Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od soboty pojedziemy szynobusem z Chełma do Włodawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2016 o 22:35 Powrót do artykułu
majdan "studencki" hahaha. Wez to zmien redaktorze na Stulenski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego Polaku milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów i pisarzy, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten pociąg powinien odjeżdżać ze stacji CHEŁM MIASTO, byłoby 2x więcej pasażerów. Komu sie chce w upalne lato szorować np. ze SŁONECZNEGO do CHEŁMA GŁÓWNEGO. Przejażdżka autobusem bez otwieranych okien i wyłączoną klimą to też padaka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
....a kiedy wreszcie pojedziemy jakimkolwiek pociągiem osobowym z CHEŁMA poprzez Brzeżno , Wólkę Okopską do DOROHUSKA ...to tylko ok 20 km.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Hrubieszowa pociągi nie pojadą.Od 1999 r tory do Hrubieszowa wzrastają krzakami.Nasi przodkowie budowali kolej przy pomocy łopat i kolorów.Pociagi jeździły przed 2 wojną,podczas okupacji za. Hitlera,po wojnie za Bieruta,Gomulki i Gierka.Byly to bezpośrednie połączenia z Lublinem i Warszawą.Dopiero solidarnościowa władza w ramach udogodnień dla mieszkańców wszystko dokładnie zlikwidowała!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie, ten szynobus powinien jeździć z i do Chełm Miasto. Przecież większość mieszkańców ma tam bliżej i stacja wyremontowana, nowe perony, tylko jeździć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szynobus nie powinien kursować tylko w soboty i niedzielę tylko cały tydzień! I na dodatek przez cały rok!! Wiele osób z Włodawy dojeżdża codziennie do Chełma do pracy, do szkoły, na studia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FILLIP. Nostalgia to piękna rzecz. Przecież ten pociąg nie dojeżdża do Włodawy, lecz do Okuninki 3 km przed miastem :(. Stąd weekendowy (łykendowy) rozkład jazdy. Ale skoro tak marzymy o "Zachodzie", to powinniśmy się przyjrzeć jak to "tu" (klikam z Niemiec - NRWestfalen) robią. Autobusy i busy są do jazd pomiędzy pobliskimi miastami i spotykają się O JEDNYM CZASIE w tzw. punktach zbiorczych ZOB, by po 10ciu minutach wyruszyć w dalszą drogę. Natomiast pociągi służą do dalekobieżnych podróży i... do lokalnych miejscowości. Ale wówczas o dublowaniu z autobusami niema mowy. Poza tym wg. mnie ów pociąg powinien dojeżdżać do Rejowca. Tam jest idealny węzeł kolejowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tym Rejowcem to popieram. Aby przez Chełm Miasto przejeżdżał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: