Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
iran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg jest miłosierny.Młodym pozostawionym bez nadzoru nawet w kościele przychodzą do g łowy różne pomysły.Dlaczego nie było tam osoby dorosłej,opiekuna czy księdza?Wszystko jak cię mogę,ale najgorsze te puszki.A mieli dobrą intencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat nauki religii w szkole wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło znowu widzieć twoje komentarze zjebie, myślałem że juz se odpuściłeś, a i czarnuch nie został Ojcem Świętym, teraz ci łyso pewnie. Pozdrowienia NSZZ solidarność organistów, a i skąd taka porąbana nazwa, jesteś organistą czy należysz do solidarności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej pasuje - NSZZ solidarność onanistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKEFOR napisał:
Miło znowu widzieć twoje komentarze zjebie, myślałem że juz se odpuściłeś, a i czarnuch nie został Ojcem Świętym, teraz ci łyso pewnie. Pozdrowienia NSZZ solidarność organistów, a i skąd taka porąbana nazwa, jesteś ORGANISTĄ czy należysz do solidarności?
On jest onanistą a nie organistą. To jednoznacznie wynika z jego postów, to zwyczajny zboczeniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPALIĆ NA STOSIE ANTYCHRYSTÓW !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... a kto sie bedzie modlil za panow w sutannach molestujacych dzieci ? O tym cisza, bo zaklamana sekta katolicka musi byc nieskazitelnie czysta. Kiedy biedne ludziki poczytaja Darwina i przestana wierzyc w to co im pan w sutannie z ambony pieprzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a jeśli to Darwin pieprzy...?...kiedyś zweryfikujesz...być może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kołtuny pijackie .Paru zdrowych chłopów powinno gówniarstwu d.. przetrzepać to by się im odechciało żartów w świętym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba psuje się od głowy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...