Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokrówka: śmiertelny wypadek. Trzy osoby zginęły w bmw (zdjęcia)

Utworzony przez BMW nie dla wieśniaków, 9 października 2013 o 08:53 Powrót do artykułu
Tyle raz mówiłem BMW jest autem wieśniaków, oni mają za mały mózg aby ogarnąć te auto. W Polsce powinni zakazać marki BMW albo pisać dużą instrukcję obsługi dla użytkowników tej marki. Poczekamy aż się wybiją chłopaki a beemek i będzie spokój:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie masz racji ponieważ ludzie się non stop rodzą, robią prawo jazdy i stale przybywa miłośników BMW.  To tak jak byś czekał kiedy powymierają idioci.
0
Też nie jestem zwolennikiem tej marki ale człowieku odpuść sobie stała się tragedia a ty piszesz takie rzeczy mogę się założyć, że też masz znajomych jeżdżących bmw i zastanów się nad tym jak by to miał być ktoś z nich -.-
0
We wtorek rano. To już ponad dobę i dopiero wstępne ustalenia?
0
w srodę.
0
wyrazy współczucia dla rodzin
0
Oczywiście w środę. Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za zgłoszenie.   Paweł Buczkowski  
We wtorek rano. To już ponad dobę i dopiero wstępne ustalenia?
0
Selekcja na życzenie.Inaczej byście mówili gdyby zderzyli się czołowo z kimś wam bliskim,na szczęście nikt inny nie ucierpiał
0
Znam tę drogę i z calą odpowiedzialnością stwierdzam, że tam nie ma mozliwosci rozpędzenia auta do szybkości, która w przypadku jakiejkolwiek kolizji byłaby zagrażająca życiu! Jadąc 50-60 km/h trudno jest zabić siebie oraz osoby towarzyszące…
0
Znałam jednego z chłopców najprawdopodobniej kierowcę wspaniały chłopak a cóż głupota nie zna granic, brawura i nic więcej. wyrazy współczucia dla rodzin.
0
to chłopcy z Pokrówki???? :( :(
0
nie z Pokrówki
0
Wypadek tragiczny. Wyrazy współczucia dla rodziny.
0
A ja dziekuje Bogu, że już z tego wrosłem i po prostu boje się szybkiej jazdy. W wieku 19-27lat to cud, że nie sopodowałem żadnego poważnego wypadku i nikogo nie zabiłem. Mówili na mnie Hołowczyc-samobójca. Teraz "na wsiach" jadę 70km, poza nimi 100- 110km, a na autostradach/ekspresówkach nie przekraczam 130- 150km/h. Boje się żeby jakiś wariat z osobowego, albo jakiś inny przęmęczony i wiecznie spieszący się Tiowiec we mnie nie wiechał. Wiadając do samochodu zawsze się żegnam w imie Ojca i syna i..... obym wrócił szczęśliwie do domu/rodzinny.
0
Tyle raz mówiłem BMW jest autem wieśniaków, oni mają za mały mózg aby ogarnąć te auto. W Polsce powinni zakazać marki BMW albo pisać dużą instrukcję obsługi dla użytkowników tej marki. Poczekamy aż się wybiją chłopaki a beemek i będzie spokój:)
    Jak można być tak bardzo niedorozwiniętym umysłowo?
0
Dac gowniarza taczki a nie bmw z pewnością jechali przepisowo całe 150h na 50.
0
Uważaj bo możesz być pierwszym z nich hejterze!
0
  zapytaj sam(a) siebie! ludzie ich żałują bo niby tacy młodzi, całe życie przed sobą a to poprostu brawura, głupota, nieodpowiedzialność... zastanów sie, co by sie stało gdyb na zakecie była grupa pieszych, kogo byscie wtedy żałowali...
0
Wystarczy niedotlenienie okołoporodowe i pierdo....cie kilka razy łbem o kołyskę w dzieciństwie.
0
niech się kierowcy wybiją w pień, którzy w taki sposób i z taką prędkością jadą, jakimkolwiek autem, ale niech dadzą żyć i cieszyć się z życia innym.
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: