Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od 1 stycznia nowe miasto w woj. lubelskim. Na sylwestra było pieczenie kiełbasek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 o 10:26 Powrót do artykułu
Ukazy carskie odbierające polskim miastom prawa miejskie nadal mają się dobrze. Mimo, że minęło już półtora wieku nadal obowiązują i będą obowiązywać, bo wielu wsiom już nie opłaci się lub nie zależy na odzyskaniu praw miejskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pięć chałup, trzy stodoły, poczta, dwa sklepy..tudzież dworzec PKP i..to by było na tyle ...i już nazywają siebie miastem???/
0
Drodzy Zjadacze Polskiego chleba a czy pomyślał ktoś że podatki pójdą w górę ? bo te w mieście są dużo wyższe jak na wsi. ps. w Rejowcu to nie ma stacji PKP ( jest ale w Rejowcu Fabrycznym).
0
takie samo miasto jak Rejowiec Fabryczny, wieś wsią pozostanie
0
a co ci się nie podoba w Rejowcu Fabr. patafianie. napisz coś o swojej wsi,nie uwłaczając innym wsiom bo są piękne i mają swój urok.
0
co sie martwisz co się smucisz z Rejowca jesteś do Rejowca wrócisz, jakoś tego MIASTA nie widać
0
Czy miasto Rejowiec brzmi dumnie ? Nie !!! . Znam tą miejscowość i nic dobrego nie można o niej powiedzieć . Jest to wyjątkowa dziura , drugiej takiej nie widziałem . Quo vadis Polsko z takim miastem ?
0
Gratulacje dla mieszkańców i władz miasteczka. Malkontenci - nie narzekać, tylko brać się do roboty leniuchy... przecież "pincet" czeka...
0
A ty co na Maderę z koleżanką?
0
Ha ha ha-miasto! -wokół zarasta krzakami i chwastami! "Gospodarzu" z kampanii wyborczej-kiedy bedzie spokój i porządek w Rejowcu?  Pod nosem spalili  Tobie -no i nam mieszkancom garaze.-ile toy toyek w parku i za Arianka poszlo z dymem? Na boisku zniszczony amfiteatr,przystanki zdemolowane! A co z tymi bandami ktore co kilka dni bija się w centrum Rejowca,rozjeżdzają się samochodami,zaczepiaja i atakuja spokojnych ludzi  ? Policja ma klapki na oczach i tego chyba nie widzi-albo boja sie  podjac interwencję!-najlepiej ukarać babcię ktora nie przechodzi po przejsciu dla pieszych . Czy to nie jest problem ? Kiedy ktoś w koncu zadba o nasze bezpieczeństwo?
0
dzilania podjete-teraz kamera sracza pilnuje! postaw babke klozetową-to troch e kasy nazbiera
0
dzisiaj w Tygodniku pisze ze w Rejowcu znowu jakis pustostan podpalili?
0
bravo Policja!!!!!!!!!!!!!!!! -odtrąbcie wielki sukces !!!!!!!!!!!! bo emerytka zlapala  wam wandali  ! wstyd i obiaciach
0
cytuję: Czy miasto Rejowiec brzmi dumnie ? Nie !!! . Znam tą miejscowość i nic dobrego nie można o niej powiedzieć . Jest to wyjątkowa dziura , drugiej takiej nie widziałem . Quo vadis Polsko z takim miastem ? Autorze wpisu o tobie również niewiele dobrego można powiedzieć! Ja widziałem nie jedną gorszą dziurę,ale trzeba widzieć coś więcej niż czubek własnego nosa!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: