Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa koalicja w Chełmie PO i SLD

Utworzony przez ~chełmianin~, 31 grudnia 2008 r. o 12:48
Kiedy nastapi koniec rządów Pani Fisz i jej doradców z Lublina i Warszawy. Nie oszykujmy sie ona jest tylko marionetką. A Radni jej - masakra, oby wiecej nie zostali wybrani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś marionetką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju nie masz racji. Pani Fisz będzie długo Prezydentem Miasta. Jest wspaniała.Sprawdza się jako gospodarz miasta. W następnych wyborach wygra w I turze.Obecnie nie ma godnych siebie przeciwników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni z PSL i ich prezydent wpływają niekorzystnie na obraz pracy urzędu.Miejsce PSL jest w powiecie, tam rządzą wsiami, w mieście niewiele moga zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek Czech na Prezydenta Miasta Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianka napisał:
Mirek Czech na Prezydenta Miasta Chełm.
hehehe dobre ale się uśmiałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makx je śmiej się Czech to wybitna osobowość. Nie ma w głowie rozumu za wiele a staje na czele.Jest dobrym kandzdatem na Pezydenta Miasta.Jerst lepszy od Beaty i Kuśmierza. Leprzy może Być tylko Osowski lub Kisiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym Prezydentaem Miasta byłby Osowskii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh to dopiero by było lepszych komików w całym mieście bym nie znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max124 napisał:
hehehe dobre ale się uśmiałem
A mnie sie zdaje, że on przejrzał te bagno i cięzko go będzie namówić. Nie znam go za bardzo dobrze osobiście ale już kilka dobrych lat znam i zauważyłam, że to jest mocny facet może mu nawet przykro jak tak o nim piszą trudno (sam chciał) ale dobrze że się nie dał wciągnąć w te prezydentckie sztuczki z budżetem, może faktycznie ta jeg Beatam wywiera na nim wpływ ( pooć szkoli go w Warszawie boczęsto tam wyjeżdża) ale on jest dobry na przywódcą. Patrzcie jak sie wyciszył i ma rację to zyska niech ta nowa koalicja cos pokaże bo jak na razie ich tuba prasowa (wielki ps) tylko tuszuje ten mariaż SLD PO a wstyd, że nie wiem. Sama byłam za Grabczukiem i PO i za nim jestem ale te chełmiackie PO to porażka tylko w gazetach o nich chca pisać ludzie nie wiedzą czyje to są gazety,może ktoś dobrze poinformowany napisze na łamach forum kto jaką gazeta w Chełmie rządzi. i Przestańcie pisac przez samo H Chełm, acha tez podzielam pogląd, że na Kuśmierza zaczęło się polowanie.Po Moscickim lepszego już nie będzie. Nowa koalicjo do boju tylko jak pogodzić dwóch potencjalnych kandydatów na kandydatów na prezydenta chełma czyli Kowalczuka i Jaworskiego z bardziej czerwonym kapturkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianka napisał:
PiS to partia,która powinna zniknąć z naszego miasta.Ma głupich członków jak Beata Mazurek,Mirosław Czech,Kuśmierz,Kisiel i pozostali.Oni przynoszą wstyd i kompromitują nasze miasto. W najbliższych wyborach nikt z nich nie zdobędzie mandatu.Chełmianie już poznali się na tych nieudacznikach.
to bzdura, znam Mazurek, Kusmierza- to fajni , konkretni ludzie ,mają swoje zdanie , nie boją się go głosno mówić i maja kregosłupy porządne, nie to co chwieje z PO - ciekawe co dostali za poparcie budżetu SLD i dlaczego redaktor Stepień tak ochoczo o nowej koalicji PO -SLD nie pisze, jak pomawiał PiS, może dlatego ,ż ejedgo zonka pracuje w urzedzie marszałkowskim. PO dotąd nie zrobiła dla miasta nic, kompletnie nic to im powiemy tu spadajcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianka napisał:
Masz prawo głosować na PiS,ale zmarnujesz głos,bo PiS nie zdobędzie żadnego mandatu.Najgłupszym radnym w obecnej kadencji jest Mirosław Czech. Ten człowiek niczego się w życiu nie nauczył.
najgłupsi i bezmózgowi radni są z PO samodzielnie nic nie wymysla, Kowalczuk, Jaworski, Derlak, Grabczuk nic nie powiedzą jak nie dostana instrukcji - marionetki z Partii Obłudników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
najgłupsi i bezmózgowi radni są z PO samodzielnie nic nie wymysla, Kowalczuk, Jaworski, Derlak, Grabczuk nic nie powiedzą jak nie dostana instrukcji - marionetki z Partii Obłudników
Najlepiej jest kogoś obrażać a samemu się chować za firanką, ci radni z PO to faktycznie nie mają własnego zdania bo o głosie to nie ma mowy o wszystko sie pytają w Lublinie i swojego guru w Chełmie. A sami to tylko dbają o swoje posady i własną przyszłość i takie tworzą koalicje. Boją się, że jak zagłosują inaczej jak województwo im wskaże to ich wywalą na bruk, wszyscy są zależni od lubelskiej wszechwładzy. To jest przykre dla nas wyborców, głosowaliśmy na radnych w Chełmie a rządzą nami inni ( nie nasi) ludzie. Czas zapoznać z tym szersze kręgi mieszkańców niech się przez te 1 i 1/2 roku przygotowują i w następnych wyborach na przebierańców nie głosują. Czy Ci z PO pyali się swoich wyborców czy mogą się połączyć z SLD ??? - mnie się nikt nie pytał a na pewno bym nie wyraziła zgody. Niech sie nie zasłąniajądobrem mieszkańców bo rok temu (to chyba Czech pisał na swojej stronie) to tego dobra nie widzieli. To właśnie dla nich te okreslenie ich posła filozofa z Lublina się należy wstyd wstyd. Jeden z liderów Kowalczuk teraz zgrywa wielkiego dyrektora szpitala a cieniutko mu się przewiduje a drugi wielki dyrektor przejść co już z 15-cie zakładów zaliczył i wszędzie dyrektor, toż on ma w dowodzie wpisany chyba zawód DYREKTOR. Wielki drogowiec od wiaduktu a widza tylko internetowa, bo jak pracował w MPRD to tylko długów narobił. Ciekawe jak będą się postrzegali SLD z PO na oficjalnych spotkaniach napewno na zewnątrz będą przeciwnikami politycznymi a po cichu pod stołem będą kręcić lody a Pani Prezydent będzie umarzać kolejna dwa miliony złotych tak jak to zrobiła w 2008roku dla Kowalczuka. Ludzie to za wasze podatki. Co to nikt nie pisze o chełmskich gazetach nie bójcie się pismaka Stępnia jescze tylko do wyborów EURO-parlamentarnych i zobaczymy komu będzie służył. papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że w Chełmie nie ma niezależnej prasy.NT to chwali tylko SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorwali się do pisania zwolennicy PiS. Wy nie reprezentujecie większości wyborców.Gdyby nie pszywłaszczone głosy Samoobrony to bilibyście bardzo mali. W następnych wyborach nie przekroczycie progu wyborczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek przestań pisać głupoty na tym forum.Nie chwal swojej osoby.Nie jesteś taki mądry jak ci się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...