiek co ma pojęcie o czym pisze!  Zazdrośnicy!  Hayabusa rzęzi silnikem przy 140?? :D  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kierowcy... bydłem jesteście wy! ćwoki bez polotu w stylu tej kretynki, która spowodowała wypadek na S8-ce, bo "bała się jechać"! A opony w motocyklu TRZEBA rozgrzać, by miały lepszą przyczepność, np. w zakrętach!!!
Przyczepność w zakrętach jest ważna, ale... na torach wyścigowych, a nie w ruchu drogowym, którego uczestnikami są ludzie normalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczepność w zakrętach jest ważna, ale... na torach wyścigowych, a nie w ruchu drogowym, którego uczestnikami są ludzie normalni.
heniu widze,że ty nie masz pojecia o czym piszesz:p w 2013 r niecałe 4 % było z winy motocyklistów wiec wszyscy zazdrośnicy motocykli niech sie zastanowią nad sobą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo, tak się składa, że mam pojęcie. W dodatku wiem też coś ważnego: drogi publiczne to nie miejsce do ścigania się na motocyklach. Niestety, do wielu tępych łbów to nie dociera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ta nasza "potrzebna" policja zaczęłaby się zajmować czymś pozytecznym, a nie wyciągała kasę od obywateli. Niech uczą dzieci jak poruszać sie po mieście itp., oraz żeby policjanci sami nie przekraczali prędkości, nie stawali na zakazach, nie jeździli pijani czy nawet pod wpływem czegoś innego i żeby zapinali pasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniu widze,że ty nie masz pojecia o czym piszesz:p w 2013 r niecałe 4 % było z winy motocyklistów wiec wszyscy zazdrośnicy motocykli niech sie zastanowią nad sobą ;)
Racja. Większość motocyklistów ginie przez baranów, którzy wyjeżdżają bo myslą, że zdążą. A jak widzą motocykl specjalnie naciskają na pedał gazu bo chcą pokazać jacy to oni są zajebiści. Niedowartościowani kretyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludu 2 pasy były, jadę czasem tą drogą i samochody jeżdżą z taką prędkością tam dość często, więc jak ktoś motocyklem ma sobie nie przycisnąć? Zamiast pilnować, żeby w zabudowanym/przy szkołach itp. nie szalał nikt to na takiej drodze łapią gdzie przekroczenie prędkości wcale nie zagraża tak bardzo [nie mówię żeby 200 jechać]. LwG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opony rozgrzewam po kazdym ruszeniu, w ubieglym roku mialam wypadek spowodowany uslizgiem przedniej opony- zimnej opony!!. Zwarzajac na to, jak mala czesc powierzchni opony, dotyka asfaltu. Kazdy z nas motocyklistow powinien o cieplo danej opony zadbac w 1 kolejnosci. wiec mi tu nie pitu pitu o oponach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesrajcie się cholerne pismaki. Sensacja mi na całego!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowco, patrz w lusterka! Sprawdź 18 razy i pamiętaj: MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE!!!
heniu widze,że ty nie masz pojecia o czym piszesz:p w 2013 r niecałe 4 % było z winy motocyklistów wiec wszyscy zazdrośnicy motocykli niech sie zastanowią nad sobą ;)
Motocyklisto-daj mi szansę bym Cię zauważył.Nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż lata. Zacznijmy się wzajemnie szanować na drogach i pamiętajmy że droga to nie tor wyścigowy,są na niej inni uczestnicy ruchu o różnych umiejętnościach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowco, patrz w lusterka! Sprawdź 18 razy i pamiętaj: MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE!!!
to tak samo jak żydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga! Ale bandyckie wyczyny! Mudlmy siem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklisto-daj mi szansę bym Cię zauważył.Nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż lata. Zacznijmy się wzajemnie szanować na drogach i pamiętajmy że droga to nie tor wyścigowy,są na niej inni uczestnicy ruchu o różnych umiejętnościach...
A możesz bidoku, wskazać w którym miejscu tego straszliwego filmiku motocykliści kogoś "nie szanowali i nie dali szansy"? Czy tylko tak sobie słodko popiardujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Większość motocyklistów ginie przez baranów, którzy wyjeżdżają bo myslą, że zdążą. A jak widzą motocykl specjalnie naciskają na pedał gazu bo chcą pokazać jacy to oni są zajebiści. Niedowartościowani kretyni
Większość pseudomotocyklistów ginie przez 2-3 krotne przekroczenie prędkości kretynie. Dowartościowujecie to się wy, pędząc przez centrum miasta! 120+/h, próbując pokazać jacy to wy jesteście miszczowie i jakie to macie głośne kosiarki. Pewnie z praniem gaci nie nadążacie, jak w każdym waszym rajdzie po centrum popuszczacie z podniecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Większość motocyklistów ginie przez baranów, którzy wyjeżdżają bo myslą, że zdążą. A jak widzą motocykl specjalnie naciskają na pedał gazu bo chcą pokazać jacy to oni są zajebiści. Niedowartościowani kretyni
To trochę nie tak. Właśnie ginie większość motocyklistów - baranów, (tak, tak, wśród motocyklistów są też ludzie normalni) którzy (barany, nie ci normalni) jadąc np. 200 km/h, czyli ok. 55 m/s nie dają sobie szans na przeżycie, kiedy uderzą w pojazd, którego rozpoczynający jakiś manewr kierowca nie miał fizycznej możliwości zauważenia takiego wypadającego nagle zza zakrętu lub innych pojazdów mistrza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...