Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa koalicja w Chełmie PO i SLD

Utworzony przez ~chełmianin~, 31 grudnia 2008 r. o 12:48
Jacku przedstaw merytoryczny aspekt adwołania członka prawicowej partii. Co ten Pan złego zrobił. Prosze przedstawic 5 punktów. Jesli Pan oczywiście potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tych wyników należy pamiętać ze odnosi się to do wyborów prezydenckich. W wyborach do RM było już zdecydowanie inaczej a to za sprawą tak zwanego blokowania list. I tak SLD startując, jako jedyne ugrupowanie samodzielnie miało 4695 głosów ( 21,21% ) i 4 mandaty a PO startując w ,,bloku" 3089 13,96% i też dostało 4 mandaty. Wszystko wskazuje na to (a tak jest zawsze), że w najbliższych wyborach ulegnie zmianie ordynacja wyborcza i nie będzie już ,,blokowania" wtedy wyniki mogą być naprawdę ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianko powinnaś poddać się padaniom u psychiatry .PiS to partia,która szkodzi Polsce i narodowi polskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to partia antypolska. Wstyd, że pani chełmianka na nią głosuje.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmianka napisał:
Nie na darmo hełm nazywano miastem głupców. Poprzednia wypowiedz jest tego dowodem.
ta też pozdrawiam z Hełma. Kompromitacja jednej wypowiedzi za następną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równiez głosuję na PiS. Nigdy na zakłamanych zdrajców z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS - TO NIEUDACZNICY I WSZĘDZIE WIDZĄ PODSTĘP. Z NIMI SIĘ TYLKO PRZEGRYWA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśmiwerz odwołać. Przewodniczącym Mariusz Kowalczuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśmiwerza odwołać. Przewodniczącym Mariusz Kowalczuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli faktycznie jest w Chełmie koalicja pomiędzy PO i SLD to przewodniczący zostanie odwołany a sądząc po wpisach zostanie nim Kowalczuk członek PO. Tak się zastanawiam jakie są podstawy odwołania Kuśmierza, czy ktos o tym napisał i napisze. Jednak ja juz na PO nie zagłosuję w następnych wyborach. Jak patrzę na Palikota to mi się niedobrze robi, a teraz po powstaniu koalicji PO i SLD to ja wybieram PiS. Nie zmarnuje głosu oddając go ponownie na Platformę Obywatelską. Będę wszystkich swoich znajomych namawiał do tego samego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy na PiS jeśli miał bym na nich głosować no wolał bym już zostać w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorzu, jeśli zagłosujesz na PiS to zmarnujesz swój głos.Zobacz jakich oni mają radnych.Kuśmierz niczego dobrego w swoim życiu nie zrobił.Wspólnie z Niziem dobrowadził prawie do upadku komunikację miejską (CLA).Jako Przewo0dniczący Rady miasta nic nierobi po za pobieraniem wysokiej diety (ponad 1800 zl. miesięcznie netto)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie, poza tym PiS to AWS do kwadratu bis ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robson. Masz rację. Chełm zawsze się rozwijał gdy władzę w tym mieście sprawowała lewica.Chełmianie powinni głosować na ludzi lewicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwłaszcza Chełm rozwijał się od 1944 do 1989 jak miastem rządziła lewica (notabene SLD i PO) teraz. Ludzie tego pokroju rządzą miastem. Bardzo pięknie i ja mam takich popierac. Nigdy w życiu. Jesli PO zwiazala się z takim systemem to ich sprawa i wstyd wielki dla partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Zwłaszcza Chełm rozwijał się od 1944 do 1989 jak miastem rządziła lewica (notabene SLD i PO) teraz. Ludzie tego pokroju rządzą miastem. Bardzo pięknie i ja mam takich popierac. Nigdy w życiu. Jesli PO zwiazala się z takim systemem to ich sprawa i wstyd wielki dla partii.
Zawodna pamięć Pani Beatko oj zawodna a czym był ten Chełm przed tym 1944 rokiem?? Poza starówką kilka drewnianych chałup i bagna i pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robson masz rację.Beatka albo urodziła się zbyt póżno, albo jest nie związana z tym miastem (jest imigrantką) Gdyby nie PRL, to miasto Chełm byłby malńką mieścinką.Chełm rozbudował się właśnie w latach 196.1989. Wtedy to powstały nowe osiedla , szkoły i przedszkola, do kultury oraz zakłady przemysłowe. W tamtym okresie wybudowano kanalizację,wodociągi,oczyszczalnię ścieków i nowe nawierzchnie ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmianin napisał:
Teraz wiadomo iż tylko PiS jest prawicową partią w Chełmie. Koalicja SLD i PO daje dowód temu, iż nastąpił podział stanowisk. Ciekawe kto zastąpi kogo lub jakie nowe stanowiska powstanął? Myślę ze to kwestia dwóch miesięcy. Swoją drogą jestem wręcz bardzo ciekawy co napiszą chełmskie gazety. czy wspomnął o nowej koalicji czy tez nie. Chociaz jeden z redaktorów NT pisze to co Pan G chce ponieważ jego żona jest przy nim zatrudniona i podobno na swieta dostała pokazną nagrodę. Prawda Panie S.
Redaktor naczelny NT to były rzecznik SLD w województwie, zawsze będzie po stronie tej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, Panowie i Panie z SLD chwalcie reżim PRL-owski w którym zgineło tysiące osób. W Chełmie działało UB zapewne wasi koledzy dlaczego o tym nie napiszecie i o ich marderstwach. Przecież to wasi koledzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Pani Beatko a teraz działa reżim PiS-owski w którym szmaci się każdego kto nie pasuje Jarkowi i kto wie że białe jest białe. W Chełmie i nie tylko działa CBA to też ,,mordercy” tylko działający w rękawiczkach bo nie ma to jak ,,mord publiczny ” na oczach milionów telewidzów i czytelników poważnych gazet takich ,, Fakt”, Super Expres”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...