Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlatego właśnie od wielu lat unikam wypoczynku nad "lubelskimi" jeziorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest skandal !!! słyszałem o ciszy nocnej więc z chęcią zarezerwowałem wczasy po długiej przerwie nad Białym. Niestety to tylko pozory. Każdy wystawia głośniki przed swoim barem i gra nacełego. Ja rozumiem dyskoteka w zamkniętym lokalu!!!!! Ale jeżeli ktoś handluje kurczakiem i sprzedaje piwo i wode to jakim prawem może wystawić głośniki na chodnik i puszczać rąbankę do samego rana.   Byłem w miejscowowsciach gdzie jest jeszcze wiekszy zgiełk jak np. Władysławowo, ale nikt tam nie wystawia głosników na terenie otwartym!!!! Trzeba to jakoś ucywilizować - - chcesz dyskotekę to zamknij bar, zaproś ludzi do środka i sie bawcie, a nie gracie na chodnikach po co komu takie coś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest skandal !!! słyszałem o ciszy nocnej więc z chęcią zarezerwowałem wczasy po długiej przerwie nad Białym. Niestety to tylko pozory. Każdy wystawia głośniki przed swoim barem i gra nacełego. Ja rozumiem dyskoteka w zamkniętym lokalu!!!!! Ale jeżeli ktoś handluje kurczakiem i sprzedaje piwo i wode to jakim prawem może wystawić głośniki na chodnik i puszczać rąbankę do samego rana.   Byłem w miejscowowsciach gdzie jest jeszcze wiekszy zgiełk jak np. Władysławowo, ale nikt tam nie wystawia głosników na terenie otwartym!!!! Trzeba to jakoś ucywilizować - - chcesz dyskotekę to zamknij bar, zaproś ludzi do środka i sie bawcie, a nie gracie na chodnikach po co komu takie coś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest skandal !!! słyszałem o ciszy nocnej więc z chęcią zarezerwowałem wczasy po długiej przerwie nad Białym. Niestety to tylko pozory. Każdy wystawia głośniki przed swoim barem i gra nacełego. Ja rozumiem dyskoteka w zamkniętym lokalu!!!!! Ale jeżeli ktoś handluje kurczakiem i sprzedaje piwo i wode to jakim prawem może wystawić głośniki na chodnik i puszczać rąbankę do samego rana.   Byłem w miejscowowsciach gdzie jest jeszcze wiekszy zgiełk jak np. Władysławowo, ale nikt tam nie wystawia głosników na terenie otwartym!!!! Trzeba to jakoś ucywilizować - - chcesz dyskotekę to zamknij bar, zaproś ludzi do środka i sie bawcie, a nie gracie na chodnikach po co komu takie coś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gdzie Ci młodzie ludzie mają się bawić ? co to ma być wszędzie cisza nocna ? jak ktoś chce cisze niech jedzie sobie do lasu albo na pustynie to tylko 2 miesiące i niech się młodzież wyszaleje :P emerytom przeszkadza muzyka ? a sami co robili jak byli młodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gdzie Ci młodzie ludzie mają się bawić ? co to ma być wszędzie cisza nocna ? jak ktoś chce cisze niech jedzie sobie do lasu albo na pustynie to tylko 2 miesiące i niech się młodzież wyszaleje :P emerytom przeszkadza muzyka ? a sami co robili jak byli młodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli komuś przeszkadzają hałasy po 10 to może powinien wybrać się na weekend do Lichenia a nie Okuninki... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poco sie na wakacje jeździ? wybawić i poszaleć a emeryci i matki z dziećmi nie muszą tam jechać, jakoś kilka lat temu było fajnie a dziś sie nazjeżdża tych rodzin z dziećmi i łażą wkółko po tych plażach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie Okuninka nie była nigdy miejscem na tzw. odpoczynek dla rodzin. To miejsce, gdzie zjeżdża się młodzież w wieku gimnazjalno-licealnym, która potrzebuje i chce się wyszaleć. Tu nikt małolatowi nie odmówi sprzedaży alkoholu, ani nie poprosi go o dowód. Dziwię się poprzednikom, którzy piszą coś o wczasach wykupionych w tym miejscu. Ludzie! To nie jest miejsce na wczasy! Zrozumcie to wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą ciszą nocną to kogoś pogięło i to mocno. J.Białe zawsze było najgłośniejsze ze wszystkich jezior i ogólnie się przyjęło, że jak jechać na imprezę to właśnie tam. Zupełnie nie rozumiem tych, którzy tam jadą i narzekają. To po co tam jechać??? Jest przecież Krasne, Łukcze i z 10 innych cichych jeziorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech radni włodawy postawią więcej kibli na plażach bo syf z dnia na dzień coraz większy a cisza owszem ale od 2 do 10 bo wyspać się trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plaża to miejsce publiczne czyli zakaz spożywania alkoholu niech policja się tym zajmie bo piwo i wóda sie leje tutaj strumieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gdzie Ci młodzie ludzie mają się bawić ? co to ma być wszędzie cisza nocna ? jak ktoś chce cisze niech jedzie sobie do lasu albo na pustynie to tylko 2 miesiące i niech się młodzież wyszaleje :P emerytom przeszkadza muzyka ? a sami co robili jak byli młodzi ?
a gdybyś mieszkał w Okunince i nie miał urlopu tylko wstawał rano na 6 do pracy? Nie zganiaj na emerytów bo lepiej się bawią niż gówniarstwo, które bez wódki czy narkotyków nie zawsze umie się bawić - mylisz zabawę z darciem  mordy, ktoś w tych knajpach pracuje i w okolicznych sklepach, ktoś ma małe dziecko i trudno mu wytłumaczyć, że wyśpi się po wakacjach, ktoś jest stary i chory - każdemu może się trafić.  Może to tych drących należy wywieść na pustynię i niech się tam wydrą  za cały rok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kilka typów jezior w Polsce... polodowcowe, morenowe itd. J Białe jest jeziorem urynowym! Każdego weekendu na plaży smaży się ok 20 tyś ludzi. Połowa z nich spożywa piwo. Nie ma na żadnej plaży ani jednego kibelka...nawet płatnego. Jak myślicie?..gdzie ci ludzie oddają mocz? Leżąc na plaży nie raz można usłyszeć z okolicznych kocyków taki tekst..."kochanie idę się schłodzić a po drodze wyrzucę puste puszki" Może w gminie wpadnie ktoś na pomysł, żeby za rok postawić kilka darmowych toi toi przynajmniej co 100 metrów na każdej plaży...nie wieżę że gminy na to nie stać skoro J. Białe generuje co roku ogromne zarobki. Myślę, że opinia ludzi którzy spędzają tam wakacje jest najważniejsza. To właśnie ci ludzie powiedzą swoim znajomym o tym, że to fajne miejsce do wypoczynku i zabawy albo odwrotnie...to nic innego jak śmierdzący rosół a ludzie w nim to makaron...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdybyś mieszkał w Okunince i nie miał urlopu tylko wstawał rano na 6 do pracy? Nie zganiaj na emerytów bo lepiej się bawią niż gówniarstwo, które bez wódki czy narkotyków nie zawsze umie się bawić - mylisz zabawę z darciem  mordy, ktoś w tych knajpach pracuje i w okolicznych sklepach, ktoś ma małe dziecko i trudno mu wytłumaczyć, że wyśpi się po wakacjach, ktoś jest stary i chory - każdemu może się trafić.  Może to tych drących należy wywieść na pustynię i niech się tam wydrą  za cały rok?
Co ty walisz, przecież w Okunince nikt niemieszka na stałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kilka typów jezior w Polsce... polodowcowe, morenowe itd. J Białe jest jeziorem urynowym! Każdego weekendu na plaży smaży się ok 20 tyś ludzi. Połowa z nich spożywa piwo. Nie ma na żadnej plaży ani jednego kibelka...nawet płatnego. Jak myślicie?..gdzie ci ludzie oddają mocz? Leżąc na plaży nie raz można usłyszeć z okolicznych kocyków taki tekst..."kochanie idę się schłodzić a po drodze wyrzucę puste puszki" Może w gminie wpadnie ktoś na pomysł, żeby za rok postawić kilka darmowych toi toi przynajmniej co 100 metrów na każdej plaży...nie wieżę że gminy na to nie stać skoro J. Białe generuje co roku ogromne zarobki. Myślę, że opinia ludzi którzy spędzają tam wakacje jest najważniejsza. To właśnie ci ludzie powiedzą swoim znajomym o tym, że to fajne miejsce do wypoczynku i zabawy albo odwrotnie...to nic innego jak śmierdzący rosół a ludzie w nim to makaron...
Zarówno przy głównej plaży jest toaleta jak i na plaży idąc w stronę Rusałki. Wystarczy chcieć z niej skorzystać, 1zł to jeszcze nie jest taki wielki wydatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okuninka z tego słynie, że w dzień opalamy się, a w nocy imprezujemy. Jeżeli by była ta cisza nocna tak przestrzegana to młodzi ludzie przestali by przyjeżdżać, bo po co, bary nie zarobiły by tego co zarabiają w sezonie itd, więc mieszkańcy automatycznie nic by nie zarobili, a przeciez oni zarabiają na wszystkich przyjezdnych. Druga sprawa tak marudzi ktos, że mu za głosno a ostatnio jak byłam na weekend to do 12stej w nocy rodziny z dziecmi w wózkach po klubah imprezowali, więc znowu widać, że całe rodziny przyjeżdżają pobawić się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdybyś mieszkał w Okunince i nie miał urlopu tylko wstawał rano na 6 do pracy? Nie zganiaj na emerytów bo lepiej się bawią niż gówniarstwo, które bez wódki czy narkotyków nie zawsze umie się bawić - mylisz zabawę z darciem  mordy, ktoś w tych knajpach pracuje i w okolicznych sklepach, ktoś ma małe dziecko i trudno mu wytłumaczyć, że wyśpi się po wakacjach, ktoś jest stary i chory - każdemu może się trafić.  Może to tych drących należy wywieść na pustynię i niech się tam wydrą  za cały rok?
No to wprowadzic cisze nocną na wszystkie kluby itp, zobaczymy jak Pan, Pani zarobi jak nikt więcej nie przyjedzie. Przecież głownie na młodych kase macie , więc liczcie się z darciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co płacić złotówkę za kibel skoro mozna za darmochę do wody? Kibelki nie są potrzebne bo kazdy siusia wiadomo gdzie. Moze tam jest i fajnie ale głośno i tłoczno wiec jak się chce wypocząć i normalnie poleżeć na słońcu to się jedzie w inne miejsca a nie do tego kurortu dla pijanej i nacpanej młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda zaskarżył część uchwały radnych z Włodawy bo jest niezgodna z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...