Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
######www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda była dostaną tylko SWOI więc nie łudźmy się że ktoś coś bo to marzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki,cacanki a głupiemu...radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem w czymś takim udział i nic z tego nie wyszło, zmarnowałem tylko czas... szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie zatytuowane"można dostać",ale czy dostaniesz ?To chwyty wyborcze! Ale jeśli jesteś z PO,to istnieje realna szansa.A jeszcze jak masz układy z ludżmi Palikota -to pewnik!Kiedy się skończą te śmierdzące układy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wtedy, kiedy skonczą się wymądrzac ludzie bez mózgu i kościółkowe intelekty. To są pozapartyjne projekty, i wystarczyłoby poświęcić kilkanaście minut by dowiedzieć się o co chodzi, by nie pisać idiotycznych komentarzy. Taki sam projekt był realizowany w powiecie Suwalskim i moja znajoma wzięła w nim udział i przeszła do finalnej grupy, młoda nie sympatyzująca z żadnymi ugrupowaniami dziewczyna. Włożyła swoją pracę w pomysł i biznes plan i ma rezultaty. Ale to Lublin, tu najlepiej wyciągnąć łapy po wieczne "daaaj!" zamiast nareszcie wziąść życie w swoje ręce. I wieczne biadolenie ludzi bez ambicji i bez pomysłu "nieee bo i tak dostaną się wybrani..." noto siedź na bezrobociu i ssij z opieki społecznej. Na szczęście kończy się rozdawnictwo kasy, za które min. ja i wszyscy pracujący płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech niestety taka jest prawda, tu każdy woli siedzieć. A co do Pana, który ponoć "zmarnował czas" Gdyby był pan posiadaczem nieco większej inteligencji nie pisałby Pan takich bzdur. Jeśli nie przeszedł Pan dalej, znaczy, że ktoś miał lepiej udokumentowane pomysły, ale broń boże moja wina? nie to napewno układ! Taka mentalność ludzi polski C. Zmarnowany czas? śmieszne, bo oczywiście poco spojrzeć od strony, że zdobył jakieś doświadczenie, że musiał napisać biznes plan i zorientować się na przyszłość dla samego siebie jak się to robi. Jak myśleć i jak obmyślać swój pomysł, i co najważniejsze Jak argumentować, że Mój jest bardziej warty dofinansowania, niż kolegi obok. To są wszystko doświadczenia, których nie zdobywa się na żadnej uczelni. Nie udało się, ale bogatszy w wiedzę o swoich błędach pisz kolego drugi raz! Nie powtarzaj byków, nie siedź i nie czekaj aż ktoś coś da, zawalcz ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...