Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
iran
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bóg jest miłosierny.Młodym pozostawionym bez nadzoru nawet w kościele przychodzą do g łowy różne pomysły.Dlaczego nie było tam osoby dorosłej,opiekuna czy księdza?Wszystko jak cię mogę,ale najgorsze te puszki.A mieli dobrą intencję.
0
20 lat nauki religii w szkole wychodzi
0
Miło znowu widzieć twoje komentarze zjebie, myślałem że juz se odpuściłeś, a i czarnuch nie został Ojcem Świętym, teraz ci łyso pewnie. Pozdrowienia NSZZ solidarność organistów, a i skąd taka porąbana nazwa, jesteś organistą czy należysz do solidarności?
0
Bardziej pasuje - NSZZ solidarność onanistów
0
NIKEFOR napisał:
Miło znowu widzieć twoje komentarze zjebie, myślałem że juz se odpuściłeś, a i czarnuch nie został Ojcem Świętym, teraz ci łyso pewnie. Pozdrowienia NSZZ solidarność organistów, a i skąd taka porąbana nazwa, jesteś ORGANISTĄ czy należysz do solidarności?
On jest onanistą a nie organistą. To jednoznacznie wynika z jego postów, to zwyczajny zboczeniec.
0
SPALIĆ NA STOSIE ANTYCHRYSTÓW !!!
0
..... a kto sie bedzie modlil za panow w sutannach molestujacych dzieci ? O tym cisza, bo zaklamana sekta katolicka musi byc nieskazitelnie czysta. Kiedy biedne ludziki poczytaja Darwina i przestana wierzyc w to co im pan w sutannie z ambony pieprzy?
0
...a jeśli to Darwin pieprzy...?...kiedyś zweryfikujesz...być może...
0
Ale kołtuny pijackie .Paru zdrowych chłopów powinno gówniarstwu d.. przetrzepać to by się im odechciało żartów w świętym miejscu.
0
Ryba psuje się od głowy..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: