Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niekompetentni urzędnicy wpędzili samotną kobietę w kłopoty

Utworzony przez ja, 30 października 2009 r. o 07:57 Powrót do artykułu
do mieszkania jeszcze dorzucić tej Pani samochód komunalny ale koniecznie na gaz bo musi być tanio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I koniecznie komunalne mieszkanie dla jej dzieci na czas pobytu bo nie ma ich gdzie położyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde co jeszcze, garaż ?? Komorke i lokal na wynajm aby paniusia miała za co zyć ?? Kurw... to ja musze zapierdzielać po 10-12 godzin aby żyć nogmalnie a pani siedzi na utrzymaniu państwa i jeszcze to źle to nei dobrze itp... DOŚĆ PASOŻYTÓW SPOŁECZNYCH. NIE PASUJE TO WON POD MOST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam w domu bojler elektryczny. Chyba napiszę do p. Fisz, że za drogo kosztuje mnie ogrzewanie wody. Może i mi pani prezydent zapłaci za łącze do ciepłej wody albo gazu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, w takich sytuacjach najlepiej kogoś wysłać pod most - znieczulica i nienawiść są głęboko zakorzenione w ludzkich umysłach. A po co? Czy nie lepiej sobie pomagać? Nie dziwi więc, że tak mało osiągnęliśmy w rozwoju. Panuje polityka i przyzwolenie na uwstecznianie, a na pochylone drzewo wszystkie kozy skaczą. Ludzie z jadem - szkoda waszego czasu - nie pomagacie, to się nie odzywajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelka napisał:
Właśnie, w takich sytuacjach najlepiej kogoś wysłać pod most - znieczulica i nienawiść są głęboko zakorzenione w ludzkich umysłach. A po co? Czy nie lepiej sobie pomagać? Nie dziwi więc, że tak mało osiągnęliśmy w rozwoju. Panuje polityka i przyzwolenie na uwstecznianie, a na pochylone drzewo wszystkie kozy skaczą. Ludzie z jadem - szkoda waszego czasu - nie pomagacie, to się nie odzywajcie.
Jaka znieczulica, jakie nienawiść ?? Człowieku jeżdże polonezem, wiec mi dopłać do ferrarii bo nie stać mnie na paliwo do poloneza. Bo mi sie należy. Dla czego większość społeczeństwa musi ciężko pracować na normalne godne utrzymanie, a nie którzy ciągle mówią że to sie im należy, a jak coś innego się porponuje to jest złe i jacy to oni są nieszczęśliwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja gdzie mam polozyc dzieci ?? moze panstwo mi da na gaz bo zimno ?? nic nie bede kupowac ani remontowac bo zrobi to panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
do mieszkania jeszcze dorzucić tej Pani samochód komunalny ale koniecznie na gaz bo musi być tanio!
sugerujesz, żeby pieniądze unijne przeznaczyć na samochody dla urzędasów, a majątek państwowy zniszczyć, wbrew umowie najmu mówiącej o tym że właściciel jest zobowiązany do umożliwienia dostępu do ogrzewania. Ta kobieta prawdopodobnie sama zrobiła by sobie ogrzewanie biorąc kredyt, a czy wiesz że skończyło by to się Sądem dla niej i urzędasy mieli by pretekst do tego by ją wyrzucić na bruk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
Jaka znieczulica, jakie nienawiść ?? Człowieku jeżdże polonezem, wiec mi dopłać do ferrarii bo nie stać mnie na paliwo do poloneza. Bo mi sie należy. Dla czego większość społeczeństwa musi ciężko pracować na normalne godne utrzymanie, a nie którzy ciągle mówią że to sie im należy, a jak coś innego się porponuje to jest złe i jacy to oni są nieszczęśliwi...
W takim razie proponuję ferrarii bez możliwości zainstalowania ogrzewania i najlepiej bez szyb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wika napisał:
a ja gdzie mam polozyc dzieci ?? moze panstwo mi da na gaz bo zimno ?? nic nie bede kupowac ani remontowac bo zrobi to panstwo
więc płać czynsz co miesiąc i pozwól, aby zlikwidowano Ci ogrzewanie, bo Pani Prezydent obieca Ci na piśmie lepsze ogrzewanie, ale okaże się to tylko obietnicą przed wyborczą, a dzieci wyślij pod most!!! Uważasz, że to jest w porządku, że ludzie biedni co miesiąc płacą czynsz za nierementowane kamienienice od wieków utrzymując Panią Prezydent i jej ziomali przy pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś napisał:
Ja mam w domu bojler elektryczny. Chyba napiszę do p. Fisz, że za drogo kosztuje mnie ogrzewanie wody. Może i mi pani prezydent zapłaci za łącze do ciepłej wody albo gazu....
Według relacji osoby poszkodowanej od lat sygnalizuje do Urzędu Miasta że przydzielili jej mieszkanie bez ogrzewania. Pamiętam jak moja babka opowiadała, że kiedyś za czasów komuny po pierwsze nie było stać ją na mieszkanie po drugie, żeby dostać przydział należało wpłacić kaucję, czekać w długiej kolejce, a dostała się na listę ponieważ wychowywała sama osmioro dzieci i po kilku latach po wpłaceniu na nie swoje mieszkanie wpisowego i płaceniu czynszu równającego się wysokości spółdzielczych mieszkań zrezygnowała. I dobrze zrobiła bo teraz byśmy musieli latami obżerać się z kolejnymi władzami jeśli chcielibyśmy mieszkać jak ludzie a nie zwierzęta. Zrezygnuj z bolieru elektrecznego i idz do Pani Fisz, która tylko obiecuje na piśmie nawet. Najważniejsze że znalazła pieniądze na fontanne i dywany z kwiatów a zwykli ludzie mieszkają w walących się budynkach i cała starówka jest oszpecona bo widać że od lat nic nie jest remontowane. Chyba zatrudniła tylko projektantów od zieleni i estetyki, a brakuje jej specjalistów budowlanych, przecież to jest prosta sprawa zainstalowanie ogrzewania etażowego. Co oni robią z pieniędzmi jakie ludzie płacą na czynsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Według relacji osoby poszkodowanej od lat sygnalizuje do Urzędu Miasta że przydzielili jej mieszkanie bez ogrzewania. Pamiętam jak moja babka opowiadała, że kiedyś za czasów komuny po pierwsze nie było stać ją na mieszkanie po drugie, żeby dostać przydział należało wpłacić kaucję, czekać w długiej kolejce, a dostała się na listę ponieważ wychowywała sama osmioro dzieci i po kilku latach po wpłaceniu na nie swoje mieszkanie wpisowego i płaceniu czynszu równającego się wysokości spółdzielczych mieszkań zrezygnowała. I dobrze zrobiła bo teraz byśmy musieli latami obżerać się z kolejnymi władzami jeśli chcielibyśmy mieszkać jak ludzie a nie zwierzęta. Zrezygnuj z bolieru elektrecznego i idz do Pani Fisz, która tylko obiecuje na piśmie nawet. Najważniejsze że znalazła pieniądze na fontanne i dywany z kwiatów a zwykli ludzie mieszkają w walących się budynkach i cała starówka jest oszpecona bo widać że od lat nic nie jest remontowane. Chyba zatrudniła tylko projektantów od zieleni i estetyki, a brakuje jej specjalistów budowlanych, przecież to jest prosta sprawa zainstalowanie ogrzewania etażowego. Co oni robią z pieniędzmi jakie ludzie płacą na czynsz?
Zwykli ludzie??? Zwykli ludzie kończą szkołę, pracują za psie pieniądze, biorą kredyt na własne malutkie mieszkanie, spłacaja go do emerytury ledwie wiążąc koniec z końcem. A darmozjady od małego kombinują: szkoła- po co? Praca, za takie pieniądze nie będe nawet z domu wychodzić skoro zasiłek niewiele mniejszy? Kupić mieszkanie - po co? Jestem biedny i nie mam środków na utrzymanie wiec mi się od państawa NALEŻY!!! Nowe i koniecznie z balkonem! A ja pytam w imie czego moje podatki maja iść na utrzymanie nierobów i darmozjadów? Już wolę ogladać kwietniki niż sponsorwać nieróbstwo!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rendgen napisał:
Zwykli ludzie??? Zwykli ludzie kończą szkołę, pracują za psie pieniądze, biorą kredyt na własne malutkie mieszkanie, spłacaja go do emerytury ledwie wiążąc koniec z końcem. A darmozjady od małego kombinują: szkoła- po co? Praca, za takie pieniądze nie będe nawet z domu wychodzić skoro zasiłek niewiele mniejszy? Kupić mieszkanie - po co? Jestem biedny i nie mam środków na utrzymanie wiec mi się od państawa NALEŻY!!! Nowe i koniecznie z balkonem! A ja pytam w imie czego moje podatki maja iść na utrzymanie nierobów i darmozjadów? Już wolę ogladać kwietniki niż sponsorwać nieróbstwo!!!!!!!!!!!!!!!!
Przecież nie pracujesz za tych zwykłych biednych ludzi, nie płacisz za nich czynszu ani nie dajesz im chleba,nie płacisz za nich za ogrzewanie, więc o co Ci chodzi. A jak wolisz by Twoje podatki szły na ogrzewanie budynków Urzędu Miasta i urzędników, którzy są darmozjadami, bo dostają z moich podatków pensję i nic nie robią, to idź i oglądaj kwiatki i spróbuj czy da się je zjeść. A i za ogrzewanie tego mieszkania na pewno nie będę płacić z moich podatków, bo obowiązkiem osoby mieszkającej jest pokrywać wszystkie koszty z tytułu wynajmu. Więc czemu UM może odcinać ludzi mieszkających w ich budynkach od ogrzewania, niech sami sobie wyłączą w Urzędzie Miasta ogrzewanie na które idą moje podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Przecież nie pracujesz za tych zwykłych biednych ludzi, nie płacisz za nich czynszu ani nie dajesz im chleba,nie płacisz za nich za ogrzewanie, więc o co Ci chodzi. A jak wolisz by Twoje podatki szły na ogrzewanie budynków Urzędu Miasta i urzędników, którzy są darmozjadami, bo dostają z moich podatków pensję i nic nie robią, to idź i oglądaj kwiatki i spróbuj czy da się je zjeść. A i za ogrzewanie tego mieszkania na pewno nie będę płacić z moich podatków, bo obowiązkiem osoby mieszkającej jest pokrywać wszystkie koszty z tytułu wynajmu. Więc czemu UM może odcinać ludzi mieszkających w ich budynkach od ogrzewania, niech sami sobie wyłączą w Urzędzie Miasta ogrzewanie na które idą moje podatki.
chyba właśnie pracuje za tych ludzi płaci za nich czynsz i daje im na chleb oraz ogrzewanie. Myślę, że ty również, płacąc podatki. Ci większości zwykli biedni ludzie, to nie kto inny jak lenie i alkoholicy, którzy z opieki społecznej uczynili sobie źródło utrzymania. Pomoc państwa powinna być przyznawana po dokładnej weryfikacji (samotnym rodzicom, ludziom chorym z głodowymi rentami itp.), a nie krzykaczom "bo im się należy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że inni utrzymują takie "nieszczęścia". I wszystko byłoby w porządku gdyby te "nieszczęścia" najgłośniej nie wrzeszczały: precz z komuną. Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało!. Mądry Polak po szkodzie. W kapitalizmie jak sama nazwa wskazuje liczy się kapital a nie człowiek. Trzeba się było najpierw trochę świata "pouczyć" i dopiero robić rewolucję. W zdrowym kapitalizmie biedni są wspomagani przez organizacje charytatywne zasilane przez kapitalistów. W naszym nie wiadomo jakim ustroju biedni utrzymują jeszcze biedniejszych. Do dupy z taką rewolucją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osemka9 napisał:
Jasne, że inni utrzymują takie "nieszczęścia". I wszystko byłoby w porządku gdyby te "nieszczęścia" najgłośniej nie wrzeszczały: precz z komuną. Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało!. Mądry Polak po szkodzie. W kapitalizmie jak sama nazwa wskazuje liczy się kapital a nie człowiek. Trzeba się było najpierw trochę świata "pouczyć" i dopiero robić rewolucję. W zdrowym kapitalizmie biedni są wspomagani przez organizacje charytatywne zasilane przez kapitalistów. W naszym nie wiadomo jakim ustroju biedni utrzymują jeszcze biedniejszych. Do dupy z taką rewolucją.
Zmień ten kapitalizm na lepszy, bo wymądrzać się to każdy może, tylko nie ma rąk by sensownie cokolwiek zrobić. Zdaje się że Redaktor chciał pokazać problem, pracę niekompetentnych urzędników którzy wchodzą do lokatora burzą piec i dalej nic nie robią. Po co zatem było cokolwiek robić, żeby potem nic nie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
chyba właśnie pracuje za tych ludzi płaci za nich czynsz i daje im na chleb oraz ogrzewanie. Myślę, że ty również, płacąc podatki. Ci większości zwykli biedni ludzie, to nie kto inny jak lenie i alkoholicy, którzy z opieki społecznej uczynili sobie źródło utrzymania. Pomoc państwa powinna być przyznawana po dokładnej weryfikacji (samotnym rodzicom, ludziom chorym z głodowymi rentami itp.), a nie krzykaczom "bo im się należy"
Opieka, co to za wyjaśnienia, które nie są przedmiotem artykułu, zbyt wiele uogólnień. Nie dziwne, że uczciwi ludzie nie mogą związać końca z końcem bo napotykają na bariery ze strony biurokratów, braci rodaków, społeczeństwa katolickiego. I kto tu krzyczy, bogaci którzy chcą się kosztem biednych wzbogacić. Czy to jest humanitarne? Qurde o co tym niektórym ludziom na tym forum chodzi, skoro nikomu się nie należy to niech wszyscy wynajmujący i właściciele zakręcą kurki z ciepłem, zburzą piece i wystawią dupę na zimno, a idzie niezły mrozek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKA NĘDZA przez rozbudowaną biurokrację i urzędasów grzejących tłuste dupy za biurkami zapieprzamy na ich pensję a oni podnoszą prąd wodę-muszą mieć na talony świąteczne! każdemu po równo=wszyscy do pracy za biurka albo wszyscy do łopaty!!! niech żyje SOCJALIZM!!Precz z dzikim kapitalizmem i urzędnikami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Przecież nie pracujesz za tych zwykłych biednych ludzi, nie płacisz za nich czynszu ani nie dajesz im chleba,nie płacisz za nich za ogrzewanie, więc o co Ci chodzi. A jak wolisz by Twoje podatki szły na ogrzewanie budynków Urzędu Miasta i urzędników, którzy są darmozjadami, bo dostają z moich podatków pensję i nic nie robią, to idź i oglądaj kwiatki i spróbuj czy da się je zjeść. A i za ogrzewanie tego mieszkania na pewno nie będę płacić z moich podatków, bo obowiązkiem osoby mieszkającej jest pokrywać wszystkie koszty z tytułu wynajmu. Więc czemu UM może odcinać ludzi mieszkających w ich budynkach od ogrzewania, niech sami sobie wyłączą w Urzędzie Miasta ogrzewanie na które idą moje podatki.
Widzę, że mała jest Twoja wiedza na temat tego na co idą Twoje podatki! Tak się akurat składa że ci "biedni ludzie" którzy jak słusznie zauważył Nick: „uczynili sobie z opieki społecznej stałe źródło utrzymania" sponsorowani są z moich i Twoich podatków. Bo nawet jeśli płacą czynsz i za ogrzewanie regularnie (co nie jest wcale regułą) to mieszkają w mieszkanku które zasponsorowało im miasto, które dostali tak naprawdę za nic. Mieszkania mają to do siebie, że trzeba kasy żeby je wybudować a kasa skąd pochodzi? - z moich i Twoich podatków! Wiec nie wpieraj mi, że ich nie utrzymuje!!! A jeśli chodzi o pracę urzędników też coś o niej wiem i szczerze im współczuje, bo niechciałbym się na nią zamienić i użerać się z silnie roszczeniowymi nierobami, którym wszystko się należy bo państwo ma obowiązek. A tak na marginesie ciekawe czy ci wszyscy, którzy krzyczą, że należą im się mieszkania i inne świadczenia od miasta, bo są biedni i bez pracy, tak by się po nie pchali gdyby miasto rozdawało je np. za stałe sprzątanie ulic...? A jeśli chodzi o kwiatki to podtrzymuje to co napisałem wcześniej - wolę aby na nie szły moje podatki bo przynajniej wiem, że nie sa zmarnowane, a szlak mnie trafia jak widzę, że sa marnowane jeśli sponsorują roszczeniowe nieróbstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 mkw darmowego mieszkania w samym centrum miasta na jedną sfochaną, niezadowoloną i roszczeniową babę to o min 40mkw za dużo!!! Dokoptować jej rodzine z kilkorgiem dzieci! Odrazu zrobi jej się cieplej i weselej. I rachunki zawsze można podzielić na klika osób, to darmowe miszkanko bedzie jeszcze tańsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...