Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Potwietdzam. To jest właśnie dzik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odgrodzić banderowców z jednej strony , a z drugiej niech Rosja ich trzyma !!! Byłem nie raz czy dwa na Ukrainie zachodniej !!! Pytałem , dlaczego nie uprawiają ziemi ???Odpowiedzieli -na sało starczy tego co Unia da... !!!
0
Na zdjęciu pastowany kaban. Mniam, pyszota mmm.
0
płot jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!! to nieuniknione , czym wcześniej tym lepiej ............. Bedzie poparcie społeczne....
0
Oj czy to nie sztuczna zasłona,że od dzików?
0
Oj czy to nie sztuczna zasłona,że od dzików?
Nie sztuczna,  bo "zachodnio-ukraińskie dziki"...;-))) są na prawdę niebezpieczne, zwłaszcza gdy strzelają ...;-)))
0
Ustawcie to ASAP!
0
Nie sztuczna,  bo "zachodnio-ukraińskie dziki"...;-))) są na prawdę niebezpieczne, zwłaszcza gdy strzelają ...;-)))
Dziki strzelają ?  To ogrodzić plantacje grochu!
0
A jak trzeba będzie dziki odstrzelic to wtedy trwoga i do kogo ? DO MYSLIWYCH KTORYCH TAK NURACIE Z BLOTEM, biedna świnka biedna świnka. Teraz niech was zjedzą te dziki :) ha ha ha ha ha
0
Przez Bug przepłyną???
0
Przez most pontonowy w Zbereżu przejdą suchą nogą.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: