Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokrówka: śmiertelny wypadek. Trzy osoby zginęły w bmw (zdjęcia)

Utworzony przez BMW nie dla wieśniaków, 9 października 2013 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Tyle raz mówiłem BMW jest autem wieśniaków, oni mają za mały mózg aby ogarnąć te auto. W Polsce powinni zakazać marki BMW albo pisać dużą instrukcję obsługi dla użytkowników tej marki. Poczekamy aż się wybiją chłopaki a beemek i będzie spokój:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie masz racji ponieważ ludzie się non stop rodzą, robią prawo jazdy i stale przybywa miłośników BMW.  To tak jak byś czekał kiedy powymierają idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie jestem zwolennikiem tej marki ale człowieku odpuść sobie stała się tragedia a ty piszesz takie rzeczy mogę się założyć, że też masz znajomych jeżdżących bmw i zastanów się nad tym jak by to miał być ktoś z nich -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek rano. To już ponad dobę i dopiero wstępne ustalenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w srodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście w środę. Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za zgłoszenie.   Paweł Buczkowski  
We wtorek rano. To już ponad dobę i dopiero wstępne ustalenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja na życzenie.Inaczej byście mówili gdyby zderzyli się czołowo z kimś wam bliskim,na szczęście nikt inny nie ucierpiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tę drogę i z calą odpowiedzialnością stwierdzam, że tam nie ma mozliwosci rozpędzenia auta do szybkości, która w przypadku jakiejkolwiek kolizji byłaby zagrażająca życiu! Jadąc 50-60 km/h trudno jest zabić siebie oraz osoby towarzyszące…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam jednego z chłopców najprawdopodobniej kierowcę wspaniały chłopak a cóż głupota nie zna granic, brawura i nic więcej. wyrazy współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chłopcy z Pokrówki???? :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie z Pokrówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek tragiczny. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziekuje Bogu, że już z tego wrosłem i po prostu boje się szybkiej jazdy. W wieku 19-27lat to cud, że nie sopodowałem żadnego poważnego wypadku i nikogo nie zabiłem. Mówili na mnie Hołowczyc-samobójca. Teraz "na wsiach" jadę 70km, poza nimi 100- 110km, a na autostradach/ekspresówkach nie przekraczam 130- 150km/h. Boje się żeby jakiś wariat z osobowego, albo jakiś inny przęmęczony i wiecznie spieszący się Tiowiec we mnie nie wiechał. Wiadając do samochodu zawsze się żegnam w imie Ojca i syna i..... obym wrócił szczęśliwie do domu/rodzinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle raz mówiłem BMW jest autem wieśniaków, oni mają za mały mózg aby ogarnąć te auto. W Polsce powinni zakazać marki BMW albo pisać dużą instrukcję obsługi dla użytkowników tej marki. Poczekamy aż się wybiją chłopaki a beemek i będzie spokój:)
    Jak można być tak bardzo niedorozwiniętym umysłowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dac gowniarza taczki a nie bmw z pewnością jechali przepisowo całe 150h na 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle raz mówiłem BMW jest autem wieśniaków, oni mają za mały mózg aby ogarnąć te auto. W Polsce powinni zakazać marki BMW albo pisać dużą instrukcję obsługi dla użytkowników tej marki. Poczekamy aż się wybiją chłopaki a beemek i będzie spokój:)
Uważaj bo możesz być pierwszym z nich hejterze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak bardzo niedorozwiniętym umysłowo?
  zapytaj sam(a) siebie! ludzie ich żałują bo niby tacy młodzi, całe życie przed sobą a to poprostu brawura, głupota, nieodpowiedzialność... zastanów sie, co by sie stało gdyb na zakecie była grupa pieszych, kogo byscie wtedy żałowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak bardzo niedorozwiniętym umysłowo?
Wystarczy niedotlenienie okołoporodowe i pierdo....cie kilka razy łbem o kołyskę w dzieciństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się kierowcy wybiją w pień, którzy w taki sposób i z taką prędkością jadą, jakimkolwiek autem, ale niech dadzą żyć i cieszyć się z życia innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...