Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikieta związkowców \"Solidarności\" w Chełmie (zdjęcia)

Utworzony przez Kajo..., 4 czerwca 2012 r. o 17:07 Powrót do artykułu
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto! [/quote] [quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578'] No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
stopuj przygłupie, jak chcesz zapieprzać do śmierci do proszę, kto ci nie daje, ja w każdym bądź razie nie mam zamiaru, tylko p oto aby góra miała co trwonić. Macie racje nie dajmy się, rozpieprzmy z pół kraju bo inaczej do nich nie dotrze co zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa 2 lata więcej i do śmierci, nieroby do roboty! aa fakt przecież za burdy dostajecie po 20 tysięcy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ciągu ostatnich lat wpaniała niegdyś solidarność zamieniła się w narzędzie PISu w którym kontynuują akcję skłócania polaków i siania nienawiści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misio napisał:
w ciągu ostatnich lat wpaniała niegdyś solidarność zamieniła się w narzędzie PISu w którym kontynuują akcję skłócania polaków i siania nienawiści! [/quote] [quote name='misio' timestamp='1338825260' post='636593'] w ciągu ostatnich lat wpaniała niegdyś solidarność zamieniła się w narzędzie PISu w którym kontynuują akcję skłócania polaków i siania nienawiści!
jaka wspaniała niegdyś solidarność - niegdyś to mnie wyrąbała równi, bo przywódca solidarność z lat 80 mnie oszukał, ponieważ miałam żyć w drugiej japoni, do tej pory jeszcze mi nie oddał tych o obiecanych 100 tysięcy. Precz z nim, oszukał nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka SOLIDARNOŚĆ,jak na jej czele BOLEK i sami konfidenci wtedy stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będziecie szli rozpier***ać warszawę dajcie znać, wolę tam zginąć niż zdychać pracując lub nie do 67 lat (bo kto starego pracownika zechce trzymać do tego wieku)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak będziecie szli rozpier***ać warszawę dajcie znać, wolę tam zginąć niż zdychać pracując lub nie do 67 lat (bo kto starego pracownika zechce trzymać do tego wieku)
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie czym się różni pracownik wojskowy, górnik itp. od nas, niech tak samo zapieprzają jak my, ciężko im, no to nie sie przebranżowią na inną specjalność, ja mogę na starość uczyć się a oni to co "święte krowy" jak orzemy toi wszyscy, równo i za parę groszy. precz n nierównym traktowaniem to jawna dyskryminacja, wykorzystywanie biednych, słabszych, bo za nimi nie ma kto się ująć, boicie sie górników, wojskowych, tak,ze idźmy na warszawę, nie dajmy się, nie mam zamiaru zapieprzać dodatkowo 12 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie [/quote] [quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612'] no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
co tylko warszawę, ja jestem za tym aby rozpier***ić pół polski, a co robiła solidarność z lat 80 i co mamy teraz, przywódca ma się owszem dobrze, bo mnie nie byłoby stać utrzymać 8 dzieci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się, że protestują, to co się dzieje w Chełmie przechodzi ludzkie pojęcie. Tylko zwolnienia i zwolnienia.. Gdzie są nowe miejsca pracy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie czym się różni pracownik wojskowy, górnik itp. od nas, niech tak samo zapieprzają jak my, ciężko im, no to nie sie przebranżowią na inną specjalność, ja mogę na starość uczyć się a oni to co "święte krowy" jak orzemy toi wszyscy, równo i za parę groszy. precz n nierównym traktowaniem to jawna dyskryminacja, wykorzystywanie biednych, słabszych, bo za nimi nie ma kto się ująć, boicie sie górników, wojskowych, tak,ze idźmy na warszawę, nie dajmy się, nie mam zamiaru zapieprzać dodatkowo 12 lat.
Chciałyście równości to ją macie? O co wam chodzi feministki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juaka szkoda,ze ZOMO nie istnieje...Jaka szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka bieda, że na dni chełma aż pod biblioteką stałem, tyle w temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Regionu Chełmskiego "Solidarności: już nie ma? Manifestację organizuje Lublin, a gdzie związkowcy z Chełma ze Zdzichem na czele - dogadani z Platformą, bo nie trawią PiS, czy nie zależy im na ludziach ze swojego regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
Z przykrością muszę stwierdzić, że.....masz racje! Wielu owych zubożałych "robotników" jakieś zaokrąglenia wzdłuż talii prezentują. To chyba z głodu i mizerii jaką zgotował im Tusk Więc do boju robotnicy i chłopi we wspólnym froncie ruszajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale załatwił w ... tylu polaków, jak matka malej madzi http://media.wp.pl/k...ml?ticaid=1e938
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
Niebawem nalezy spodziewac sie protestow przeciwko zamiarom rozbudowy przemyslu weglowego w naszym regionie.Bo ten cholerny Tusk moze jeszcze wpasc na pomysl i gonic do pracy! A przeciez nam sie nalezy od panstwa, a nie jakies tam dyrdymaly.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...