Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ul. Krańcowej mają tylko doły i błoto

Utworzony przez Gość, 30 września 2008 r. o 08:46 Powrót do artykułu
To wszystko na nic. Zmiana ekipy wykonującej remonty jest konieczna. Prosze popatrzeć na "remontowaną" ulicę Kochanowskiego. Dziura na dziurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ulicą Bursztynową? W ilości błota i dołów jest raczej bezkonkurencyjna w Chełmie! Zapraszamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chyba konkurencyjna jest ul.Wolwinów takiej to nie ma w okolicy wykonawca do wymiany zgadzam sie z wcześniejszą wypowiedzią.Zapraszam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy był ktoś na ul. Majdan. Zgroza. Wracałam nie tak dawno z Lublina i kierowca busa, by nie stać w korkach tamtędy właśnie jechał. Miałam wrażenie, że jedziemy polną drogą. A nie tak dawno czytałam, że miasto wyremontowało tę ulicę. Jeżeli tak wyglądają remonty w Chełmie, to aż boję się myśleć co drogowcy zrobią z wiaduktem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...