Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za zbydlęcenie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto go pierwszy dopadnie władza czy obywatele? Władza to : policja zatrzyma - sąd wypuści . A ludzie..... sporo jest latarń w naszym Lublinie. Wyścig start!
0
Niemal identyczny menel chodzi po deptaki w Lublinie i sępi na wino/fajki, może to ten sam :)
0
Nie jestem pewien do końca , ale wydaje mi się ,że pod koniec czerwca widziałem tego człowieka w okolicach Placu Wolności i nawet mu dałem 4 zł, bo był bardzo uprzejmy .
0
swoją droga gdyby wszystkie butelki były zwrotne moze by wolal sprzedac butelke a tak mial pewnie butelke bezzwrotna, szkoda ze nie da sie sprzeda niektorych butelek
0
widziałem go gdzieś w lublinie !!!
0
morda zapijaczona, mam nadzieję, że do tej pory zdechł
0
podobny do Czeleja
0
POZNAJĘ !!! - NIEDORZECZNIK KIELISZEK PO TYGODNIOWYM TRENINGU
0
Skurczybyku, jak cię dorwę to ci ryja przeflancuję. Będzie dziad zaczepiał ludzi by kraść kasę na wódę. Nie cierpię takich gnid.
0
Nie jestem pewien do końca , ale wydaje mi się ,że pod koniec czerwca widziałem tego człowieka w okolicach Placu Wolności i nawet mu dałem 4 zł, bo był bardzo uprzejmy .
  Bo nie był na głodzie. Widać na głodzie im wszystkim odwala....
0
Wygląda mi na księdza.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: