Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa galeria handlowa w Lubelskiem. 17 tys. mkw powierzchni sprzedaży

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2018 r. o 10:50 Powrót do artykułu
a Kowalczyk to nie czasem PO i byly dzialacz dyrekcji szpitaa lw Chelmie - ot jaka synekura :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej wygląda na pasaż handlowy a nie galerię handlową...ale czemu się dziwić...jakie miasto taka galeria...w ogóle w takim mieście inwestycja tego typu nie ma racji bytu. Zarobić się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołóż Castoramę, która miała być w tym projekcie, a wybudowała się kilkaset metrów dalej, więc w sumie będzie to 27 tys m2, a to nie jest już tak mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję: "...inwestycja tego typu nie ma racji bytu. Zarobić się nie da. ...". Niczym FACHOWIEC, ŚWIATOWIEC i inne achy i ochy odnośnie Rostowskiego, który stwierdził, że "... pieniędy na to nie ma i nie będzie..". Skomentujesz? Nie musisz rzeczywistość przerosła Partaczy Ogólnych. Głupoty prawisz jak potłuczony leming, który pozostał samiusieńki na lotnisku, bo Kopacz z rodzinką wykupiła wszystkie loty do Kanady. Popatrz jak oblegane są sklepy z elektroniką, AGD i spożywcze przez... naszych sąsiadów zza Buga. Castorama jako pierwsza zobaczyła w tym żyłę złota. A wszystko dzięki odpisowi podatku VAT. Chłopcze kochany, że tak ciebie zapytam. Kupiłbyś w Chełmie telewizor z Vatem, czy zapierdzielałbyś do Warszawy furmanką, by ów cud techniki nabyć 23% taniej? Zwłaszcza, że na wschód idą monitory minimum 40calowe. Zapominasz też pierdoło saska, że w Chełmie też są ludzie, którzy potrafią zarobić lub jadą na Saksy na Zachód. Ja należę do tej drugiej grupy. I mają kasę, by kupić markowy towar. Sam teraz jeżdę do Lublina na zakupy i totalnie wkurza mnie brak galerii w mieście. Jak ongiś wyższej uczelni. Zamiast zostawić kasę w moim mieście, wydawałem i wydaję ją, gdzie indziej. Jedynie co może wkurzać, to to, że ten barak niczym Felicity z Lublina trudno nazwać Galerią Handlową. No i pomysł dublowania salonow sprzedaży, też jest nietrafiony. Po co mi trzeci ADGeuroRTV? Może warto pogadać z Saturnem? Mohito, Diverse... już mamy w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu to dziadostwo. Wszędzie tylko nas lupia z kasy, a podatku zero z takiego Carrefoura, Orange...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czemu się spinacie? Przecież wiadomo, że to nie dla was ta galeria, tylko dla Ukraińców, żeby nie musieli jechać do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie problem z tą galeria !! To niech dalej krzaki rosną , będzie lepiej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ludzie w tym mieście potrafią tylko narzekać. Najlepiej w nic nie inwestować i stać w miejscu. Myślę że wszyscy sceptycy się jeszcze zadziwia jakie zyski będzie miała ta galeria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość" z 10:50 - w chełmskim szpitalu pracuje M. KowalczUk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie Galeria, lepiej wzięli by się za drogi, dziura na dziurze, zasypuja ciągle kamieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak,? Przecież się nie opłaca, wszyscy płaczą, że przez zakaz handlu w niedzielę galerie upadną a tu stawiają nowe, niech mi to jakiś ekonomista wyjaśni. Przecież żeby inwestować w coś co się nie opłaca to czysta głupota. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwast na chwaście i drzewa na 2 metry i TYLE i tak kolejny rok, a tak apropos to galerie bankrutują bo byle podkoszulek kosztuje 50-70 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie. Widać, że jest większa i ładniejsza niż Felicity w Lublinie. To już kolejny obiekt po aquaparku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tytuł Was nie zastanawia galeria w województwie lubelskiem??????To chyba błąd , powinno być w województwie lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Robert Po zamknieciu niedziel - zakazie handlu itp Obrot wzros£ o 3% Niech sie Pan zapozna poczyta a potem sie glupio wypowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam na razie jest ściernisko i pewnie jeszcze długo będzie, o galerii w Chełmie mówi się od dawna uwierzę jak powstanie, lokalizacja kiepska już Mc Donalds dla wielu jest daleko i jak dzieciak się uprze to cała wyprawa bo daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiajce szybciej ta galerie bo mam do wydania 350tys. i musze do lublina jezdzic tamto miasto wspomagac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KINO !!!! Chcemy kina ! Z wygodnymi siedzeniami, barkiem i 4 salami gdzie będą nowości ! A nie premiery po 3 tygodniach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...